اقامتگاه کویری در خور و بیابانک

5 مورد با عنوان اقامتگاه کویری پیدا شد.

هتل تی دا کویر مصر

هتل تی دا کویر مصر هتل

3 ستاره

هتل سنتی تی دا یکی از هتل های 3 ستاره کویری و زیبای منطقه خور و بیابانک در استان اصفهان است که در روستای کویر مصر قرار گرفته است. اگر قصد سفر به کویر مصر را دارید بهترین گزینه برای اقامت در این منطقه هتل تی دا است.

شروع قیمت از389,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل کویری بالی خور و بیابانک

هتل کویری بالی خور و بیابانک هتل

3 ستاره

یکی از بهترین هتلهای کویری ایران و تنها هتل 3 ستاره در کویر برای کسانی که قصد رفتن به کویر مصر یا خور و بیابانک را دارد، هتل بالی است. این هتل فقط 55 کیلومتر با کویر مصر فاصله دارد و در سال 1389 افتتاح شده است.

شروع قیمت از296,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی بارانداز

اقامتگاه بومگردی بارانداز اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

یکی از زیباترین اقامتگاههای کویری ایران که در روستای فرحزاد در نزدیکی کویر مصر و از توابع استان اصفهان واقع شده است، اقامتگاه بومگردی بارانداز طباطبایی است. این اقامتگاه در میان شن های روان کویر واقع شده است و دارای 11 اتاق می باشد.

شروع قیمت از420,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بوم گردی پایو

اقامتگاه بوم گردی پایو اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

پایو یکی از اقامتگاههای بومگردی کویری ایران است که قدمتی 70 ساله دارد و در سال 1397 بازسازی شده است. این اقامتگاه در فاصله 58 کیلومتری کویر مصر در شهر خور قرار دارد و دارای 12 اتاق است که دور تا دور حیاط قرار گرفته اند.

شروع قیمت از360,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل کویری یه تا خور و بیابانک

هتل کویری یه تا خور و بیابانک هتل

1 ستاره

هتل سنتی یه تا یکی از هتلهای کویری ایران می باشد که 200 سال قدمت دارد و در زمانهای قدیم کاروانسرا بوده است. این هتل در سال 1389 بازسازی شده و اکنون با 12 باب اتاق، حیاط مرکزی، حیاط باز و باغ در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از195,000 تومان قیمت اتاق ها