شمال کشور یکی از مقاصد اصلی گردشگری ایرانیان است و معمولا از مازندران و گیلان بنام شمال یاد می شود! شهر رشت مرکز استان گیلان است و معمولا کسانی که قصد مسافرت به شمال را دارند حتما در برنامه خود گذری هم به شهر رشت یا اطراف آن مانند فومن، لاهیجان و ...  خواهند داشت. در رشت هتلهای زیادی وجود ندارد و تنها هتل پنج ستاره آن هتل کادوس است که امکان رزرو آن با تخفیف در سایت فراهم است. بعضی هتلهای اطراف رشت هم در این بخش قرار گرفته است تا بصورت یکجا در دسترس شما باشد.

هتل کادوس رشت

هتل کادوس رشت هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره کادوس رشت یا گراند هتل (هتل بزرگ رشت) یکی از شیکترین هتل های شمال بوده در حال حاضر بهترین هتل رشت می باشد. هم اکنون هتل پس از چند سال تلاش بصورت کامل بازسازی شده است.

شروع قیمت از3,140,000 تومان
هتل شبستان رشت

هتل شبستان رشت هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتل های خوب رشت که جزو هتلهای 4 ستاره شمال محسوب می شود، هتل شبستان رشت است که توانسته است با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، رضایت مسافران را جلب کند.

شروع قیمت از236,800 تومان
هتل پامچال رشت

هتل پامچال رشت هتل

3 ستاره

هتل پامچال یکی از هتل های 3 ستاره با سابقه و شیک شهر رشت است که در مرکز شهر در میدان مصلی یا توشیبا قرار گرفته است. این هتل دارای 29 باب اتاق دو تا پنچ تخته زیبا و مجهز به امکانات رفاهی مناسب و استاندارد می باشد.

شروع قیمت از1,924,000 تومان
هتل صبوری رشت

هتل صبوری رشت هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل آپارتمان صبوری یکی از هتل های 3 ستاره زیبا و تازه ساز رشت می باشد که در خیابان رسالت قرار گرفته است. این هتل آپارتمان ممتاز دارای 5 طبقه و در مجموع دارای 12 واحد اقامتی متنوع و مجهز و با امکانات کامل اقامتی است.

شروع قیمت از1,296,000 تومان
هتل پردیس رشت

هتل پردیس رشت هتل

3 ستاره

هتل پردیس که یکی از هتل های 3 ستاره زیبا و با کیفیت شهر رشت می باشد در مرکز شهر در بلوار امام خمینی قرار گرفته است. ساختمان این هتل دارای 4 طبقه و در مجموع دارای 60 واحد اقامتی متنوع و مجهز با دکوراسیون زیبا می باشد.

شروع قیمت از815,000 تومان
هتل پوریا رشت

هتل پوریا رشت هتل

4 ستاره

هتل پوریا یکی از هتلهای 4 ستاره استان گیلان است که بین شهر رشت و انزلی در نزدیکی منطقه آزاد انزلی واقع شده و دسترسی مناسبی به هر دو شهر دارد. این هتل 33 کیلومتر از رشت و 22 کیلومتر از انزلی فاصله دارد.

شروع قیمت از245,000 تومان