اقامتگاه ساحلی در ایران

27 مورد با عنوان اقامتگاه ساحلی پیدا شد.

هتل آزادی یا هایت چالوس

هتل آزادی یا هایت چالوس هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره پارسیان آزادی خزر در شمال و در کنار دریا و جنگل های شمال با مدرن ترین امکانات و فراهم نمودن موقعیت مناسب تفریحات ساحلی و جنگلی، آماده ارائه خدمات اقامت به مسافرین شمال کشور است.

شروع قیمت از1,900,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل اسپیناس آستارا

هتل اسپیناس آستارا هتل

4 ستاره

در کنار دریاچه استیل در آستارا، هتلی 4 ستاره و مجلل با نام هتل اسپیناس آستارا با امکانات کامل رفاهی در محیطی آرام و چشم اندازی بی نظیر آماده ارائه خدمت به گردشگران طبیعت زیبای غرب گیلان، آستارا است.

شروع قیمت از2,520,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سفید کنار انزلی

هتل سفید کنار انزلی هتل

4 ستاره

یکی از شیکترین هتل های مجاور دریا در شمال کشور و در انزلی، هتل سفیدکنار بندر انزلی است که از داخل اتاق های آن چشم انداز زیبایی از دریا به چشم می خورد. نزدیکی به تالاب انزلی از ویژگی های این هتل است.

شروع قیمت از1,950,000 تومان قیمت اتاق ها
مجتمع آهوان چابکسر تخفیف ویژه

مجتمع آهوان چابکسر هتل

3 ستاره

یکی از بزرگترین واحدهای اقامتی شمال کشور در چابکسر استان گیلان واقع شده است و با نام مجتمع آهوان در حال سرویس دهی به مسافران است. این مجتمع اقامتی در کنار دریا و در مجاورت کوه واقع شده است.

شروع قیمت از2,196,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل بهار رودسر

هتل بهار رودسر هتل

3 ستاره

هتل بهار رودسر از جمله هتلهای خوب و تازه تاسیس شرق گیلان است که در کنار دریا واقع شده و با امکانات اقامتی مناسب و ویو بسیار زیبا در اتاقها و رستوران و کافی شاپ هتل، می تواند یکی از انتخابهای خوب برای اقامت و رزرو هتل در شمال باشد.

شروع قیمت از799,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ناکو بوشهر

هتل ناکو بوشهر هتل

3 ستاره

هتل ناکو یک هتل ساحلی و جدید در شهر بوشهر است که در سال 1398 فعالیت خود را آغاز نموده است. این هتل در 5 طبقه بنا شده و دارای 19 باب اتاق می باشد که برخی اتاق ها دارای نمای رو به دریا هستند.

شروع قیمت از2,090,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آریان نور

هتل آریان نور هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل آپارتمان آریان یکی از هتلهای 3 ستاره شهر نور در استان مازندران است که در بین دریا و جنگل قرار گرفته و برخی واحدهای اقامتی آن چشم انداز دریا دارند. این هتل آپارتمان یک مجتمع ساحلی بوده و دارای کافه و اسکله ساحلی می باشد.

شروع قیمت از1,810,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ماهان محمودآباد

هتل ماهان محمودآباد هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل آپارتمان ماهان یک هتل ساحلی است که در کنار دریا قرار گرفته و 28 واحد سوئیت با امکانات کامل دارد و در سال 1393 افتتاح شده است. این هتل آپارتمان دارای رستوران و کافی شاپ و ساحل اختصاصی است.

شروع قیمت از729,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل لیدو رامسر

هتل لیدو رامسر هتل

3 ستاره

هتل لیدو یک یک هتل 13 طبقه و سه ستاره است که در سال 98 در شهر زیبای رامسر افتتاح شده و با توجه به قرارگیری در نزدیک ساحل دریا، اقامتی به یادماندنی از شهر رامسر را برای شما به ارمغان می آورد.

شروع قیمت از1,987,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل شورابیل اردبیل

هتل شورابیل اردبیل هتل

3 ستاره

هتل شورابیل یکی از هتلهای 3 ستاره خوب شهر اردبیل است که در منطقه توریستی و ساحلی دریاچه شورابیل قرار گرفته است. این هتل 2 طبقه است و 29 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد که بعضی از آنها ویو دریاچه دارند.

شروع قیمت از845,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل صحرا نوشهر

هتل صحرا نوشهر هتل

3 ستاره

هتل صحرا یک هتل 3 ستاره ساحلی است که در شهر نوشهر، در ابتدای جاده نور قرار گرفته و دسترسی مناسبی به هر دو شهر خصوصا نوشهر دارد. هتل یک ساختمان 2 طبقه دارد که 38 واحد شامل اتاق و سوئیت را در خود جای داده است.

شروع قیمت از139,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آپارتمان کوثر رامسر

هتل آپارتمان کوثر رامسر هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل کوثر رامسر یکی از هتل آپارتمان های خوب رامسر است و در فضایی بین دریا و جنگل قرار دارد. این هتل در 3 سه طبقه ساخته شده و 117 باب اتاق، سوئیت و ویلا دارد و دارای 500 متر ساحل اختصاصی است.

شروع قیمت از1,280,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آپادانا نوشهر

هتل آپادانا نوشهر هتل

3 ستاره

هتل آپادانا یکی از هتلهای 3 ستاره و ساحلی شهر نوشهر در استان مازندران است که از سال 1380 در حال خدمت رسانی به مسافران شمال است و در سال 1394 بطور کامل بازسازی شده است. هتل آپادانا یک هتل 2 طبقه است که 42 واحد اقامتی دارد.

شروع قیمت از220,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل دریاکنار دستک کیاشهر

هتل دریاکنار دستک کیاشهر هتل

3 ستاره

در خط ساحلی در منطقه ای بنام دستک نزدیک چمخاله که یکی از مراکز اصلی صید ماهی است، هتلی 3 ستاره و تازه تاسیس بنام هتل دریاکنار ساخته شده است که دقیقا در کنار دریا قرار گرفته است و نمایی زیبا از ساحل به مسافران ارائه می هد.

شروع قیمت از1,264,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

هتل آپارتمان پرشیا نوشهر هتل آپارتمان

3 ستاره

هتل آپارتمان پرشیا یکی از هتلهای ساحلی استان مازندران است که در شهر نوشهر واقع شده است. این هتل آپارتمان، 12 واحد اقامتی شامل سوئیت و آپارتمان را در 2 طبقه جای داده است و در فاصله چند قدمی دریا قرار دارد.

شروع قیمت از398,000 تومان
هتل آپارتمان رویال بلوگا

هتل آپارتمان رویال بلوگا هتل آپارتمان

3 ستاره

از هتل آپارتمان های تازه تاسیس و شیک انزلی که در سال 1400 افتتاح شده است و تمام اتاق های آن دارای تراس رو به دریا می باشد. هتل رویال بلوگا در موقعیت مکانی مناسبی در شهر انزلی واقع شده و دسترسی مناسبی دارد.

شروع قیمت از2,214,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل ستاره دریا چمخاله

هتل ستاره دریا چمخاله هتل

5 ستاره

مجتمع مسکونی تفریحی ستاره دریا در شرق گیلان (لنگرود) هتلی 5 ستاره به نام هتل ستاره دریا چمخاله را در خود جای داده است. این هتل با امکانات کامل خود در موقعیتی بسیار زیبا مشرف به دریا و دریاچه کنار هتل است.

شروع قیمت از2,780,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل سیمرغ کیش

هتل سیمرغ کیش هتل

3 ستاره

هتل سیمرغ یکی از هتلهای 3 ستاره ساحلی جزیره کیش است که در جاده جهان واقع شده است. این هتل در سال 1397 بازسازی شده و هم اکنون با 85 واحد اقامتی با امکانات کامل آماده پذیرایی از مسافران کیش است.

شروع قیمت از1,786,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل آپارتمان نخل انزلی

هتل آپارتمان نخل انزلی هتل آپارتمان

2 ستاره

هتل نخل، یکی از هتل آپارتمان های ساحلی بندر انزلی است که در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته، بطوریکه از هتل با 10 دقیقه رانندگی می توانید به بازار کاسپین برسید. این هتل، یک ساختمان 3 طبقه دارد و 8 واحد اقامتی را در خود جای داده است.

شروع قیمت از1,995,000 تومان قیمت اتاق ها
هتل نارین چالوس

هتل نارین چالوس هتل

2 ستاره

هتل دو ستاره ساحلی نارین یکی از هتل های خوب چالوس می باشد که در سال 1394 افتتاح شده است. این هتل در فاصله دو کیلومتری از شهرک توریستی نمک آبرود قرار دارد.

شروع قیمت از925,000 تومان قیمت اتاق ها
مشاهده موارد بیشتر