اقامتگاه جنگلی در ایران

7 مورد با عنوان اقامتگاه جنگلی پیدا شد.

هتل سالاردره ساری

هتل سالاردره ساری هتل

4 ستاره

یکی از زیباترین مجموعه های اقامتی شمال، هتل سالارده است که در 12 کیلومتری ساری و نزدیک رودخانه سالاردره واقع شده است. چشم انداز جنگلی هتل بهمراه امکانات اقامتی مناسب اقامتی بیادماندنی را برای مسافران رقم خواهد زد.

شروع قیمت از920,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان

هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان هتل

3 ستاره

در جاده بینظیر ناهارخوران، یکی دیگر از مجموعه هتل های جهانگردی با نام هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان با 3 ستاره کیفیت آماده میزبانی از میهمانان و مسافران این خطه جنگلی بکر و زیبا است.

شروع قیمت از653,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ملل شاندرمن

هتل ملل شاندرمن هتل

3 ستاره

در طبیعت بکر و سرسبز استان گیلان، در شاندرمن و در دل روستای بیتم، دهکده ای توریستی با 11 ویلای شیک و با امکانات کامل بنا شده و دهکده توریستی ملل شاندرمن را بوجود آورده است.

شروع قیمت از535,000 تومان قیمت اتاق ها
مجتمع اقامتی سندی فومن

مجتمع اقامتی سندی فومن هتل

1 ستاره

مجتمع اقامتی سندی فومن یکی از اقامتگاه های 1 ستاره با کیفیت استان گیلان در نزدیکی شهر فومن و در مسیر روستای تاریخی ماسوله محسوب می شود. این اقامتگاه در کیلومتر 15 جاده فومن به ماسوله در شهر توریستی ماکلوان قرار گرفته است.

شروع قیمت از195,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل هالیدی پارک رامسر

هتل هالیدی پارک رامسر هتل آپارتمان

3 ستاره

مجتمع اقامتی هالیدی پارک در سال 1397 در رامسر افتتاح شده است. این هتل 5 طبقه بوده و در هر طبقه، 2 واحد آپارتمان با امکانات کامل وجود دارد. استخر vip موجود در طبقه آخر هتل چشم انداز بی نظیری به رامسر فراهم کرده است.

شروع قیمت از1,120,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل چالدره تنکابن

هتل چالدره تنکابن هتل

4 ستاره

در یکی از بهترین مناطق توریستی شهر تنکابن مازندران، در میان جنگل های زیبای شمال و در کنار رودخانه چالدره جاده دوهزار، مجتمع اقامتی تفریحی هتل چالدره با بیش از 70 کلبه جنگلی آماده پذیرایی از شماست.

شروع قیمت از1,199,000 تومان
هتل امپراطور چلک لاهیجان

هتل امپراطور چلک لاهیجان هتل آپارتمان

3 ستاره

این مجموعه یک هتل آپارتمان زیبا و شیک دارای 600 متر بنای مفید در 10000 متر فضای سبز باغ چایی کاری، درخت کاری و گل کاری شده است. موقعیت این هتل بسیار استثنایی است.

شروع قیمت از370,000 تومان