قزوین یکی از قدیمی ترین مناطق ایران است و دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی بیشماری می باشد. در شهر قزوین آثار کهن و باستانی گوناگونی از جمله حمام قجر، کاخ چهل‌ستون، امامزاده حسین، خیابان سپه (اولین خیابان ایران) قرار دارد که این آثار، سفری چند روزه به قزوین را خالی از لطف نمی گذارد. برای اقامت در این شهر می توانید از بین هتلهای محدودی که وجود دارند یکی را انتخاب کنید.

هتل ایرانیان قزوین

هتل ایرانیان قزوین هتل

4 ستاره

هتل ایرانیان یکی از هتلهای 4 ستاره خوب قزوین است که در سال 1392 افتتاح شده است. این هتل در فاصله 8 کیلومتری مرکز شهر قزوین در شهرک هفت سنگان ساخته شده است و از ترافیک و شلوغی شهر به دور است.

شروع قیمت از1,850,000 تومان
هتل بغدادی تاکستان قزوین

هتل بغدادی تاکستان قزوین هتل

4 ستاره

هتل بغدادی یک هتل 4 ستاره لوکس در تاکستان قزوین است که نوساز بوده و در فروردین 1398 افتتاح شده است. ساختمان هتل بغدادی یک ساختمان 6 طبقه است و 84 واحد اتاق و سوئیت با امکانات کامل اقامتی در حد هتلهای 4 ستاره دارد.

شروع قیمت از1,500,000 تومان
هتل مرمر قزوین

هتل مرمر قزوین هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای شیک قزوین که با 4 ستاره کیفیت آماده میزبانی از مسافران است، هتل مرمر می باشد. هتل مرمر را از بسیاری از جهات می توان بهترین هتل قزوین نامید.

شروع قیمت از1,678,000 تومان
هتل مینو قزوین

هتل مینو قزوین هتل

2 ستاره

هتل مینو یک هتل 2 طبقه و 2 ستاره است که 20 واحد اقامتی دارد. این هتل در مرکز شهر قزوین قرار دارد. هتل مینو در عین 2 ستاره بودن، یکی از تمیزترین و بهترین هتلهای شهر است و گزینه ای مقرون به صرفه برای اقامت در قزوین می باشد.

شروع قیمت از935,000 تومان
هتل خانه بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین هتل

3 ستاره

هتل خانه سنتی بهروزی قزوین، یکی از خانه های تاریخی شهر قزوین است که بعد از بازسازی و آماده سازی، آماده ارائه خدمات اقامتی به مسافرانی است که دوست دارند اقامتشان در یکی از سنتی ترین و تاریخی ترین خانه های قزوین باشد.

شروع قیمت از294,000 تومان
هتل البرز قزوین

هتل البرز قزوین هتل

2 ستاره

هتل البرز، یکی از هتلهای با سابقه و قدیمی قزوین است که در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی مناسبی به نقط دیدنی و همچنین بازارها و ادارات قزوین دارد. این هتل در سال 1397 بازسازی شده است.

شروع قیمت از1,122,000 تومان
هتل آپارتمان سینا قزوین

هتل آپارتمان سینا قزوین هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل سینا قزوین یک هتل آپارتمان 3 ستاره است که در سال 1396 در خیابان انصاری قزوین افتتاح شده است. ساختمان هتل 7 طبقه بوده و 28 واحد اقامتی شامل اتاق و سوئیت با امکانات کامل را در خود جای داده است.

شروع قیمت از848,000 تومان
هتل راژیا قزوین

هتل راژیا قزوین هتل

2 ستاره

هتل راژیا یک هتل 2 ستاره در شهر قزوین است که در سال 1395 به بهره برداری رسیده است. این هتل 20 واحد اقامتی دارد که به صورت اتاقهای یک تخته، دو تخته ی دبل و توئین، سه تخته و سوئیت 5 نفره هستند.

شروع قیمت از730,000 تومان
هتل جهانگردی تاکستان قزوین

هتل جهانگردی تاکستان قزوین هتل

3 ستاره

در استان قزوین و شهر تاکستان هم یکی دیگر از هتلهای جهانگردی با نام هتل جهانگردی تاکستان با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی در خدمت مسافران است. هتل جهانگردی تاکستان 5 کیلومتر تا بازار و کمتر از 50 کیلومتر تا شهر قزوین فاصله دارد.

شروع قیمت از140,000 تومان
هتل نویذر الموت

هتل نویذر الموت هتل

1 ستاره

اگر قصد سفر به الموت و بازدید از جاذبه های گردشگری این منطقه مانند قلعه الموت، دریاچه اوان، قلعه نویذر و آب و هوای کوهستانی و بکر این منطقه را دارید، بهترین انتخاب شما هتل کوهستانی نویذر الموت در دل طبیعت است.

شروع قیمت از435,000 تومان