Logo تلفن رزرو

هتل پژوهش تهران

هتل پژوهش تهران

خلاصه ای درباره هتل پژوهش تهران

 

هتل پژوهش یکی دیگر از هتلهای 3 ستاره تهران است که متعلق به پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران بوده و زیر نظر بخش خصوصی اداره می شود. نزدیکی هتل پژوهش به مجموعه ورزشی آزادی و فرودگاه مهرآباد و امام خمینی باعث گردیده تا باشگاههای فرهنگی و ورزشی زیادی برای برگزاری اردو و همچنین اقامتهای پیش از بازیهای رسمی و دوستانه خود در شهر تهران و کرج این هتل را برای اقامت انتخاب نمایند.

 

 ساعت تحویل اتاق: 14:00

 ساعت تخلیه اتاق: 12:00

 تعداد اتاق ها: 18 عدد

 فاصله تا مرکز شهر: 35 دقیقه

 فاصله تا فرودگاه: 25 دقیقه

 آدرس هتل: کیلومتر 15 اتوبان تهران کرج - بعد از پیکانشهر - خروجی شهرک علم و فناوری پژوهش - هتل پژوهش

خدمات هتل پژوهش تهران

هتل پژوهش با دارا بودن امکانات اختصاصی و همچنین امکان استفاده از امکانات پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران شامل 3 سالن آمفی تاتر مجهز به امکانات سمعی و بصری کامل با ظرفیتهای 70 نفره، 300 نفره و 600 نفره و فضای پارکینگ 500 خودرو، شعبه بانک و دستگاههای عابربانک، مهدکودک درجه یک (با امکان نگهداری روزانه کودکان) می تواند مکانی مناسب جهت برگزاری همایش ها و سمینارهای، شرکت ها و ارگانهای دولتی و خصوصی باشد.

مسیرهای دسترسی هتل پژوهش همچون اتوبان همت ( خرازی) و جاده مخصوص و جاده قدیم تهران - کرج و همچنین مترو تهران - کرج  (ایستگاه وردآورد ) در کوتاه ترین زمان مسافران را به مقصد مورد نظر هدایت خواهد کرد.

رزرو هتل پژوهش تهران


امکان رزرو هتل پژوهش تهران از طریق ما درحال حاضر وجود ندارد. برای رزرو آنلاین هتل پژوهش تهران می توانید مستقیم با شماره تلفن هتل تماس بگیرید.
اما ...
امکان رزرو بسیاری از هتل های برتر و تاپ ایران با تخفیف ویژه در این سایت فراهم شده است. شما می توانید با هزینه ای پایین در یکی از بهترین هتلهای تهران اقامت کنید. هتلهای پیشنهادی ما برای رزرو هتل در تهران را ببینید.

اینجا کلیک کنید: لیست هتلهای پیشنهادی تهران

هتل پژوهش تهران

تصاویر بیشتر

امکانات هتل

سالن همایش رستوران
فضای سبز تاکسی سرویس
اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی
کتابخانه خودپرداز
نمازخانه

قوانین رزرو این هتل

- رزرو نهایی و قطعی هتل پژوهش تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل پژوهش نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

ارسال نظر، تجربه یا سفرنامه

شما نیز می توانید نظر، تجربه و حتی سفرنامه خود را در مورد هتل پژوهش تهران ارسال کنید. به ارسال های برتر به قید قرعه جوایز ارزنده ای تقدیم می گردد.

نظر و تجربه کاربران درباره هتل پژوهش تهران

هنوز نظری برای این هتل ثبت نشده است. اگر تجربه اقامت در این هتل را دارید، خوشحال می شویم تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در فرم سمت چپ می توانید نظر خود را بنویسید.