هتل در اردبیل

هتل سبلان اردبیل

هتل سبلان اردبیل هتل

3 ستاره

هتل سبلان اردبیل هتلی سه ستاره در مرکز شهر اردبیل بوده و شاید بتوان آنرا بهترین هتل اردبیل نامید. این هتل در نزدیکی بقعه شیخ صفی الدین اربیلی قرار گرفته و از نظر مکانی به کلیه مناطق دیدنی و تاریخی شهر دسترسی مناسبی دارد.

شروع قیمت از374,000 تومان
هتل سارای اردبیل

هتل سارای اردبیل هتل

3 ستاره

هتل سه ستاره سارای یکی از هتلهای جدید و شیک اردبیل می باشد که در بهترین منطقه توریستی شهر اردبیل، در کنار دریاچه شورابیل با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه شورابیل و کوه سبلان و شهر اردبیل افتتاح شده است.

شروع قیمت از474,000 تومان
هتل شورابیل اردبیل

هتل شورابیل اردبیل هتل

3 ستاره

هتل شورابیل یکی از هتلهای 3 ستاره خوب شهر اردبیل است که در منطقه توریستی و ساحلی دریاچه شورابیل قرار گرفته است. این هتل 2 طبقه است و 29 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد که بعضی از آنها ویو دریاچه دارند.

شروع قیمت از329,000 تومان
مهمانپذیر ایده آل اردبیل

مهمانپذیر ایده آل اردبیل هتل

3 ستاره

مهمانپذیر ایده آل اردبیل یکی از اقامتگاههای خوب اردبیل است که با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب در کنار قیمت ارزان توانسته است یکی از گزینه های خوب برای رزرو در اردبیل باشد. این مهمانسرا دارای اتاق های یک تا پنج تخته با امکانات مناسب رفاهی است.

شروع قیمت از72,000 تومان
هتل جهانگردی خلخال

هتل جهانگردی خلخال هتل

3 ستاره

از سری هتلهای گروه ایرانگردی و جهانگردی، اینبار در استان سرسبز اردبیل و شهر خلخال با امکانات کامل اقامتی در خدمت مسافران است. این‌ هتل یکی از هتل های زیبای استان اردبیل است.

شروع قیمت از135,000 تومان
اقامتگاه بومگردی دورنا مشگین شهر

اقامتگاه بومگردی دورنا مشگین شهر اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اکو کمپ عشایری دورنا در منطقه ییلاقی ملک سویی مشگین شهر در مجاورت دره ی شگفت انگیز جهنم دره و در حدفاصل 800 متری آبشار زیبای گور گور قرار دارد و با سوئیت‌ های اقامتی گرد و چادرهای عشایر یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت در طبیعت است.

شروع قیمت از116,000 تومان