اقامتگاه سنتی در ایران

46 مورد با عنوان اقامتگاه سنتی پیدا شد.

هتل خانه عامری ها کاشان

هتل خانه عامری ها کاشان هتل

5 ستاره

یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعنوان یک مهمانسرای 5 ستاره بروی گردشگران باز است، سرای عامری های کاشان است. این مجموعه با معماری بینظیر خود یکی از دیدنی ترین بناهای تاریخی کاشان است.

شروع قیمت از4,250,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سنتی افضل شوشتر

هتل سنتی افضل شوشتر هتل

3 ستاره

اقامتگاه سنتی افضل شوشتر یکی از خانه های تاریخی بجا مانده از دوران قاجار است که اکنون بازسازی شده و بصورت یک هتل در خدمت مسافران است. این خانه سنتی متعلق به خاندان افضل بوده که از خانواده تجار قدیمی شهر به حساب می آیند.

شروع قیمت از689,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل عماد نظام فردوس

هتل عماد نظام فردوس هتل

3 ستاره

هتل سنتی عماد نظام، هتلی 3 ستاره در شهر فردوس استان خراسان جنوبی و تنها هتل سنتی شرق کشور می‌باشد. این هتل که در فاصله ی 20 کیلومتری از آبگرم فردوس قرار دارد و دسترسی مناسبی به دیدنیهای شهر دارد.

شروع قیمت از450,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سنتی ددمان زنجان

هتل سنتی ددمان زنجان اقامتگاه بومگردی

3 ستاره

هتل سنتی ددمان در واقع یک خانه قدیمی با قدمت 200 سال در زنجان است که اکنون پس از بازسازی تبدیل به یک اقامتگاه بومگردی زیبا و سنتی با 11 اتاق شده است. این اقامتگاه در نزدیکی میدان انقلاب زنجان قرار دارد.

شروع قیمت از1,558,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سنتی سرابی شوشتر

هتل سنتی سرابی شوشتر هتل

3 ستاره

هتل سنتی سرابی شوشتر یکی از خانه های تاریخی و قدیمی شوشتر است که 210 سال قدمت دارد و در سال 1392 بازسازی شده و بعنوان یک هتل سنتی 3 ستاره در خدمت مسافران شوشتر است. این هتل سنتی در اصل بنایی تاریخی مربوط به دوره قاجاریه بوده است.

شروع قیمت از325,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سنتی دورانتاش شوش

هتل سنتی دورانتاش شوش هتل

1 ستاره

اقامتگاه دورانتاش یکی از خانه های با معماری قدیمی بوده که پس از بازسازی در سال 1396 بعنوان یک اقامتگاه سنتی به بهره برداری رسید. دارای 6 باب اتاق و سوئیت می باشد که 3 باب در طبقه همکف و 2 باب در طبقه بالا قرار گرفته اند.

شروع قیمت از100,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بوم گردی گیله بوم

اقامتگاه بوم گردی گیله بوم اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بومگردی گیله بوم یکی از زیباترین اقامتگاههای بومی گیلان است که در روستای قاسم آباد از توابع شهر چابکسر قرار دارد. همه چیز در این اقامتگاه طوری برنامه ریزی شده است که بتوانید زندگی واقعی روستایی گیلان را تجربه کنید.

شروع قیمت از420,000 تومان
هتل داد یزد

هتل داد یزد هتل

4 ستاره

بنایی با قدمت نزدیک به یک قرن، با امکانات مدرن و به روز و با حفظ اصالت تاریخی، هتل داد یزد، هتلی 4 ستاره در قلب شهر تاریخی یزد با نورگیرها و بادگیرهای سنتی، آماده میزبانی از میهمانان شهر یزد است.

شروع قیمت از1,876,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل خانه ایرانی کاشان

هتل خانه ایرانی کاشان هتل

3 ستاره

یکی از زیباترین و رویایی ترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعد از بازسازی بشکل یک هتل 3 ستاره پذیرای مسافران است، اقامتگاه سنتی خانه ایرانی کاشان است.

شروع قیمت از427,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل خانه تاریخی طبیب شوشتر

هتل خانه تاریخی طبیب شوشتر هتل

3 ستاره

اقامتگاه و هتل سنتی خانه طبیب شوشتر یکی از اقامتگاه‌های 3 ستاره این شهر است که در اصل یک خانه تاریخی بوده و در مرکز بافت تاریخی شهر در خیابان سنگفرش واقع شده است. این خانه که قدمت آن به دوره قاجار بر می‌ گردد در 4 طبقه دارای 14 اتاق است.

شروع قیمت از890,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل کپری قلعه گنج کرمان

هتل کپری قلعه گنج کرمان هتل

4 ستاره

کپر نام گونه ای اقامتگاه سایه بانی است که در قدیم از هرمزگان در جنوب تا سیستان و بلوچستان در شرق و حتی در جنوب کرمان استفاده می شده است. حال یک اقامتگاه کپری با نام هتل پارسیان قلعه گنج ساخته شده است که امکانات یک هتل 4 ستاره را دارد.

شروع قیمت از1,354,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل باغ مشیر الممالک یزد

هتل باغ مشیر الممالک یزد هتل

4 ستاره

هتل باغ مشیر یزد، اولین هتل باغ ایران با معماری سنتی یزد و در عین حال با امکانات و تجهیزات رفاهی کامل و مدرن در محل قدیم باغ مشیر الممالک یزد (مربوط به دوره قاجار) واقع شده است.

شروع قیمت از1,758,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان

اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان هتل

4 ستاره

اقامتگاه سنتی فلاحتی یکی دیگر از خانه های قدیمی مربوط به دوره قاجار است که در سال 1398 بازسازی شده و بعنوان هتل در حال خدمت رسانی به مسافران است.

شروع قیمت از1,440,000 تومان قیمت اتاق ها
خانه تاریخی احسان کاشان

خانه تاریخی احسان کاشان هتل

3 ستاره

یکی از خانه های قدیمی کاشان که اکنون بعنوان اقامتگاهی تاریخی مورد استفاده قرار می گیرد، خانه تاریخی احسان کاشان است. این مجموعه اقامتی که در محله درب باغ کاشان واقع شده است.

شروع قیمت از344,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل خانه بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین هتل

3 ستاره

هتل خانه سنتی بهروزی قزوین، یکی از خانه های تاریخی شهر قزوین است که بعد از بازسازی و آماده سازی، آماده ارائه خدمات اقامتی به مسافرانی است که دوست دارند اقامتشان در یکی از سنتی ترین و تاریخی ترین خانه های قزوین باشد.

شروع قیمت از294,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل کویری یه تا خور و بیابانک

هتل کویری یه تا خور و بیابانک هتل

1 ستاره

هتل سنتی یه تا یکی از هتلهای کویری ایران می باشد که 200 سال قدمت دارد و در زمانهای قدیم کاروانسرا بوده است. این هتل در سال 1389 بازسازی شده و اکنون با 12 باب اتاق، حیاط مرکزی، حیاط باز و باغ در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از195,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل فانوس ویونا کاشان

هتل فانوس ویونا کاشان هتل

3 ستاره

مجموعه هتلهای ویونا بعد از ابیانه این بار در کاشان و در نزدیکی مسجد آقا بزرگ و محله تاریخی و دیدنی کاشان با هتل فانوس ویونا در خدمت مسافران است. این هتل یک خانه سنتی قدیمی 1300 متری است.

شروع قیمت از950,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سنتی مهر یزد

هتل سنتی مهر یزد هتل

4 ستاره

بنایی که 250 سال پیش در دوره قاجار ساخته شده و در اختیار خانواده تاجری بنام زرگر یزدی بوده است امروزه بصورت هتلی 4 ستاره با نام هتل سنتی مهر یزد، با حفظ اصالت تاریخی، آماده پذیرایی از میهمانان یزد است.

شروع قیمت از1,110,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل لاله یزد

هتل لاله یزد هتل

4 ستاره

در کنار آب انبار تاریخی گلشن یزد، هتل لاله یزد، هتلی 4 ستاره با معماری سنتی منحصر بفرد و با امکانات مدرن و به روز آماده میزبانی از مسافران يزد است.

شروع قیمت از990,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ملک التجار یزد

هتل ملک التجار یزد هتل

5 ستاره

بنایی تاریخی متعلق به خاندان ملک التجار یزد که هم اکنون بعنوان هتلی 5 ستاره و لوکس بنام هتل ملک التجار یزد با حفظ اصالت تاریخی، فعالیت می نماید و با امکانات کامل رفاهی در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از1,514,000 تومان قیمت اتاق ها
مشاهده موارد بیشتر