بندر انزلی یکی از توریستی ترین شهرهای شمال است. همه کسانی که به شمال مسافرت می کنند معمولا بازدید از این شهر و جاذبه های گردشگری آنرا در لیست سفر خود قرار داده اند. انزلی دارای ساحل زیبا و شهری زیباتر است که بازارهای محلی آنرا از همه شهرهای دیگر استان گیلان متمایز می کند. در انزلی هتلهای خوبی وجود دارد. هم هتلهای ساحلی و هم هتلهایی که داخل شهر قرار دارند.

هتل سفید کنار انزلی

هتل سفید کنار انزلی هتل

4 ستاره

یکی از شیکترین هتل های مجاور دریا در شمال کشور و در انزلی، هتل سفیدکنار بندر انزلی است که از داخل اتاق های آن چشم انداز زیبایی از دریا به چشم می خورد. نزدیکی به تالاب انزلی از ویژگی های این هتل است.

شروع قیمت از520,000 تومان
هتل بهشت تالاب انزلی

هتل بهشت تالاب انزلی هتل

4 ستاره

یکی از زیباترین هتلهای 4 ستاره شمال کشور در استان گیلان و در کنار تالاب انزلی واقع شده است. مجموعه این هتل بصورت ویلاهای مجزا می باشد که در کنار رستوران صخره ای و کافی شاپ شناور روی تالاب تبدیل به یکی از دنج ترین اقامتگاه های شمال شده است.

شروع قیمت از375,000 تومان
هتل دلفین انزلی

هتل دلفین انزلی هتل

4 ستاره

هتل دلفین انزلی یکی از هتل های خوب و تمیز شمال است که با عنوان هتل 4 ستاره درحال سرویس دهی خدمات اقامتی و تفریحی به میهمانان است. این هتل که در ساحل قو بندر انزلی واقع شده است.

شروع قیمت از1,295,000 تومان
هتل الماس انزلی

هتل الماس انزلی هتل

3 ستاره

یکی از هتل های شیک شمال که در بندر انزلی واقع شده است هتل 3 ستاره تاپ الماس انزلی است که با امکانات مناسب خود توانسته است به یکی از بهترین مکان های اقامتی انزلی تبدیل شود. این هتل چشم انداز زیبایی به دریا دارد.

شروع قیمت از322,000 تومان
هتل دنیز انزلی

هتل دنیز انزلی هتل

4 ستاره

هتل دنیز انزلی در یکی از بهترین نقاط انزلی و در منطقه آزاد تجاری انزلی واقع شده است. قرار گرفتن در کنار دریا و نزدیکی به جاذبه های گردشگری و همچنین مراکز خرید، هتل دنیز را به یکی از بهترین اقامتگاه های شمال بدل کرده است.

شروع قیمت از1,420,000 تومان
هتل جهانگردی نمونه انزلی

هتل جهانگردی نمونه انزلی هتل

2 ستاره

این هتل یکی از هتلهای خوب گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی است و با نام هتل جهانگردی نمونه انزلی در حال سرویس دهی به مسافران است.

شروع قیمت از310,000 تومان
هتل کادوسان انزلی

هتل کادوسان انزلی هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای ساحلی و تمیز شمال در بندر انزلی هتل 4 ستاره کادوسان است که با توجه به داشتن ساحل اختصاصی، مجموعه ای تفریحی اقامتی کامل شامل اتاقها و سوئیتهای رو به دریا و تفریحات دریایی مانند قایق سواری و جت اسکی فراهم کرده است.

شروع قیمت از337,000 تومان