سرعین یکی از توریستی ترین مناطق ایران است و هر ایرانی در طول عمر خود حتما چند بار از این شهر دیدن می کند و علاوه بر لذت بردن از آب و هوای دلنشین آن بخصوص در فصل تابستان زمانیکه هوا همه جا بشدت گرم است، در خنکای هوای سرعین، تنی هم به چشمه های طبیعی آبگرم سرعین میزند. از این رو هتلهای مختلفی در سرعین آماده میزبانی از مسافران است و ما هم سعی کرده ایم لیست این هتلها را بهمراه عکس و توضیحات و با امکان رزرو آنلاین، اینجا داشته باشیم.

هتل بوستان سرعین تخفیف ویژه

هتل بوستان سرعین هتل

3 ستاره

هتل بوستان یکی از هتلهای خوب سرعین است و به عنوان تنها هتل سه ستاره شهر سرعین در سال ۱۳۸۹ افتتاح گردید. هتل دارای رستوران، كافی شاپ، آلاچیق سنتی و فضای سبز نیز می باشد.

شروع قیمت از775,000 تومان
هتل لاله سرعین

هتل لاله سرعین هتل

4 ستاره

هتل لاله سرعین بعنوان بهترین هتل در شهر سرعين و تنها هتل 4 ستاره این شهر است. این هتل در بهترین نقطه سرعین در دامنه های سبلان واقع شده و دارای دسترسی به مجتمع آب درمانی سبلان می باشد.

شروع قیمت از1,040,000 تومان
هتل پدرام سرعین

هتل پدرام سرعین هتل

4 ستاره

هتل پدرام سرعین یکی دیگر از هتلهای 4 ستاره و خوب سرعین است که اخیرا با استاندارد سازی موفق به دریافت ۴ ستاره شده است. هتل پدرام با واقع شدن در مرکز شهر، دسترسی آسانی به مراکز خرید و گردشگری و آبگرم سرعین دارد.

شروع قیمت از1,185,000 تومان
هتل قهوه سوئی سرعین

هتل قهوه سوئی سرعین هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای خوب سرعین که در کنار چشمه و مرکز آبدرمانی قهوه سوئی قرار گرفته است، هتل قهوه سوئی است. این مجموعه اقامتی در سال 1389 تاسیس شده است مشتمل بر 29 آپارتمان می باشد.

شروع قیمت از224,000 تومان
هتل اترک سرعین

هتل اترک سرعین هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل آپارتمان و مجتمع آبدرمانی اترک شرعین، یکی از هتلهای خوب و 3 ستاره سرعین است که می تواند یکی از گزینه های مناسب برای اقامت در سرعین در فصل سفر به این خطه زیبای کشورمان باشد.

شروع قیمت از988,000 تومان
هتل رویال پارک سرعین

هتل رویال پارک سرعین هتل

4 ستاره

یکی از بهترین هتلهای سرعین که در نوروز 1397 افتتاح شده است. اتاقهای VIP این هتل دارای جکوزی اختصاصی با آب معدنی است! این مجموعه علاوه بر هتل 4 ستاره، مشتمل بر مجتمع آبدرمانی نیز می باشد.

شروع قیمت از1,118,000 تومان
هتل صحت سرعین

هتل صحت سرعین هتل

2 ستاره

از هتلهای دوستاره اما خوب و تمیز شهر توریستی سرعین، می توان به هتل صحت اشاره کرد. این هتل علاوه بر دارا بودن امکانات رفاهی در واحدها، دارای امکانات آلاچیق سنتی، لابی و کافی شاپ نیز می باشد.

شروع قیمت از296,000 تومان
هتل ارشاد سرعین

هتل ارشاد سرعین هتل

3 ستاره

از جمله هتلهای خوب سرعین، میتوان به هتل سه ستاره ارشاد اشاره کرد. هتل ارشاد سرعین، در مرکز شهر توریستی سرعین در زیباترین خیابان شهر قرار گرفته است و دارای مجتمع آبگرم سرعین می باشد.

شروع قیمت از825,000 تومان
هتل رضوان سرعین

هتل رضوان سرعین هتل

4 ستاره

هتل رضوان یکی از هتلهای خوب و 4 ستاره سرعین است که در مرکز شهر در کنار تنها شهر بازی شهر قرار گرفته است. از ویژگی های این هتل علاه بر دارا بودن کلیه امکانات، نزدیک بودن به آب های گرم معدنی مخصوصا آب درمانی ایرانیان می باشد.

شروع قیمت از785,000 تومان
هتل آپارتمان سوین تک سرعین

هتل آپارتمان سوین تک سرعین هتل آپارتمان

1 ستاره

هتل آپارتمان سوین تک، یکی از اقامتگاه های تمیز و با قیمت مناسب سرعین است. این هتل در سال 1397 ساخته شده و 13 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد و ساختمان هتل 5 طبقه است.

شروع قیمت از436,000 تومان
خانه مسافر عبدی سرعین

خانه مسافر عبدی سرعین هتل آپارتمان

1 ستاره

خانه مسافر عبدی، یک مهمانپذیر خوب در سرعین است که 9 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد. از خانه مسافر عبدی سرعین با 10 تا 15 دقیقه پیاده‌روی به آب‌گرم بش باجلار، آب‌گرم گاومیش گلی و آب‌گرم قره سو می‌رسید.

شروع قیمت از600,000 تومان
هتل ساسان سرعین

هتل ساسان سرعین هتل

2 ستاره

هتل ساسان سرعین، یکی از هتلهای خوب و 2 ستاره سرعین است که در میدان گاومیش گلی و در نزدیکی چشمه آبگرم قرار دارد. این هتل یکی از هتلهای مناسب و ارزان برای کسانی است که می خواهند به سرعین سفر کنند.

شروع قیمت از575,000 تومان