هتل پارسیان آزادی همدان

هتل پارسیان آزادی همدان هتل

4 ستاره

هتل 4 ستاره پارسیان آزادی همدان، واقع شده در یکی از بهترین مناطق شهر همدان (عباس آباد) با دسترسی راحت به مرکز شهر و همچنین مناطق گردشگری و دیدنی شهر همدان در خدمت مسافرین محترم است.

شروع قیمت از1,296,000 تومان
هتل باباطاهر همدان

هتل باباطاهر همدان هتل

4 ستاره

هتل بابا طاهر با دارا بودن فاصله ای بسیار کم با مراکز تجاری و تفریحی و تاریخی شهر همدان و با وجود فروشگاه های مخالف، رستوران های متنوع، کتاب فروشی و ... مکان مناسبی برای اقامت شما در سفر به همدان است.

شروع قیمت از1,345,000 تومان
هتل بوعلی همدان

هتل بوعلی همدان هتل

5 ستاره

این هتل در مرکز شهر تاریخی همدان و در خیابان بوعلی واقع شده است و ساختمان مركزی هتل با دو باغ مصفا و زیبا احاطه گردیده است كه نمای چشمگیر باغ را می توان از محوطه اتاق های هتل بوعلی مشاهده نمود.

شروع قیمت از1,230,000 تومان
هتل امیران همدان

هتل امیران همدان هتل

4 ستاره

هتل چهار ستاره امیران یکی از هتلهای خوب همدان براساس جدیدترین امکانات روز دنیا در عرصه ی هتل‌داری طراحی شده است. معماری خاص این مجموعه از آثار ایران باستان برگرفته شده و سمبل های اصیل ایرانی استفاده شده است.

شروع قیمت از1,240,000 تومان
هتل گنجنامه همدان

هتل گنجنامه همدان هتل

4 ستاره

تمام کسانی که به همدان سفر می کنند حتما سری هم به مجموعه تاریخی گنجنامه خواهند زد. مدتی است در کنار این مجموعه تاریخی، دهکده تفریحی توریستی با عنوان دهکده فرهنگی ورزشی توریستی گنجنامه احداث شده است.

شروع قیمت از2,740,000 تومان
هتل جهانگردی علیصدر همدان

هتل جهانگردی علیصدر همدان هتل

3 ستاره

هتل جهانگردی علیصدر، یکی از مهمانسراهای گروه ایرانگردی و جهانگردی است که دقیقا در ورودی غار علیصدر قرار گرفته است. این هتل دارای امکانات کامل اقامتی است و از استانداردهای گروه هتلهای جهانگردی پیروی می کند.

شروع قیمت از1,534,000 تومان
هتل خاتم همدان

هتل خاتم همدان هتل آپارتمان

3 ستاره

اگر بدنبال هتل آپارتمان خوب با قیمت مناسب در همدان هستید، ما هتل آپارتمان خاتم را پیشنهاد می کنیم. هتل خاتم یکی از هتل آپارتمان های خوب و تمیز همدان است که دارای 27 واحد آپارتمانی در 2 طبقه ساختمان می باشد.

شروع قیمت از847,000 تومان
هتل کریم خان زند ملایر

هتل کریم خان زند ملایر هتل

2 ستاره

هتل کریمخان زند ملایر، یکی از هتلهای خوب و 2 ستاره این شهر است که در سال 1389 شروع بکار کرده و در منطقه ای خوش آب و هوا و بدور از شلوغی در نزدیکی دریاچه کوثر قرار دارد. این هتل چشم انداز زیبایی به دریاچه دارد.

شروع قیمت از440,000 تومان