مهمانپذیر حیات اردبیل

درباره مهمانپذیر حیات اردبیل

مهمانپذیر حیات یکی از اقامتگاه های خوب اردبیل است که در سال 1398 افتتاح شده است. این مجموعه در خیابان پیر عبدالملک واقع شده و دسترسی آسانی به اماکن دیدنی اردبیل از جمله حمام تاریخی پیر زرگر، بقعه تاریخی شیخ صفی الدین اردبیلی، بازار پیر عبدالملک و بازار مرکزی دارد. مهمانپذیر حیات در دو طبقه و 24 باب اتاق در خدمت مسافران اردبیل است.

مهمانپذیر حیات اردبیل تابحال 24 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار دو تخته تویین مهمانپذیر حیات اردبیل را در روز يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ بمدت 1 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دوتخته دابل

اتاق دوتخته دابل

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب
920,000
775,000 تومان
اتاق سه تخته

اتاق سه تخته

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب
985,000
888,000 تومان
اتاق 4 تخته

اتاق 4 تخته

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب
1,050,000
999,000 تومان
دو تخته تویین

دو تخته تویین

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
920,000
775,000 تومان

امکانات مهمانپذیر حیات اردبیل


  • اینترنت بی سیم

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

مهمانپذیر حیات اردبیل

مهمانپذیر حیات اردبیل هتل آپارتمان در اردبیل

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha