همه هتل های 4 و 5 ستاره لوکس تهران با ایران بوکینگ قرارداد همکاری دارند و شما مسافر گرامی براحتی می توانید ضمن مقایسه هتل های مختلف، بسادگی و با چند کلیک هتل مورد نظر خود را بصورت اینترنتی رزرو نمایید، البته با تخفیف مناسب و گاها تا 50 درصد پایینتر از قیمت مراجعه حضوری به هتل! برای شروع می توانید هتل هایی که در زیر لیست شده اند را بررسی کنید. هتل ها به ترتیب پیشنهادی ما لیست شده اند.

هتل آزادی تهران

هتل آزادی تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره آزادی تهران یا همان هتل هایت سابق، پس از بازسازی کلی به یکی از مجلل ترین و مدرن ترین هتل های کشور تبدیل شده است و از جهات بسیاری می توان آنرا بهترین هتل تهران نامید.

شروع قیمت از3,900,000 تومان
هتل بزرگ تهران

هتل بزرگ تهران هتل

4 ستاره

هتل 4 ستاره بزرگ تهران یا گراند هتل تهران، واقع در مرکز شهر تهران در ابتدای خیابان مطهری با امکانات کامل رفاهی و خدماتی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران شهر تهران است.

شروع قیمت از3,200,000 تومان
هتل لاله تهران

هتل لاله تهران هتل

5 ستاره

در قلب شهر تهران، در خیابان فاطمی و در کنار پارک لاله، هتلی 5 ستاره با نام هتل لاله تهران با 380 اتاق و امکانات کامل اقامتی و رفاهی، آماده میزبانی میهمانان شهر تهران است.

شروع قیمت از1,980,000 تومان
هتل هویزه تهران

هتل هویزه تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتل های 4 ستاره تهران با 25 سال سابقه، هتل هویزه است. هتل هویزه اخیرا بازسازی کامل شده و یکی از بهترین هتلهای 4 ستاره تهران است که کیفیت آن توسط ایران بوکینگ تضمین می شود.

شروع قیمت از2,429,000 تومان
هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس هتل

5 ستاره

هتل اسپیناس پالاس در سعادت اباد تهران واقع گردیده است. این هتل بزرگ و مجلل که هتل جدید اسپیناس محسوب می شود با حدود 700 واحد اقامتی، یکی از بزرگترین هتلهای تهران است.

شروع قیمت از5,239,000 تومان
هتل انقلاب تهران

هتل انقلاب تهران هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتل های 4 ستاره و قدیمی تهران هتل انقلاب است که با امکانات کامل و رستوران گردان در طبقه شانزدهم در سال 1356 در زمینی به مساحت 5800 متر در مرکز تجاری شهر تهران افتتاح گردید.

شروع قیمت از2,290,000 تومان
هتل آرامیس تهران

هتل آرامیس تهران هتل

4 ستاره

اگر بخواهیم در محدوده میدان ولیعصر حد فاصل سینما استقلال و آفریقا هتلی برای اقامت انتخاب کنیم، بهترین گزینه هتل 4 ستاره تاپ آرامیس تهران است. هتل آرامیس تهران دارای 84 واحد اقامتی است.

شروع قیمت از2,250,000 تومان
هتل سیمرغ تهران

هتل سیمرغ تهران هتل

4 ستاره

هتلی 4 ستاره تاپ واقع در مرکز اداری و تجاری شهر تهران، خیابان ولیعصر، با نام هتل سیمرغ تهران (میامی سابق) با امکانات کامل و تجهیزات به روز، آماده خدمات رسانی به مسافرین و مهمانان تهران است.

شروع قیمت از3,098,000 تومان
هتل فردوسی تهران

هتل فردوسی تهران هتل

4 ستاره

هتل بزرگ فردوسی تهران واقع در مرکز تجاری و فرهنگی شهر تهران و نزدیک به بازار بزرگ و موزه های آبگینه، ایران باستان، جواهرات، کاخ گلستان و ... با امکانات کامل آماده میزبانی از میهمانان شهر تهران است.

شروع قیمت از2,380,000 تومان
هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران هتل

5 ستاره

هتل بین المللی 5 ستاره پارسیان استقلال تهران منحصر بفرد ترین هتل ایران است. مراسم های ویژه سران بلندپایه سیاسی و همایش های ویژه کشوری همگی در هتل استقلال تهران برگزار می شود.

شروع قیمت از3,700,000 تومان
هتل ویستریا تهران

هتل ویستریا تهران هتل

5 ستاره

هتل ویستریا یکی از جدیدترین هتلهای 5 ستاره تهران است که در سال 1397 افتتاح شده است. این هتل در شمال تهران، دربند قرار دارد و در حال حاضر یکی از زیباترین و لاکچری ترین هتلهای تهران به شمار می رود.

شروع قیمت از3,900,000 تومان
هتل اسپیناس تهران

هتل اسپیناس تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره اسپیناس خلیج فارس اولین هتل پنج ستاره شهر تهران است که بعد از انقلاب تاسیس شده است. هتل اسپيناس تهران با موقعیت مکانی مناسب و تجهیزات مدرن، آماده سرویس دهی به میهمانان است.

شروع قیمت از440,000 تومان
هتل پرشین پلازا تهران

هتل پرشین پلازا تهران هتل

5 ستاره

یکی از جدیدترین هتلهای 5 ستاره تهران که در سال 1397 افتتاح شده است هتل پرشین پلازا می باشد. این هتل در خیابان سهروردی شمالی و در منطقه عباس آباد واقع شده است.

شروع قیمت از1,990,000 تومان
هتل آتانا تهران

هتل آتانا تهران هتل

4 ستاره

یکی از جدیدترین هتلهای 4 ستاره تهران که در سال 1398 در خیابان طالقانی افتتاح شده است هتل آتانا می باشد. ساختمان این هتل 14 طبقه دارد و واحدهای اقامتی شامل 85 اتاق در تیپ های مختلف در 6 طبقه می باشند.

شروع قیمت از3,135,000 تومان
هتل رمیس فرودگاه امام (ایبیس)

هتل رمیس فرودگاه امام (ایبیس) هتل

4 ستاره

اولین هتل فرودگاهی کشور با نام هتل رمیس (هتل ایبیس سابق) با 4 ستاره کیفیت در فرودگاه امام خمینی تهران به بهره برداری رسیده و هم اکنون آماده ارائه خدمت به مسافران است.

شروع قیمت از1,396,000 تومان
هتل رکسان فرودگاه امام (نووتل)

هتل رکسان فرودگاه امام (نووتل) هتل

5 ستاره

دومین هتل فرودگاهی کشور، یک هتل 5 ستاره با نام هتل رکسان (نووتل سابق) در فرودگاه امام خمینی تهران است که در ضلع جنوبی ترمینال اصلی از هم اکنون آماده رزرو است.

شروع قیمت از1,800,000 تومان
هتل اوین تهران

هتل اوین تهران هتل

4 ستاره

هتل پارسیان اوین تهران، یکی از بهترین هتل های 4 ستاره تهران واقع در منطقه ای خوش آب و هوا در شمال تهران با دسترسی به بزرگراه های اصلی و با امکانات کامل، گزینه ای مناسب برای اقامت در تهران است.

شروع قیمت از2,770,000 تومان
هتل کوثر تهران

هتل کوثر تهران هتل

4 ستاره

هتل پارسیان کوثر، یکی دیگر از هتلهای پارسیان، اینبار در قلب تهران و در میدان ولیعصر، جایی که برای دسترسی به مراکز تجاری، اداری، درمانی، تفریحی و ... نیاز به استفاده از وسیله نقلیه عمومی هم نخواهید داشت.

شروع قیمت از2,038,000 تومان
هتل هما تهران

هتل هما تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره هما تهران واقع در قلب تهران و خیابان ولیعصر با دسترسی راحت به مراکز اصلی تجاری و اداری پایتخت، برجی با شکوه با امکانات کامل رفاهی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران است.

شروع قیمت از2,420,000 تومان
هتل شیراز تهران

هتل شیراز تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای 3 ستاره تهران که در خیابان سعدی شمالی واقع شده است و با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب می تواند یکی از گزینه های ارزان قیمت با کیفیت مناسب برای رزرو هتل در تهران باشد.

شروع قیمت از1,490,000 تومان
مشاهده موارد بیشتر