هتل در اردبیل

هتل یاکاموز اردبیل

هتل یاکاموز اردبیل هتل

5 ستاره

هتل یاکاموز اردبیل هتلی پنج ستاره و شیک است که در سال 1400 ساخته شده و دارای 13 طبقه و 60 اتاق و سوئیت می‌باشد. موقعیت مکانی این هتل در نزدیکی بازار اردبیل است و هتل چشم انداز زیبایی از رودخانه بالیقلو دارد.

شروع قیمت از2,378,000 تومان
هتل سبلان اردبیل

هتل سبلان اردبیل هتل

3 ستاره

هتل سبلان اردبیل هتلی سه ستاره در مرکز شهر اردبیل بوده و شاید بتوان آنرا بهترین هتل اردبیل نامید. این هتل در نزدیکی بقعه شیخ صفی الدین اربیلی قرار گرفته و از نظر مکانی به کلیه مناطق دیدنی و تاریخی شهر دسترسی مناسبی دارد.

شروع قیمت از990,000 تومان
هتل سارای اردبیل

هتل سارای اردبیل هتل

3 ستاره

هتل سه ستاره سارای یکی از هتلهای جدید و شیک اردبیل می باشد که در بهترین منطقه توریستی شهر اردبیل، در کنار دریاچه شورابیل با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه شورابیل و کوه سبلان و شهر اردبیل افتتاح شده است.

شروع قیمت از1,163,000 تومان
هتل شورابیل اردبیل

هتل شورابیل اردبیل هتل

3 ستاره

هتل شورابیل یکی از هتلهای 3 ستاره خوب شهر اردبیل است که در منطقه توریستی و ساحلی دریاچه شورابیل قرار گرفته است. این هتل 2 طبقه است و 29 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد که بعضی از آنها ویو دریاچه دارند.

شروع قیمت از845,000 تومان
هتل ایده آل بوتیک اردبیل

هتل ایده آل بوتیک اردبیل هتل

3 ستاره

هتل ایده آل بوتیک، یکی از هتلهای تازه تاسیس اردبیل است که با اتاق هایی با معماری زیبا و سنتی، آماده ارائه خدمات به مسافران می باشد. هتل بوتیک ایده آل، در بافت قدیم مرکز شهر در محلی دنج و آرام واقع شده است.

شروع قیمت از1,150,000 تومان
مهمانپذیر ایده آل اردبیل

مهمانپذیر ایده آل اردبیل هتل

3 ستاره

مهمانپذیر ایده آل اردبیل یکی از اقامتگاههای خوب اردبیل است که با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب در کنار قیمت ارزان توانسته است یکی از گزینه های خوب برای رزرو در اردبیل باشد. این مهمانسرا دارای اتاق های یک تا پنج تخته با امکانات مناسب رفاهی است.

شروع قیمت از298,000 تومان
مهمانپذیر حیات اردبیل

مهمانپذیر حیات اردبیل هتل آپارتمان

1 ستاره

مهمانپذیر حیات یکی از اقامتگاه های خوب اردبیل است که در سال 1398 افتتاح شده است. این مجموعه در خیابان پیر عبدالملک واقع شده و دسترسی آسانی به اماکن دیدنی اردبیل دارد.

شروع قیمت از480,000 تومان
هتل جهانگردی خلخال

هتل جهانگردی خلخال هتل

3 ستاره

از سری هتلهای گروه ایرانگردی و جهانگردی، اینبار در استان سرسبز اردبیل و شهر خلخال با امکانات کامل اقامتی در خدمت مسافران است. این‌ هتل یکی از هتل های زیبای استان اردبیل است.

شروع قیمت از135,000 تومان
اقامتگاه بومگردی دورنا مشگین شهر

اقامتگاه بومگردی دورنا مشگین شهر اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اکو کمپ عشایری دورنا در منطقه ییلاقی ملک سویی مشگین شهر در مجاورت دره ی شگفت انگیز جهنم دره و در حدفاصل 800 متری آبشار زیبای گور گور قرار دارد و با سوئیت‌ های اقامتی گرد و چادرهای عشایر یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت در طبیعت است.

شروع قیمت از116,000 تومان