خانه مسافر عبدی سرعین

درباره خانه مسافر عبدی سرعین

خانه مسافر عبدی، یک مهمانپذیر خوب و تمیز در شهر سرعین است که 9 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد. برای کسانی که می خواهند به سرعین سفر کنند و در عین داشتن اقامتی مقرون به صرفه، از مسافرت خود نهایت استفاده را ببرند، این مهمانپذیر پیشنهاد می شود. از امکانات و خدمات خانه مسافر عبدی سرعین می‌توان به خدمات خانه‌داری، اینترنت، تاکسی سرویس و خدمات تهیه بلیط و تور اشاره کرد. از خانه مسافر عبدی سرعین با 10 تا 15 دقیقه پیاده‌روی به آب‌گرم بش باجلار، آب‌گرم گاومیش گلی و آب‌گرم قره سو می‌رسید.

خانه مسافر عبدی سرعین تابحال 3 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار آپارتمان دو خوابه چهار تخته خانه مسافر عبدی سرعین را در روز جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ بمدت 3 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

آپارتمان دو خوابه چهار تخته

آپارتمان دو خوابه چهار تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
1,200,000
980,000 تومان
آپارتمان دو خوابه پنج تخته

آپارتمان دو خوابه پنج تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
1,300,000
1,150,000 تومان
آپارتمان دو خوابه شش تخته

آپارتمان دو خوابه شش تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
1,600,000
1,300,000 تومان
آپارتمان سه خوابه نه تخته

آپارتمان سه خوابه نه تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
2,500,000
2,100,000 تومان

امکانات خانه مسافر عبدی سرعین

صبحانه جزو خدمات رایگان این اقامتگاه نیست.


  • اینترنت بی سیم

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

خانه مسافر عبدی سرعین

خانه مسافر عبدی سرعین هتل آپارتمان در سرعین

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha