شیراز، شهر فرهنگ و هنر و یکی از دیدنی ترین شهرهای ایران است. بالطبع شهری مانند شیراز دارای هتلهای زیادی است که انتخاب هتل مناسب بین آنها بسیار سخت است. در ایران بوکینگ سعی کردیم بهترین هتلهای شیراز را با عکسها و اطلاعات کامل جمع آوری کنیم و همچنین نظرات مسافرانی که قبلا در این هتلها اقامت داشتند گردآوری کرده ایم تا شما مسافر گرامی که قصد رزرو هتل در شیراز را دارید بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

هتل بزرگ شیراز

هتل بزرگ شیراز هتل

5 ستاره

هتل بزرگ بدون شک یکی از لوکس ترین هتل های شیراز و شاید هم ایران است که با فراهم کردن امکانات رفاهی بسیار مناسب، در کنار دروازه قرآن شهر شیراز، آماده پذیرایی از میهمانان است.

شروع قیمت از2,610,000 تومان
هتل پارس شیراز

هتل پارس شیراز هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره پارس شیراز واقع در منطقه مرکزی شیراز، یکی از بهترین هتلهای شهر است که متشکل از 2 ساختمان 13 طبقه می باشد که بوسیله 2 طبقه رستوران و لابی به هم مربوط شده است.

شروع قیمت از1,190,000 تومان
هتل هما شیراز

هتل هما شیراز هتل

5 ستاره

هتل لوکس 5 ستاره هما شیراز در کنار بوستان آزادی شیراز، با چشم اندازی زیبا در مرکز شهر واقع شده است. این هتل امکانات مورد نیاز یک هتل شیک تجاری را در کنار امکانات یک هتل لوکس تفریحی به مسافران اهدا می کند.

شروع قیمت از1,917,000 تومان
هتل زندیه شیراز

هتل زندیه شیراز هتل

5 ستاره

هتل زندیه از جمله هتلهای تازه تاسیس لوکس و 5 ستاره شیراز است که در حریم مجموعه زندیه قرار دارد و با قرارگیری در موقعیت مناسب نسبت به جاذبه های گردشگری یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در شیراز است.

شروع قیمت از2,376,000 تومان
هتل چمران شیراز

هتل چمران شیراز هتل

5 ستاره

هتل چمران شیراز یا چمران گراند هتل، هتلی لوکس و 5 ستاره و مرتفع ترین ساختمان شهر شیراز و یکی از بهترین هتل های شیراز، واقع در منطقه قصرالدشت با چشم اندازی بی نظیر از شهر شیراز و باغ های اطراف آن است.

شروع قیمت از2,085,000 تومان
هتل الیزه شیراز

هتل الیزه شیراز هتل

4 ستاره

یکی از متفاوت ترین هتل های شیراز که در منطقه معالی آباد واقع شده هتل 4 ستاره الیزه است. اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی طراحی و اجرا شده است.

شروع قیمت از1,440,000 تومان
هتل جام جم شیراز

هتل جام جم شیراز هتل

4 ستاره

هتل جام جم واقع در خیابان کریم خان زند با ظرفیت 400 تخت شامل 100 باب اتاق، 10 سوئیت و 28 واحد آپارتمان با برخورداری از امکانات کامل رفاهی و پرسنل مجرب آماده پذیرایی از مسافران است.

شروع قیمت از735,000 تومان
هتل ستارگان شیراز

هتل ستارگان شیراز هتل

4 ستاره

یکی از جدیدترین و تازه ساخت ترین هتلهای شیراز، هتل ستارگان است که با طراحی خیره کننده در معماری خارجی و داخلی خود و فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در شیراز است.

شروع قیمت از1,390,000 تومان
هتل رویال شیراز

هتل رویال شیراز هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس و شیک شیراز، هتل 4 ستاره رویال است. هتل رویال شیراز دارای 8 طبقه بوده که 4 طبقه آن مختص اتاقها و واحدهای اقامتی و یک طبقه مربوط به سالن کنفرانس می باشد.

شروع قیمت از1,748,000 تومان
هتل پارک هتل شیراز

هتل پارک هتل شیراز هتل

4 ستاره

پارک هتل شیراز یکی از قدیمی ترین هتلهای شیراز است که در موقعیت مکانی بسیار مناسب در مرکز شهر قرار دارد و به همه نقاط دیدنی شیراز نزدیک است. این هتل 4 ستاره در سال 1390 بازسازی شده است.

شروع قیمت از1,055,000 تومان
هتل کریمخان شیراز

هتل کریمخان شیراز هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای بسیار زیبای شیراز که تلفیقی از معماری سنتی و مدرن را در هم آمیخته و با موقعیت مکانی مناسب خود در کنار جاذبه های گردشگری شیراز همچون ارگ کریمخان، بازار و مسجد وکیل قرار گرفته است.

شروع قیمت از1,687,000 تومان
هتل پارسیان شیراز

هتل پارسیان شیراز هتل

4 ستاره

یکی از بهترین هتل های 4 ستاره شیراز، هتل پارسیان شیراز است. این هتل در مرکز شهر شیراز و در نزدیکی مراکز تجاری شهر و همچنین جاذبه های گردشگری شیراز قرار گرفته است و دارای 61 اتاق و سوئیت مجهز است.

شروع قیمت از1,286,000 تومان
هتل آریوبرزن شیراز

هتل آریوبرزن شیراز هتل

4 ستاره

در مرکز شهر شیراز و در فاصله نزدیکی از جاذبه های گردشگری شيراز مانند زندیه، حافظیه، سعدیه، شاهچراغ، باغ ارم و ... هتل 4 ستاره آریوبرزن شیراز واقع شده است و با امکاناتی بینظیر آماده میزبانی از گردشگران شیراز است.

شروع قیمت از980,000 تومان
هتل پرسپولیس شیراز

هتل پرسپولیس شیراز هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره پرسپولیس واقع در قلب شهر و نزدیک به جاذبه های گردشگری و تاریخی شیراز با امکانات کامل آماده پذیرایی از مسافران شیراز است. ساختمان هتل در 7 طبقه و 104 اتاق و سوئیت زیبا طراحی و اجرا شده است.

شروع قیمت از1,776,000 تومان
هتل پارسه شیراز

هتل پارسه شیراز هتل

4 ستاره

در نزدیکی مجموعه زندیه (ارگ کریمخان، بازار وکیل، حمام وکیل، مسجد وکیل) در مرکز شهر شیراز، هتلی 4 ستاره با نام هتل پارسه شیراز با امکانات کامل رفاهی، آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران شیراز است.

شروع قیمت از1,035,000 تومان
هتل پارک سعدی شیراز

هتل پارک سعدی شیراز هتل

4 ستاره

هتل پارک سعدی روبروی باغ جهان نما و در جوار حافظ شیراز، هتل 4 ستاره پارک سعدی شیراز واقع شده است که در سال 1341 با زیربنای 4 هزار متر و با رعایت استانداردهای روز دنیا بازگشایی شده است.

شروع قیمت از1,530,000 تومان
هتل ساسان شیراز

هتل ساسان شیراز هتل

2 ستاره

یکی از هتلهای 2 ستاره اما شیک و تمیز شیراز هتل ساسان است که با واقع شدن در مرکز شهر، علاوه بر دسترسی به مراکز اداری و تجاری شیراز، فاصله مناسبی را با اماکن تاریخی و دیدنی شیراز دارا است.

شروع قیمت از368,000 تومان
هتل ارگ شیراز

هتل ارگ شیراز هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای با سابقه و 3 ستاره شیراز، هتل ارگ شیراز است که در سال 1370 مورد بازسازی و نوسازی کامل قرار گرفت و اکنون با 37 اتاق دوتخته و 5 سوئیت با امکانات کامل اقامتی آماده خدمت رسانی به مسافران شیراز است.

شروع قیمت از920,000 تومان
هتل حافظ شیراز

هتل حافظ شیراز هتل

2 ستاره

هتل حافظ شیراز با فاصله ای کمتر از 800 متر از حرم مطهر شاهچراغ در مرکز شهر قرار گرفته است. از ویژگی های این هتل علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات رفاهی ، نزدیک بودن به مراکز اصلی خرید و مراکز دیدنی می باشد.

شروع قیمت از985,000 تومان
هتل ارم شیراز

هتل ارم شیراز هتل

3 ستاره

اگر بخواهیم در شیراز هتلی 3 ستاره انتخاب کنیم که هم کیفیت و امکانات خوبی داشته باشد و هم در مرکز شهر باشد و به مناطق دیدنی شیراز نزدیک باشد، انتخابهای محدودی داریم که یکی از آنها هتل ارم شیراز است.

شروع قیمت از250,000 تومان
مشاهده موارد بیشتر