16 مورد با عنوان اقامتگاه سنتی پیدا شد.

هتل داد یزد

هتل داد یزد هتل

4 ستاره

بنایی با قدمت نزدیک به یک قرن، با امکانات مدرن و به روز و با حفظ اصالت تاریخی، هتل داد یزد، هتلی 4 ستاره در قلب شهر تاریخی یزد با نورگیرها و بادگیرهای سنتی، آماده میزبانی از میهمانان شهر یزد است.

شروع قیمت از1,876,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل باغ مشیر الممالک یزد

هتل باغ مشیر الممالک یزد هتل

4 ستاره

هتل باغ مشیر یزد، اولین هتل باغ ایران با معماری سنتی یزد و در عین حال با امکانات و تجهیزات رفاهی کامل و مدرن در محل قدیم باغ مشیر الممالک یزد (مربوط به دوره قاجار) واقع شده است.

شروع قیمت از1,758,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سنتی مهر یزد

هتل سنتی مهر یزد هتل

4 ستاره

بنایی که 250 سال پیش در دوره قاجار ساخته شده و در اختیار خانواده تاجری بنام زرگر یزدی بوده است امروزه بصورت هتلی 4 ستاره با نام هتل سنتی مهر یزد، با حفظ اصالت تاریخی، آماده پذیرایی از میهمانان یزد است.

شروع قیمت از1,110,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل لاله یزد

هتل لاله یزد هتل

4 ستاره

در کنار آب انبار تاریخی گلشن یزد، هتل لاله یزد، هتلی 4 ستاره با معماری سنتی منحصر بفرد و با امکانات مدرن و به روز آماده میزبانی از مسافران يزد است.

شروع قیمت از990,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ملک التجار یزد

هتل ملک التجار یزد هتل

5 ستاره

بنایی تاریخی متعلق به خاندان ملک التجار یزد که هم اکنون بعنوان هتلی 5 ستاره و لوکس بنام هتل ملک التجار یزد با حفظ اصالت تاریخی، فعالیت می نماید و با امکانات کامل رفاهی در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از1,514,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل فهادان یزد

هتل فهادان یزد هتل

3 ستاره

یزد را با بادگیرها و خانه های گلی قدیمی آن میشناسند. در میان این خانه های تاریخی هتلی وجود دارد که دقیقا یکی از همین خانه هاست، با این تفاوت که با نگهداری مناسب و بازسازی کامل به هتلی 3 ستاره و شیک بدل شده است.

شروع قیمت از1,153,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل لب خندق یزد

هتل لب خندق یزد هتل

3 ستاره

یکی دیگر از هتلهای سنتی یزد که در خانه ای تاریخی احداث شده است هتل لب خندق است. این هتل در واقع ساختمانی تاریخی بنام خانه طیبی است که در دوره قاجاریه بنا شده و متعلق به خانواده ای به همین نام بوده است.

شروع قیمت از1,040,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ادیب ممالک یزد

هتل ادیب ممالک یزد هتل

3 ستاره

اگر بخواهیم در سفر به یزد در یکی از هتلهای سنتی یزد اقامت کنیم و در کنار فضای سنتی، کیفیت اقامت و نزدیکی به مناطق دیدنی برای ما مهم باشد، بدون شک هتل ادیب الممالک یزد یکی از بهترین گزینه ها است.

شروع قیمت از365,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سنتی رز یزد

هتل سنتی رز یزد هتل

3 ستاره

هتل سه ستاره سنتی رز یک هتل 3 ستاره است که در مرکز شهر و در میدان شهید بهشتی واقع شده و دسترسی به کلیه امکانات رفاهی را بسادگی فراهم کرده است.

شروع قیمت از450,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل فاضلی یزد

هتل فاضلی یزد هتل

3 ستاره

هتل رستوران فاضلی یکی از هتلهای 3 ستاره ممتاز یزد است. ساختمان اصلی هتل در اواخر دوره صفویه بنا شده و در دوره قاجار و پهلوی، تغییراتی در آن صورت گرفته است.

شروع قیمت از640,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل بوتیک هومان یزد

هتل بوتیک هومان یزد هتل

3 ستاره

یکی از خانه های قدیمی یزد در نزدیکی بافت تاریخی که متعلق به اولین تاجر طلای یزدی بوده و در سال 1398 بعد از بازسازی بعنوان یک هتل سنتی در خدمت مسافران است. فاز اول هتل در 3 طبقه و 22 اتاق و سوئیت اکنون آماده رزرو است.

شروع قیمت از1,150,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سنتی رویای قدیم یزد

هتل سنتی رویای قدیم یزد هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای سنتی، کوچک و زیبای یزد، هتل رویای قدیم است. این هتل در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی مناسبی به بافت قدیم شهر یزد و نقاط دیدنی دارد. هتل سنتی رویای قدیم یزد متعلق به دوره قاجاریه است.

شروع قیمت از498,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل باغ پهلوان پور یزد

هتل باغ پهلوان پور یزد هتل

2 ستاره

هتل باغ پهلوان پور با طبیعت بکر و قدمت تاریخی ای که دارد مقصد گردشگران زیادی بوده است. فضای باغ هتل پهلوان پور یزد تلفیقی از هنر ایران باستان و طبیعت بکر را به تصویر کشیده است.

شروع قیمت از245,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل خوان دوحد یزد

هتل خوان دوحد یزد هتل

4 ستاره

در سفر به یزد معمولا مسافران ترجیح می دهند در فضای سنتی یزد اقامت داشته باشند. هتلهای سنتی زیادی در یزد وجود دارد که یکی از بهترین و تازه تاسیس ترین آنها هتل خوان دوحد یزد است.

شروع قیمت از556,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد یکی از خانه های سنتی زیبای شهر یزد است که در نزدیکی بافت تاریخی شهر یزد واقع شده است. این اقامتگاه دارای 6 باب اتاق است و مجموعا با ظرفیت 25 نفر آماده پذیرایی از مهمانان می باشد.

شروع قیمت از160,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی خشت آباد یزد

اقامتگاه بومگردی خشت آباد یزد اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بومگردی خشت آباد یزد یکی از اقامتگاهای سنتی و زیبای یزد است که در چهار راه مسجد جامع یزد واقع شده است. اقامتگاه خشت آباد دارای 7 باب اتاق می باشد که همگی دور حیاط قرار گرفته اند و هرکدام زیبایی منحصر به فرد خود را دارند.

شروع قیمت از205,000 تومان قیمت اتاق ها