هتل آنا ارومیه

هتل آنا ارومیه هتل

5 ستاره

یک هتل 5 ستاره جدید دیگر در ایران افتتاح شد اما اینبار در شهر زیبای ارومیه ... هتل 5 ستاره آنا ارومیه بعنوان اولین هتل 5 ستاره ارومیه از هم اکنون آماده ارائه خدمات اقامتی به مسافران استان آذربایجان غربی است.

شروع قیمت از794,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آریا ارومیه

هتل آریا ارومیه هتل

4 ستاره

هتل آریا ارومیه اولین هتل چهار ستاره تاپ شهر ارومیه است و تنها هتلی است در شهر ارومیه که دارای آژانس هواپیمایی بصورت 24 ساعته می باشد. هتل آریا از نظر موقعیت جغرافیایی در مرکز و قلب شهر ارومیه قرار گرفته است.

شروع قیمت از375,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ساحل ارومیه

هتل ساحل ارومیه هتل

4 ستاره

هتل 4 ستاره ساحل ارومیه در سال 1376 در 6 طبقه تاسیس شده است. این هتل با موقعیت مناسب و خارج از محدوده ترافیکی به بازار نزدیک می باشد. هتل ساحل در سال 1387 مورد بازسازی قرار گرفته است.

شروع قیمت از295,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل پارک ارومیه

هتل پارک ارومیه هتل

4 ستاره

یکی از بزرگترین و بهترین هتلهای ارومیه در حال حاضر، هتل 4 ستاره پارک ارومیه است که با مساحت 2500 متر مربع و در 7 طبقه بنا شده است و با بیش از 75 اتاق و سوئیت لوکس در خدمت شماست.

شروع قیمت از412,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل جهانگردی ارومیه

هتل جهانگردی ارومیه هتل

4 ستاره

از دیگر هتل های مجموعه مهمانسراهای ایرانگردی و جهانگردی، هتل 4 ستاره جهانگردی ارومیه است که با 68 اتاق و 6 سوئیت دوتخته در چهل کیلومتری دریاچه ارومیه واقع شده است.

شروع قیمت از492,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ایران پارک ارومیه

هتل ایران پارک ارومیه هتل

1 ستاره

از هتل های تازه تاسیس ارومیه، هتل ایران پارک است که یک هتل 1 ستاره بوده و با امکانات اقامتی مناسب، می تواند یکی از گزینه های مناسب و ارزان قیمت رزرو هتل در ارومیه باشد.

شروع قیمت از119,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل جهانگردی ماکو

هتل جهانگردی ماکو هتل

3 ستاره

یکی دیگر از هتلهای گروه هتلهای جهانگردی در استان آذربایجان غربی و شهرستان ماکو که مانند دیگر هتلهای این مجموعه، با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب، می تواند یکی از بهترین گزینه های رزرو هتل و اقامت در ماکو باشد.

شروع قیمت از175,000 تومان قیمت اتاق ها