هتل آپارتمان نخل انزلی

درباره هتل آپارتمان نخل انزلی

هتل نخل، یکی از هتل آپارتمان های ساحلی بندر انزلی است که در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته، بطوریکه از هتل با 10 دقیقه رانندگی می توانید به بازار کاسپین برسید. این هتل آپارتمان، یک ساختمان 3 طبقه است و 8 واحد اقامتی را در خود جای داده است. دسترسی خوب به کشتی مسافری-تفریحی میرزاکوچک خان، مرداب انزلی و موج‌شکن بندر انزلی از دیگر ویژگی های این مجموعه اقامتی است.

هتل آپارتمان نخل انزلی تابحال 3 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار آپارتمان دو خوابه چهار تخته هتل آپارتمان نخل انزلی را در روز چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۲ بمدت 2 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

آپارتمان یک خوابه سه تخته

آپارتمان یک خوابه سه تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
2,600,000
2,080,000 تومان
آپارتمان یک خوابه چهار تخته

آپارتمان یک خوابه چهار تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
2,900,000
2,308,000 تومان
آپارتمان یک خوابه دو تخته

آپارتمان یک خوابه دو تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
2,300,000
1,777,000 تومان
آپارتمان دو خوابه چهار تخته

آپارتمان دو خوابه چهار تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
3,400,000
2,550,000 تومان
آپارتمان دو خوابه پنج تخته

آپارتمان دو خوابه پنج تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
3,700,000
2,844,000 تومان

امکانات هتل آپارتمان نخل انزلی


  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آپارتمان نخل انزلی

هتل آپارتمان نخل انزلی هتل آپارتمان در انزلی

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha