هتل در بندرعباس

بندرعباس از بنادر مهم ایران است و بزرگترین بندر تجاری ایران به شمار می رود. علاوه بر این دارای ساحلی بسیار دل انگیز است که آنرا به مقصدی برای گردشگران تبدیل کرده است. شما مسافر گرامی چه قصد سفر تجاری به بندرعباس را داشته باشید و چه سفری تفریحی در پیش داشته باشید، می توانید بهترین هتلهای بندرعباس را از اینجا رزرو کنید. برای رزرو هتل در بندرعباس ابتدا هتل مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید.

هتل هما بندرعباس

هتل هما بندرعباس هتل

5 ستاره

هتل هما، هتلی پنج ستاره و لوكس، با معماری مدرن، در منطقه ای آرام و در كنار ساحل خلیج فارس، با طبیعت دلنشین اطراف آن در هم آمیخته، تا منظره ای بدیع از تركیب آبی دريا را با سبزی باغ در مقابل چشمان شما به تصویر كشد.

شروع قیمت از2,958,000 تومان
هتل هرمز بندرعباس

هتل هرمز بندرعباس هتل

5 ستاره

یکی از بهترین هتل های 5 ستاره بندرعباس، هتل هرمز می باشد که با فراهم نمودن محیطی زیبا،مدرن و آرامشبخش با تمام امکانات رفاهی، آماده میزبانی مسافران و میهمانان شهر بندرعباس می باشد.

شروع قیمت از2,565,000 تومان
هتل آتیلار بندرعباس

هتل آتیلار بندرعباس هتل

4 ستاره

از هتلهای خوب و 4 ستاره بندر عباس است که سازه ساختمان آن، بلندترین ساختمان شهر می باشد و با توجه به موقیعت قرارگیری مناسب هتل، دسترسی به مراکز اداری و تجاری را تسهیل نموده است.

شروع قیمت از2,920,000 تومان
هتل ایران بندرعباس

هتل ایران بندرعباس هتل

3 ستاره

هتل ایران یکی از هتلهای 3 ستاره و تقریبا تازه ساز بندرعباس است که در سال 1395 افتتاح شده است. هتل در مرکز شهر قرار گرفته و اکثر اتاقهای آن رو به دریا هستند. از مزایای این هتل نزدیکی به مراکز خرید و اسکله مسافربری قشم می باشد.

شروع قیمت از1,630,000 تومان
هتل استاتیس بندرعباس تخفیف ویژه

هتل استاتیس بندرعباس هتل

4 ستاره

هتل استاتیس، یک هتل 4 ستاره نوساز در بندرعباس است که در سال 1400 به بهره برداری رسیده است. هتل در مرکز شهر پشت سیتی سنتر واقع شده و 57 اتاق و سوئیت با امکانات کامل دارد.

شروع قیمت از3,020,000 تومان
هتل آپادانا بندرعباس

هتل آپادانا بندرعباس هتل

2 ستاره

هتل آپادانا یکی از هتلهای 2 ستاره و خوب و تمیز بندرعباس است که در مرکز شهر، دقیقا پشت سیتی سنتر قرار گرفته است و به این ترتیب، دسترسی مناسبی به دیدنیهای شهر مانند عمارت کلاه فرنگی، معبد هندوها و حمام گله داری دارد.

شروع قیمت از1,324,000 تومان
هتل سفید بندرعباس

هتل سفید بندرعباس هتل آپارتمان

5 ستاره

هتل سفید یکی از هتل آپارتمانهای تازه تاسیس بندرعباس است که در سال 1396 افتتاح شده است. ساختمان هتل 8 طبقه است و 25 اتاق با امکانات کامل برای مسافرین دارد. این هتل آپارتمان 2 ستاره است.

شروع قیمت از199,000 تومان
هتل خلیج فارس بندرعباس

هتل خلیج فارس بندرعباس هتل

5 ستاره

یکی از هتلهای 5 ستاره و تازه تاسیس بندرعباس، هتل خلیج فارس است که در منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی بندرعباس و در نزدیکی بندر شهید رجایی واقع گردیده است.

شروع قیمت از727,000 تومان