هتل آپارتمان سوین تک سرعین

درباره هتل آپارتمان سوین تک سرعین

هتل آپارتمان سوین تک، یکی از اقامتگاه های تمیز و با قیمت مناسب سرعین است. این هتل در سال 1397 ساخته شده و 13 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد و ساختمان هتل 5 طبقه است. هتل سوین تک کافی شاپ دارد و همچنین امکانات ورزشی در مجموعه در دسترس است اما رستوران ندارد. مسافران محترم می توانند در نزدیکی این مجموعه از رستوران های خوب و خوش نام سرعین استفاده کنند.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

دو تخته دابل

دو تخته دابل

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
1,500,000
1,200,000 تومان
سه تخته

سه تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
1,900,000
1,590,000 تومان
سوئیت یک خوابه سه تخته

سوئیت یک خوابه سه تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
2,300,000
1,890,000 تومان
سوئیت دو خوابه شش تخته

سوئیت دو خوابه شش تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
2,800,000
2,400,000 تومان

امکانات هتل آپارتمان سوین تک سرعین


  • امکانات ورزشی
  • اینترنت بی سیم
  • کافی شاپ

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آپارتمان سوین تک سرعین

هتل آپارتمان سوین تک سرعین هتل آپارتمان در سرعین

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha