براستی شهر تبریز، یکی از زیباترین و بزرگترین شهرهای ایران است و تمیزی آن زبانزد است. سفر به تبریز بر هر کسی واجب است و دیدن این شهر و زیباییهای آن حال و هوا را عوض می کند. در تبریز هتلهای مختلفی وجود دارد که سعی کردیم انها را لیست کنیم و امکان رزرو آنلاین آنها را فراهم کنیم تا قبل از سفر بتوانید ضمن مشاهده و مقایسه هتلهای تبریز، بهترین را انتخاب و رزرو کنید.

هتل لاله پارک تبریز

هتل لاله پارک تبریز هتل

5 ستاره

هتل لاله پارک تبریز به جرئت یکی از بهترین و لوکسترین هتلهای 5 ستاره ایران است که بتازگی در تبریز افتتاح شده است. این هتل که ساخت آن هشت سال به طول انجامیده ۲۲۲ اتاق دارد.

شروع قیمت از2,847,000 تومان
هتل پارس ایل گلی تبریز

هتل پارس ایل گلی تبریز هتل

5 ستاره

در کنار پارک زیبای ائل گلی تبریز، ساختمانی 17 طبقه و مجلل با نام هتل پارس تبریز با امکانات و تجهیزات کامل آماده پذیرایی از میهمانان شهر تبریز است. برج اصلی هتل پارس تبریز دارای رستوران گردان نیز می باشد.

شروع قیمت از2,024,000 تومان
هتل شهریار تبریز

هتل شهریار تبریز هتل

5 ستاره

یکی دیگر از هتلهای 5 ستاره تبریز که در ابتدای جاده ائل گلی واقع شده ، هتل شهریار تبریز است. این هتل با امکانات و تجهیزات مدرن در تابستان سال 1386 افتتاح شده و یکی از بهترین اقامتگاههای تبریز بشمار می رود.

شروع قیمت از1,844,000 تومان
هتل بین المللی تبریز

هتل بین المللی تبریز هتل

4 ستاره

هتل بین المللی تبریز با تلفیقی از معماری سنتی و مدرن و با برخورداری از فضاهای داخلی دلپذیر در 5 طبقه فوقانی و همچنین همکف با امکانات بسیار متنوع آماده ارائه خدمات اقامتی به مسافران تبریز است.

شروع قیمت از1,425,000 تومان
هتل آزادی تبریز

هتل آزادی تبریز هتل

4 ستاره

هتل آزادی تبریز یکی از هتلهای نوساز تبریز است که در سال 1397 تاسیس شده و در خیابان امام، بین دو چهارراه باغ گلستان و شریعتی، قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره، بیش از 40 اتاق و سوئیت دارد.

شروع قیمت از1,275,000 تومان
هتل صخره ای لاله کندوان

هتل صخره ای لاله کندوان هتل

5 ستاره

هتل صخره ای کندوان بدون شک یکی از بینظیرترین و متفاوت ترین هتلهای ایران، بلکه دنیا است. هتلی 5 ستاره که مانند دیگر هتلها نیست و اتاقهای آن در دل تخته سنگها پذیرای میهمانان است.

شروع قیمت از1,445,000 تومان
هتل بهبود تبریز

هتل بهبود تبریز هتل آپارتمان

4 ستاره

بهبود از هتل آپارتمانهای 4 ستاره و شیک تبریز است که با فراهم کردن امکانات اقامتی کامل در بخش مركزی تبریز (میدان ساعت) آماده میزبانی و پذیرایی از مسافران است. علي رغم قرار داشتن در مركز شهر، اين مجموعه از محيطي آرام برخوردار است.

شروع قیمت از1,900,000 تومان
هتل گسترش تبریز

هتل گسترش تبریز هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتلهای خوب تبریز، هتل گسترش است. هتل در 13 طبقه و 130 اتاق و سوئيت، به همراه رستوران هاي زيبا و ساير امكانات رفاهي، با چشم اندازی زيبا به تمام نقاط شهر، در قلب شهر تاريخي تبريز، واقع شده است.

شروع قیمت از1,445,000 تومان
هتل آپارتمان ارس تبریز

هتل آپارتمان ارس تبریز هتل آپارتمان

2 ستاره

از بین هتل آپارتمان های خوب تبریز، می توان به هتل آپارتمان ارس اشاره کرد. هتل آپارتمان ارس در مرکز شهر تبریز واقع شده است و 26 واحد اقامتی دارد.

شروع قیمت از698,000 تومان
هتل پتروشیمی تبریز

هتل پتروشیمی تبریز هتل

4 ستاره

هتل پتروشیمی تبریز از هتلهای خوب و 4 ستاره شهر تبریز است که با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب، یکی از گزینه های پیش رو برای اقامت و رزرو هتل در تبریز است.

شروع قیمت از3,400,000 تومان
هتل دریا تبریز

هتل دریا تبریز هتل

3 ستاره

هتل دریا از هتلهای خوب و 3 ستاره تبریز است که توانسته با فراهم آوردن امکانات کامل اقامتی، میزبانی شایسته برای مسافران تبریز باشد. هتل دریا در 5 طبقه دارای 104 باب اتاق می باشد.

شروع قیمت از762,000 تومان
هتل سهند تبریز

هتل سهند تبریز هتل

2 ستاره

هتل سهند از هتلهای 2 ستاره و خوب تبریز است. این مجموعه اقامتی با زیر بنای 1500 متر مربع و با مساحت 1300 مترمربع فضای اقامتی ساخته شده و دارای 28 اتاق یک تخته ، دوتخته و سه تخته است.

شروع قیمت از515,000 تومان
هتل استقبال تبریز

هتل استقبال تبریز هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل استقبال، یکی از بهترین هتل آپارتمانهای 3 ستاره تبریز است که با موقعیت مکانی مناسب در یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین مناطق شهر تبریز یعنی ششگلان و محله تاریخی سرخاب قرار دارد.

شروع قیمت از970,000 تومان
هتل جهانگردی سراب

هتل جهانگردی سراب هتل

2 ستاره

هتل جهانگردی سراب تنها هتل شهرستان سراب محسوب می شود. این هتل‌ زیبا در نزدیکی آب‌ گرم و مناطق بکر کوهستانی است که با امکانات و تسهیلات مناسب پذیرای مسافران منطقه می‌باشد.

شروع قیمت از447,000 تومان