هتل در کرمانشاه

هتل پارسیان کرمانشاه

هتل پارسیان کرمانشاه هتل

5 ستاره

یکی از بهترین و زیباترین هتل های غرب کشور در شهر کرمانشاه واقع شده است و با نام هتل 5 ستاره بین المللی پارسیان کرمانشاه، آماده میزبانی از میهمانان کرمانشاه است.

شروع قیمت از275,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل رسالت کرمانشاه

هتل رسالت کرمانشاه هتل

3 ستاره

از هتلهای سه ستاره و قدیمی کرمانشاه است که در میدان فردوسی واقع شده و دارای اتاقهای 2 تخته، سه تخته و سوئیتهای 6 تخته می باشد. هتل رسالت با فرودگاه 15 دقیقه فاصله دارد.

شروع قیمت از245,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آزادگان کرمانشاه

هتل آزادگان کرمانشاه هتل

4 ستاره

هتل آزادگان یکی از هتلهای 4 ستاره نزدیک فرودگاه کرمانشاه است که در ابتدای جاده سنندج در شهرک تعاون واقع شده است. هتل دارای امکانات کامل اقامتی و رفاهی است و یکی از گزینه های مناسب برای رزرو در کرمانشاه می باشد.

شروع قیمت از378,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل لاله بیستون کرمانشاه

هتل لاله بیستون کرمانشاه هتل

5 ستاره

هتل لاله بیستون کرمانشاه در فاصله حدود 30 کیلومتری شرق کرمانشاه، و بر سر راه قدیمی کرمانشاه به همدان و در دامنه ی کوه بیستون، مقابل اثر تاریخی فرهاد تراش در دل پایگاه جهانی بیستون واقع شده است.

شروع قیمت از239,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل کوروش کرمانشاه

هتل کوروش کرمانشاه هتل

3 ستاره

یکی از هتل آپارتمانهای شیک و تمیز کرمانشاه، هتل آپارتمان کوروش است. این هتل در مرکز شهر کرمانشاه در 2500 متر مربع و 5 طبقه احداث شده و دارای 28 واحد اقامتی می باشد.

شروع قیمت از258,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل جمشید کرمانشاه

هتل جمشید کرمانشاه هتل

4 ستاره

هتل جمشید با قرارگیری در طاق بستان کرمانشاه دسترسی مناسبی به تمام نقاط دیدنی و شهری کرمانشاه داشته و با توجه به فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب، اقامتی خوب و راحت را برای شما بدنبال خواهد داشت.

شروع قیمت از367,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سینا کرمانشاه

هتل سینا کرمانشاه هتل

2 ستاره

هتل سینا یکی از هتلهای 2 ستاره کرمانشاه است که در سال 1392 افتتاح شده و با مساحت 1200 متر مربع دارای 26 اتاق و رستورانی با ظرفیت 200 نفر می باشد. موقعیت مکانی هتل یکی از ویژگی‌های خوب آن است.

شروع قیمت از185,000 تومان قیمت اتاق ها