بندر انزلی یکی از توریستی ترین شهرهای شمال است. همه کسانی که به شمال مسافرت می کنند معمولا بازدید از این شهر و جاذبه های گردشگری آنرا در لیست سفر خود قرار داده اند. انزلی دارای ساحل زیبا و شهری زیباتر است که بازارهای محلی آنرا از همه شهرهای دیگر استان گیلان متمایز می کند. در انزلی هتلهای خوبی وجود دارد. هم هتلهای ساحلی و هم هتلهایی که داخل شهر قرار دارند.

هتل سفید کنار انزلی

هتل سفید کنار انزلی هتل

4 ستاره

یکی از شیکترین هتل های مجاور دریا در شمال کشور و در انزلی، هتل سفیدکنار بندر انزلی است که از داخل اتاق های آن چشم انداز زیبایی از دریا به چشم می خورد. نزدیکی به تالاب انزلی از ویژگی های این هتل است.

شروع قیمت از1,950,000 تومان
هتل دنیز انزلی

هتل دنیز انزلی هتل

4 ستاره

هتل دنیز انزلی در یکی از بهترین نقاط انزلی و در منطقه آزاد تجاری انزلی واقع شده است. قرار گرفتن در کنار دریا و نزدیکی به جاذبه های گردشگری و همچنین مراکز خرید، هتل دنیز را به یکی از بهترین اقامتگاه های شمال بدل کرده است.

شروع قیمت از1,620,000 تومان
هتل بهشت تالاب انزلی

هتل بهشت تالاب انزلی هتل

4 ستاره

یکی از زیباترین هتلهای 4 ستاره شمال کشور در استان گیلان و در کنار تالاب انزلی واقع شده است. مجموعه این هتل بصورت ویلاهای مجزا می باشد که در کنار رستوران صخره ای و کافی شاپ شناور روی تالاب تبدیل به یکی از دنج ترین اقامتگاه های شمال شده است.

شروع قیمت از1,685,000 تومان
هتل دلفین انزلی

هتل دلفین انزلی هتل

4 ستاره

هتل دلفین انزلی یکی از هتل های خوب و تمیز شمال است که با عنوان هتل 4 ستاره درحال سرویس دهی خدمات اقامتی و تفریحی به میهمانان است. این هتل که در ساحل قو بندر انزلی واقع شده است.

شروع قیمت از2,440,000 تومان
هتل الماس انزلی

هتل الماس انزلی هتل

3 ستاره

یکی از هتل های شیک شمال که در بندر انزلی واقع شده است هتل 3 ستاره تاپ الماس انزلی است که با امکانات مناسب خود توانسته است به یکی از بهترین مکان های اقامتی انزلی تبدیل شود. این هتل چشم انداز زیبایی به دریا دارد.

شروع قیمت از699,000 تومان
هتل آپارتمان رویال بلوگا

هتل آپارتمان رویال بلوگا هتل آپارتمان

3 ستاره

از هتل آپارتمان های تازه تاسیس و شیک انزلی که در سال 1400 افتتاح شده است و تمام اتاق های آن دارای تراس رو به دریا می باشد. هتل رویال بلوگا در موقعیت مکانی مناسبی در شهر انزلی واقع شده و دسترسی مناسبی دارد.

شروع قیمت از2,214,000 تومان
هتل آپارتمان ملل انزلی

هتل آپارتمان ملل انزلی هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل آپارتمان ملل، یکی از هتلهای 3 ستاره و خوب بندرانزلی است که در خیابان پاسداران و نزدیک به دریا ساخته شده است، بطوریکه اکثر واحدهای آن دید به دریا دارند. همچنین واحدها همگی بزرگ و دلباز هستند.

شروع قیمت از1,400,000 تومان
هتل پرشین انزلی

هتل پرشین انزلی هتل

3 ستاره

هتل پرشین یکی از هتلهای 3 ستاره و خوب بندرانزلی می باشد که در سنگاچین واقع شده است. هتل پرشین در سال 1392 ساخته شده و شامل یک ساختمان 3 طبقه است که 14 واحد اقامتی را در خود جای داده است.

شروع قیمت از785,000 تومان
هتل آپارتمان نخل انزلی

هتل آپارتمان نخل انزلی هتل آپارتمان

2 ستاره

هتل نخل، یکی از هتل آپارتمان های ساحلی بندر انزلی است که در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته، بطوریکه از هتل با 10 دقیقه رانندگی می توانید به بازار کاسپین برسید. این هتل، یک ساختمان 3 طبقه دارد و 8 واحد اقامتی را در خود جای داده است.

شروع قیمت از1,995,000 تومان
هتل یاس انزلی

هتل یاس انزلی هتل

4 ستاره

هتل یاس در حقیقت یک مجتمع اقامتی کامل و 4 ستاره در منطقه ساحلی سنگاچین انزلی است که با نام هتل یاس متین نیز شناخته می شود. مجتمع اقامتی یاس متین، ساحل اختصاصی و امکانات تفریحی کاملی دارد.

شروع قیمت از3,385,000 تومان
هتل جهانگردی نمونه انزلی

هتل جهانگردی نمونه انزلی هتل

2 ستاره

این هتل یکی از هتلهای خوب گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی است و با نام هتل جهانگردی نمونه انزلی در حال سرویس دهی به مسافران است.

شروع قیمت از956,000 تومان
هتل آپارتمان سفیر انزلی

هتل آپارتمان سفیر انزلی هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل آپارتمان سفیر، یکی از اقامتگاه های 3 ستاره شهر انزلی است که فقط 200 متر با دریا فاصله دارد. موقعیت مکانی خوب هتل سفیر باعث شده است که دسترسی به جاذبه های بندر انزلی به سادگی امکان پذیر باشد.

شروع قیمت از420,000 تومان
هتل کادوسان انزلی

هتل کادوسان انزلی هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای ساحلی و تمیز شمال در بندر انزلی هتل 4 ستاره کادوسان است که با توجه به داشتن ساحل اختصاصی، مجموعه ای تفریحی اقامتی کامل شامل اتاقها و سوئیتهای رو به دریا و تفریحات دریایی مانند قایق سواری و جت اسکی فراهم کرده است.

شروع قیمت از1,200,000 تومان