یزد شهر بادگیرها، شهری کویری و تاریخی است که هرکسی حداقل یکبار در طول عمر خود باید مسافرتی به این شهر داشته باشد و آرامش خاصی که بر فضای آن حاکم است را تجربه کند. یزد هتلهای خوبی دارد که لیست آنها را در این صفحه می توانید ببینید و با بررسی عکسها، موقعیت هتلها، قیمت و امکانات و ...  قبل از سفر، بهترین هتل یزد را انتخاب و رزرو کنید.

هتل صفائیه یزد

هتل صفائیه یزد هتل

5 ستاره

هتلی 5 ستاره در یکی از خوش آب و هواترین مناطق یزد با دسترسی آسان به مرکز شهر و جاذبه های دیدنی با نام هتل صفائیه یزد با امکانات کامل رفاهی و تجهیزات مدرن، آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران یزد است.

شروع قیمت از1,790,000 تومان
هتل ارگ جدید یزد

هتل ارگ جدید یزد هتل

5 ستاره

یکی از هتل های تازه تاسیس و 5 ستاره یزد، هتل ارگ جدید است که با واقع شدن در حاشیه شهر تاریخی یزد و بدور از هیاهوی شهری، با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی توانسته به یکی از بهترین هتلهای یزد تبدیل شود.

شروع قیمت از1,875,000 تومان
هتل داد یزد

هتل داد یزد هتل

4 ستاره

بنایی با قدمت نزدیک به یک قرن، با امکانات مدرن و به روز و با حفظ اصالت تاریخی، هتل داد یزد، هتلی 4 ستاره در قلب شهر تاریخی یزد با نورگیرها و بادگیرهای سنتی، آماده میزبانی از میهمانان شهر یزد است.

شروع قیمت از1,876,000 تومان
هتل باغ مشیر الممالک یزد

هتل باغ مشیر الممالک یزد هتل

4 ستاره

هتل باغ مشیر یزد، اولین هتل باغ ایران با معماری سنتی یزد و در عین حال با امکانات و تجهیزات رفاهی کامل و مدرن در محل قدیم باغ مشیر الممالک یزد (مربوط به دوره قاجار) واقع شده است.

شروع قیمت از1,758,000 تومان
هتل جهانگردی یزد

هتل جهانگردی یزد هتل

4 ستاره

مهمانسرای جهانگردی یزد واقع در شهر تاریخی یزد بعنوان هتلی 4 ستاره با امکانات کامل، یکی از بهترین گزینه ها برای اقامتی دلنشین در يزد است. هتل جهانگردی يزد دارای 39 اتاق 2 تخته و دو سوئیت می باشد.

شروع قیمت از1,272,000 تومان
هتل پارسیان آزادی یزد

هتل پارسیان آزادی یزد هتل

3 ستاره

هتلی 3 ستاره و تاپ در شهر یزد که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب و همچنین فراهم آوردن امکانات اقامتی کامل در فضایی سرسبز و باغی با صفا در دل کویر، می تواند یکی از گزینه های مسافران یزد باشد.

شروع قیمت از1,930,000 تومان
هتل سنتی مهر یزد

هتل سنتی مهر یزد هتل

4 ستاره

بنایی که 250 سال پیش در دوره قاجار ساخته شده و در اختیار خانواده تاجری بنام زرگر یزدی بوده است امروزه بصورت هتلی 4 ستاره با نام هتل سنتی مهر یزد، با حفظ اصالت تاریخی، آماده پذیرایی از میهمانان یزد است.

شروع قیمت از1,110,000 تومان
هتل لاله یزد

هتل لاله یزد هتل

4 ستاره

در کنار آب انبار تاریخی گلشن یزد، هتل لاله یزد، هتلی 4 ستاره با معماری سنتی منحصر بفرد و با امکانات مدرن و به روز آماده میزبانی از مسافران يزد است.

شروع قیمت از990,000 تومان
هتل ملک التجار یزد

هتل ملک التجار یزد هتل

5 ستاره

بنایی تاریخی متعلق به خاندان ملک التجار یزد که هم اکنون بعنوان هتلی 5 ستاره و لوکس بنام هتل ملک التجار یزد با حفظ اصالت تاریخی، فعالیت می نماید و با امکانات کامل رفاهی در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از1,514,000 تومان
هتل راه و ما یزد

هتل راه و ما یزد هتل

4 ستاره

هتل راه و ما یکی از هتلهای 4 ستاره و تازه تاسیس یزد است که در سال 1396 افتتاح شده است و در حال حاضر دارای 30 واحد اقامتی می باشد.

شروع قیمت از1,000,000 تومان
هتل تهرانی یزد

هتل تهرانی یزد هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتلهای 4 ستاره و خوب یزد، هتل تهرانی است. دسترسی مناسب این هتل در شهر یزد بهمراه امکانات اقامتی مناسب، هتل تهرانی را به یکی از گزینه های مناسب اقامت و رزرو هتل در یزد تبدیل کرده است.

شروع قیمت از1,003,000 تومان
هتل فهادان یزد

هتل فهادان یزد هتل

3 ستاره

یزد را با بادگیرها و خانه های گلی قدیمی آن میشناسند. در میان این خانه های تاریخی هتلی وجود دارد که دقیقا یکی از همین خانه هاست، با این تفاوت که با نگهداری مناسب و بازسازی کامل به هتلی 3 ستاره و شیک بدل شده است.

شروع قیمت از1,153,000 تومان
هتل الزهرا یزد

هتل الزهرا یزد هتل

3 ستاره

هتل الزهرا یکی از هتلهای 3 ستاره و شیک و مدرن یزد است که در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی مناسبی به دیدنیها و آثار تاریخی شهر و همچنین فرودگاه و راه آهن دارد.

شروع قیمت از550,000 تومان
هتل لب خندق یزد

هتل لب خندق یزد هتل

3 ستاره

یکی دیگر از هتلهای سنتی یزد که در خانه ای تاریخی احداث شده است هتل لب خندق است. این هتل در واقع ساختمانی تاریخی بنام خانه طیبی است که در دوره قاجاریه بنا شده و متعلق به خانواده ای به همین نام بوده است.

شروع قیمت از1,040,000 تومان
هتل ادیب ممالک یزد

هتل ادیب ممالک یزد هتل

3 ستاره

اگر بخواهیم در سفر به یزد در یکی از هتلهای سنتی یزد اقامت کنیم و در کنار فضای سنتی، کیفیت اقامت و نزدیکی به مناطق دیدنی برای ما مهم باشد، بدون شک هتل ادیب الممالک یزد یکی از بهترین گزینه ها است.

شروع قیمت از365,000 تومان
هتل والی یزد تخفیف ویژه

هتل والی یزد هتل

3 ستاره

این هتل یک موزه 400 ساله قدیمی است که در سال 85 بازسازی شده و بعنوان اقامتگاه سنتی 3 ستاره، در خدمت مسافران یزد است. هتل در خیابان امام واقع شده و دسترسی مناسبی به دیدنی های یزد دارد.

شروع قیمت از528,000 تومان
هتل زنبق یزد

هتل زنبق یزد هتل

4 ستاره

این مجموعه در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع پایه گذاری شده و شامل مجموعه اقامتی با عنوان هتل زنبق، تالار پذیرایی و جشن، سالن همایش و کنفرانس، کلوپ ورزشی، رستوران و ... می باشد.

شروع قیمت از1,145,000 تومان
هتل سنتی رز یزد

هتل سنتی رز یزد هتل

3 ستاره

هتل سه ستاره سنتی رز یک هتل 3 ستاره است که در مرکز شهر و در میدان شهید بهشتی واقع شده و دسترسی به کلیه امکانات رفاهی را بسادگی فراهم کرده است.

شروع قیمت از450,000 تومان
هتل فیروزه یزد

هتل فیروزه یزد هتل

3 ستاره

هتل فیروزه یکی از ساختمان های قدیمی 100 ساله یزد است که پس از بازسازی بعنوان هتل سنتی 3 ستاره در حال خدمت رسانی به مسافران است. هتل سنتی فیروزه در بافت تاریخی یزد در محله کازرگاه واقع شده و دسترسی مناسبی به دیدنی ها و جاذبه های توریستی یزد دارد.

شروع قیمت از688,000 تومان
هتل فاضلی یزد

هتل فاضلی یزد هتل

3 ستاره

هتل رستوران فاضلی یکی از هتلهای 3 ستاره ممتاز یزد است. ساختمان اصلی هتل در اواخر دوره صفویه بنا شده و در دوره قاجار و پهلوی، تغییراتی در آن صورت گرفته است.

شروع قیمت از640,000 تومان
مشاهده موارد بیشتر