اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

درباره اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان خانه ای با قریب به صد سال قدمت در روستای رادکان شهر چناران واقع شده است و با رنگهای زیبا و تزیینات اصیل آراسته شده است. قدمت بنای این هتل به بیش از 150 سال پیش باز می گردد. اقامتگاه بوم گردی ارگ در سال 1395 با حفظ معماری سنتی این خانه قدیمی، احیا و مرمت شد و در همان سال فعالیت خود را آغاز کرد. ساختمان اقامتگاه با استفاده از مصالح بومی و همچنين بهره گيری حداکثری از دانش معماری بومی با هدف ترويج معماری بومی و ایجاد زمینه های همکاری با جامعه محلی بنا شده است. امکان اقامت بومی، طبیعت گردی و رصد آسمان پر ستاره، پذیرایی محلی، امکان خرید محصولات بومی برای ظرقیت حداکثر پنجاه نفر در این اقامتگاه فراهم شده است. این مجموعه دارای 12 اتاق است و حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه باغ تعبیه شده است.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق  دونفره+صبحانه+ناهار+شام

اتاق دونفره+صبحانه+ناهار+شام

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه نفره+صبحانه+ناهار+شام

اتاق سه نفره+صبحانه+ناهار+شام

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق 4 نفره+صبحانه+ناهار+شام

اتاق 4 نفره+صبحانه+ناهار+شام

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق پنج نفره+صبحانه+ناهار+شام

اتاق پنج نفره+صبحانه+ناهار+شام

ظرفیت:
5 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

این اقامتگاه دارای 12 اتاق نام گذاری شده با بروج نجومی شامل اتاق های شاه نشین و اتاق های تابستانه است. چایخانه و شربت خانه، غرفه فروش محصولات بومی، غذاخوری، اصطبل، کبوترخانه، حوض، کتابخانه و موزه ازجمله امکانات اقامتگاه هستند.


  • رستوران
  • فضای سبز

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

میانگین امتیاز 1 مسافر

10.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

طلا حسامی

شنبه 21 مرداد 1402

امتیاز 5

سلام و عرض ادب در ابتدا بر خود واجب میدانم که از مدیریت مجموعه تشکر کنم و شخصا به عنوان یک مردم شناس که در دوره ای راهنمای موزه بوده ام و اشیا که جنبه تاریخی داشتند نظرم را جلب نمود بویژه امکانات رفاهی عالی و جاذبه های گردشگری فوق العاده و غذای عالی خاطره انگیز بودند با سپاس فراوان حسامی

اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران اقامتگاه بومگردی در مشهد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha