هتل در لاهیجان

هتل رسپینا لاهیجان

هتل رسپینا لاهیجان هتل

5 ستاره

هتل رسپینا یکی از هتلهای جدید و البته 5 ستاره شمال کشور است که در شهر زیبای لاهیجان در کنار دامنه کوه های سرسبز و باغات چای قرار گرفته است. این هتل در سال 1397 افتتاح شده است.

شروع قیمت از1,047,000 تومان
هتل ابریشمی لاهیجان

هتل ابریشمی لاهیجان هتل

4 ستاره

هتل ابریشمی در مرکز شهر لاهیجان و در کنار دریاچه مصنوعی این شهر (استخر) واقع شده و نمای زیبایی از شهر و دریاچه را در اختیار میهمانان قرار می دهد.

شروع قیمت از905,000 تومان
هتل شهرزاد لاهیجان

هتل شهرزاد لاهیجان هتل

4 ستاره

هتل شهرزاد، یکی از هتلهای 4 ستاره شهر لاهیجان است که در سال 1398 در کنار جاده لاهیجان به لنگرود و در دامنه سرسبز کوه افتتاح شده است. هتل یک ساختمان 4 طبقه است که در کل 48 واحد اقامتی را در دل خود جای داده است.

شروع قیمت از775,000 تومان
هتل جهانگردی لاهیجان

هتل جهانگردی لاهیجان هتل

2 ستاره

هتل جهانگردی لاهیجان با واقع شدن در کنار دریاچه مصنوعی این شهر، بهترین مکان برای اقامتی آرام و لوکس است و دسترسی بسیار مناسبی به دیدنی های لاهیجان (بصورت پیاده!) دارد.

شروع قیمت از835,000 تومان
هتل دهدار لاهیجان

هتل دهدار لاهیجان هتل

4 ستاره

هتل دهدار یکی از هتلهای 4 ستاره و تازه تاسیس شمال است که در شرق گیلان واقع شده در درکمربندی شهر آستانه اشرفیه به لاهیجان در 4 کیلومتری شهر لاهیجان قرار دارد.

شروع قیمت از605,000 تومان
هتل دریاکنار دستک کیاشهر

هتل دریاکنار دستک کیاشهر هتل

3 ستاره

در خط ساحلی در منطقه ای بنام دستک نزدیک چمخاله که یکی از مراکز اصلی صید ماهی است، هتلی 3 ستاره و تازه تاسیس بنام هتل دریاکنار ساخته شده است که دقیقا در کنار دریا قرار گرفته است و نمایی زیبا از ساحل به مسافران ارائه می هد.

شروع قیمت از740,000 تومان
هتل ستاره دریا چمخاله

هتل ستاره دریا چمخاله هتل

5 ستاره

مجتمع مسکونی تفریحی ستاره دریا در شرق گیلان (لنگرود) هتلی 5 ستاره به نام هتل ستاره دریا چمخاله را در خود جای داده است. این هتل با امکانات کامل خود در موقعیتی بسیار زیبا مشرف به دریا و دریاچه کنار هتل است.

شروع قیمت از1,590,000 تومان