اقامتگاه ساحلی در انزلی

5 مورد با عنوان اقامتگاه ساحلی پیدا شد.

هتل سفید کنار انزلی

هتل سفید کنار انزلی هتل

4 ستاره

یکی از شیکترین هتل های مجاور دریا در شمال کشور و در انزلی، هتل سفیدکنار بندر انزلی است که از داخل اتاق های آن چشم انداز زیبایی از دریا به چشم می خورد. نزدیکی به تالاب انزلی از ویژگی های این هتل است.

شروع قیمت از1,950,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آپارتمان رویال بلوگا

هتل آپارتمان رویال بلوگا هتل آپارتمان

3 ستاره

از هتل آپارتمان های تازه تاسیس و شیک انزلی که در سال 1400 افتتاح شده است و تمام اتاق های آن دارای تراس رو به دریا می باشد. هتل رویال بلوگا در موقعیت مکانی مناسبی در شهر انزلی واقع شده و دسترسی مناسبی دارد.

شروع قیمت از2,214,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آپارتمان نخل انزلی

هتل آپارتمان نخل انزلی هتل آپارتمان

2 ستاره

هتل نخل، یکی از هتل آپارتمان های ساحلی بندر انزلی است که در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته، بطوریکه از هتل با 10 دقیقه رانندگی می توانید به بازار کاسپین برسید. این هتل، یک ساختمان 3 طبقه دارد و 8 واحد اقامتی را در خود جای داده است.

شروع قیمت از1,995,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل یاس انزلی

هتل یاس انزلی هتل

4 ستاره

هتل یاس در حقیقت یک مجتمع اقامتی کامل و 4 ستاره در منطقه ساحلی سنگاچین انزلی است که با نام هتل یاس متین نیز شناخته می شود. مجتمع اقامتی یاس متین، ساحل اختصاصی و امکانات تفریحی کاملی دارد.

شروع قیمت از3,385,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل کادوسان انزلی

هتل کادوسان انزلی هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای ساحلی و تمیز شمال در بندر انزلی هتل 4 ستاره کادوسان است که با توجه به داشتن ساحل اختصاصی، مجموعه ای تفریحی اقامتی کامل شامل اتاقها و سوئیتهای رو به دریا و تفریحات دریایی مانند قایق سواری و جت اسکی فراهم کرده است.

شروع قیمت از1,200,000 تومان قیمت اتاق ها