اقامتگاه بومگردی نار تی‌ تی تفت

درباره اقامتگاه بومگردی نار تی‌ تی تفت

اقامتگاه بوم گردی نار تی تی که قدمت آن به حدود 100 سال قبل بر می گردد یکی از با صفاترین و زیباترین اقامتگاههای شهر تفت در استان یزد است که در محله زرتشتی های شهر تفت قرار گرفته است. این اقامتگاه دارای 7 باب اتاق کف خواب با دکوراسیونی زیبا و سنتی است که برخی از اتاق ها کاهگلی می باشند. حیاط و باغ موجود در این اقامتگاه فضای آرام و دلنشینی را برای گذراندن اوقات مهمانان فراهم کرده است. ازجمله امکانات و خدمات نار تی تی می توان به برگزاری کارگاه های آموزشی و مشارکتی، تورهای گردشگری، راهنمای گردشگری، غذاهای سنتی و اینترنت اشاره کرد.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دونفره سرویس بهداشتی خارج

اتاق دونفره سرویس بهداشتی خارج

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق یکنفره سرویس بهداشتی خارج

اتاق یکنفره سرویس بهداشتی خارج

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه نفره سرویس بهداشتی خارج

اتاق سه نفره سرویس بهداشتی خارج

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق چهارنفره سرویس بهداشتی خارج

اتاق چهارنفره سرویس بهداشتی خارج

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات اقامتگاه بومگردی نار تی‌ تی تفت


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این بومگردی تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

اقامتگاه بومگردی نار تی‌ تی تفت

اقامتگاه بومگردی نار تی‌ تی تفت اقامتگاه بومگردی در یزد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha