هتل در آستارا

آستارا همیشه یکی از جاذبه های گردشگری اصلی شمال کشور بوده است. بازارچه های مرزی آستارا هر سال میزبان سیل عظیمی از گردشگران از سراسر ایران هستند. در آستارا هتلهای بسیار خوبی مانند هتل اسپیناس قرار دارد که مسافران گرامی می توانند با تخفیف از این سایت رزرو کنند.

هتل اسپیناس آستارا

هتل اسپیناس آستارا هتل

4 ستاره

در کنار دریاچه استیل در آستارا، هتلی 4 ستاره و مجلل با نام هتل اسپیناس آستارا با امکانات کامل رفاهی در محیطی آرام و چشم اندازی بی نظیر آماده ارائه خدمت به گردشگران طبیعت زیبای غرب گیلان، آستارا است.

شروع قیمت از2,520,000 تومان
هتل پارلا آستارا

هتل پارلا آستارا هتل

4 ستاره

هتل پارلا یک هتل 4 ستاره است که در گردنه حیران و در 20 کیلومتری آستارا واقع شده است. بدلیل موقعیت منحصر بفرد این هتل، نمای زیبایی از کوهستان و همچنین گردنه حیران از داخل هتل قابل مشاهده است.

شروع قیمت از2,380,000 تومان
هتل جهانگردی آستارا

هتل جهانگردی آستارا هتل

2 ستاره

یکی دیگر از هتلهای گروه ایرانگردی و جهانگردی اینبار در آستارا آماده میزبانی از مسافران این خطه سرسبز است. هتل جهانگردی آستارا در شمال غربی گیلان بین کوههای پوشیده از جنگل تالش و دریای خزر قراردارد.

شروع قیمت از1,130,000 تومان
هتل دریا آستارا

هتل دریا آستارا هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل دریا آستارا یک هتل آپارتمان و رستوران 3 ستاره است که در نزدیکی بازارچه مرزی آستارا و در فاصله 50 متری از طرح سالمسازی دریا قرار گرفته است. این هتل یک آپارتمان 6 طبقه بوده که در سال 1387 احداث شده است.

شروع قیمت از1,100,000 تومان
هتل ابوالفضل آستارا

هتل ابوالفضل آستارا هتل

3 ستاره

هتل ابوالفضل در واقع یک هتل رستوران 3 ستاره است که در کوی فرهنگیان آستارا واقع شده و با ارائه امکانات مناسب اقامتی و همچنین غذایی، توانسته است به یکی از گزینه های مناسب و مقرون به صرفه برای اقامت در آستارا بدل شود.

شروع قیمت از215,000 تومان