هتل آپارتمان لبخند مشهد

درباره هتل آپارتمان لبخند مشهد

یکی از هتل آپارتمانهای نوساز مشهد که در فاصله نزدیکی از حرم قرار دارد، هتل آپارتمان لبخند است. هتل لبخند با دارا بودن فاصله کمتر از 500 متر تا حرم رضوی، نوساز بودن و شیکی اتاقها، وجود اینترنت در لابی و اتاقها بصورت رایگان، لاندری، آشپز خانه، رستوران، خدمات 24 ساعته خانه داری وکافی شاپ ، صندوق امانات الکترونیکی در هر اتاق، سیستم گرمایش و سرمایشی مجزا برای هر اتاق ، صبحانه رایگان بصورت بوفه و ... یکی از بهترین هتل آپارتمانهای مشهد برای رزرو است.

امکان رزرو این اقامتگاه در حال حاضر وجود ندارد. پیشنهاد می کنیم هتلهای دیگر سایت را انتخاب کنید. اگر تمایل به رزرو همین اقامتگاه دارید می توانید مستقیما با شماره خودشان تماس بگیرید. 05138557377


امکانات هتل آپارتمان لبخند مشهد

هتل آپارتمان لبخند دارای  6 طبقه و در هر طبقه 24 واحد یک خوابه می باشد. در هر طبقه تعداد دو واحد بصورت سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و دو واحد فقط سرویس بهداشتی ایرانی  وجود دارد که با توجه به درخواست میهمان اتاق مورد نظر  برای ایشان در نظر گرفته میشود .

طبقه اول کلیه واحد های هتل لبخند مشهد بصورت تخت تویین (مجزا) میباشد که با توجه به درخواست میهمان و جنسیت میهمانان مد نظرقرار میگیرد. سایر طبقات بصورت تخت دبل میباشد .

ظرفیت نفر اضافه برای هر واحد هتل لبخند دو نفر میباشد که در صورت درخواست میهمان تا سه نفر اضافه  نیز برای هر واحد قابل اجرا است .

جهت نفرات اضافه در هر واحد هتل آپارتمان لبخند مشهد کاناپه تخت خواب شو قرار دارد که علاوه بر تشک کاناپه یک عدد تشک دیگر نیز بر روی کاناپه پهن و بصورت بسیار شکیل انکارد شده و در اختیار میهمان قرار میگیرد
پخت و سرو غذا در آشپزخانه و رستوران هتل لبخند مشهد انجام میشود که در صورت  نیاز میهمان روم سرویس در واحد نیز انجام میگیرد.


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • کافی شاپ
  • مرکز خرید
  • خشکشویی
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آپارتمان لبخند مشهد

هتل آپارتمان لبخند مشهد هتل در مشهد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha