همه هتل های 4 و 5 ستاره لوکس تهران با ایران بوکینگ قرارداد همکاری دارند و شما مسافر گرامی براحتی می توانید ضمن مقایسه هتل های مختلف، بسادگی و با چند کلیک هتل مورد نظر خود را بصورت اینترنتی رزرو نمایید، البته با تخفیف مناسب و گاها تا 50 درصد پایینتر از قیمت مراجعه حضوری به هتل! برای شروع می توانید هتل هایی که در زیر لیست شده اند را بررسی کنید. هتل ها به ترتیب پیشنهادی ما لیست شده اند.

هتل آرامیس تهران

هتل آرامیس تهران هتل

4 ستاره

اگر بخواهیم در محدوده میدان ولیعصر حد فاصل سینما استقلال و آفریقا هتلی برای اقامت انتخاب کنیم، بهترین گزینه هتل 4 ستاره تاپ آرامیس تهران است. هتل آرامیس تهران دارای 84 واحد اقامتی است.

شروع قیمت از2,750,000 تومان
هتل لاله تهران

هتل لاله تهران هتل

5 ستاره

در قلب شهر تهران، در خیابان فاطمی و در کنار پارک لاله، هتلی 5 ستاره با نام هتل لاله تهران با 380 اتاق و امکانات کامل اقامتی و رفاهی، آماده میزبانی میهمانان شهر تهران است.

شروع قیمت از2,600,000 تومان
هتل هویزه تهران

هتل هویزه تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتل های 4 ستاره تهران با 25 سال سابقه، هتل هویزه است. هتل هویزه اخیرا بازسازی کامل شده و یکی از بهترین هتلهای 4 ستاره تهران است که کیفیت آن توسط ایران بوکینگ تضمین می شود.

شروع قیمت از2,600,000 تومان
هتل پرشیا تهران

هتل پرشیا تهران هتل

3 ستاره

هتل پرشیا یکی دیگر از هتلهای خوب مرکز تهران است که با 3 ستاره کیفیت و فراهم کردن امکانات اقامتی کامل، گزینه ای مناسب برای کسانی است که بدنبال هتل خوب و با قیمت مناسب در مرکز تهران هستند.

شروع قیمت از1,450,000 تومان
هتل نادری تهران

هتل نادری تهران هتل

1 ستاره

هتل نادری تهران در خیابان جمهوری قرار دارد و یکی از هتل‌های باسابقه و قدیمی در بین هتل‌های شهر تهران به‌شمار می‌رود. هتل 1 ستاره نادری تهران دارای 24 اتاق در بنایی 2 طبقه است که در سال 1306 تاسیس شد.

شروع قیمت از920,000 تومان
هتل نادری نو تهران

هتل نادری نو تهران هتل

2 ستاره

نادری نو یکی از هتلهای 2 ستاره خوب تهران است که در سال 1396 بازسازی شده و اکنون با حدود 59 واحد اقامتی شامل اتاق و سوئیت در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از1,060,000 تومان
هتل امیر تهران

هتل امیر تهران هتل

4 ستاره

هتل امیر یکی دیگر از هتلهای خوب تهران است که با قرارگیری در مرکز شهر، به تمام مراکز خرید و گردشگری و دیدنی شهر و همچنین مراکز اداری دسترسی دارد. هتل امیر با 70 سوئیت در خدمت مسافران تهران است.

شروع قیمت از2,100,000 تومان
هتل البرز تهران

هتل البرز تهران هتل

3 ستاره

هتل البرز تهران یکی از هتلهای خوب 3 ستاره تهران است که در خیابان وصال شیرازی و در نبش چهارراه بزرگمهر در نزدیکی خیابان انقلاب قرار دارد. این هتل با تعداد 84 اتاق و سوئیت در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از2,120,000 تومان
هتل آساره تهران

هتل آساره تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتل های جدید و مدرن تهران هتل آساره است که با عنوان یک هتل 4 ستاره با دسترسی سریع و آسان به فرودگاه مهرآباد و مراکز تجاری و اداری شهر پذیرای مسافران تهران می باشد.

شروع قیمت از1,755,000 تومان
هتل پرشین پلازا تهران

هتل پرشین پلازا تهران هتل

5 ستاره

یکی از جدیدترین هتلهای 5 ستاره تهران که در سال 1397 افتتاح شده است هتل پرشین پلازا می باشد. این هتل در خیابان سهروردی شمالی و در منطقه عباس آباد واقع شده است.

شروع قیمت از2,695,000 تومان
هتل مشهد تهران

هتل مشهد تهران هتل

3 ستاره

هتل مشهد یکی از هتلهای 3 ستاره خوب تهران در خیابان مفتح، چهار راه طالقانی است. هتل مشهد بهترین موقعیت را برای دسترسی به مکانهایی مانند موزه آبگینه، کاخ گلستان، موزه جواهرات و بازار بزرگ تهران ارائه می دهد.

شروع قیمت از1,480,000 تومان
هتل ویستریا تهران

هتل ویستریا تهران هتل

5 ستاره

هتل ویستریا یکی از جدیدترین هتلهای 5 ستاره تهران است که در سال 1397 افتتاح شده است. این هتل در شمال تهران، دربند قرار دارد و در حال حاضر یکی از زیباترین و لاکچری ترین هتلهای تهران به شمار می رود.

شروع قیمت از4,950,000 تومان
هتل هما تهران

هتل هما تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره هما تهران واقع در قلب تهران و خیابان ولیعصر با دسترسی راحت به مراکز اصلی تجاری و اداری پایتخت، برجی با شکوه با امکانات کامل رفاهی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران است.

شروع قیمت از3,790,000 تومان
هتل مروارید تهران

هتل مروارید تهران هتل

3 ستاره

هتل 3 ستاره مروارید تهران یکی از هتلهای خوب تهران است که از نظر دسترسی در قسمت ورودی بزرگراه مدرس قرار دارد که مرکز شهر را به شمال شهر و دیگر بزرگراهای اصلی متصل می کند.

شروع قیمت از1,680,000 تومان
هتل اسکان تهران

هتل اسکان تهران هتل

3 ستاره

اولین هتل گروه هتلهای اسکان، هتل 3 ستاره اسکان است که در خیابان فرصت واقع شده است. این هتل دارای 42 اتاق و سوئیت، رستوران، کافی شاپ و امکانات رفاهی کامل است.

شروع قیمت از2,284,000 تومان
هتل رمیس فرودگاه امام (ایبیس)

هتل رمیس فرودگاه امام (ایبیس) هتل

4 ستاره

اولین هتل فرودگاهی کشور با نام هتل رمیس (هتل ایبیس سابق) با 4 ستاره کیفیت در فرودگاه امام خمینی تهران به بهره برداری رسیده و هم اکنون آماده ارائه خدمت به مسافران است.

شروع قیمت از2,130,000 تومان
هتل رکسان فرودگاه امام (نووتل)

هتل رکسان فرودگاه امام (نووتل) هتل

5 ستاره

دومین هتل فرودگاهی کشور، یک هتل 5 ستاره با نام هتل رکسان (نووتل سابق) در فرودگاه امام خمینی تهران است که در ضلع جنوبی ترمینال اصلی از هم اکنون آماده رزرو است.

شروع قیمت از2,720,000 تومان
هتل بلوط تهران

هتل بلوط تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس و خوب شمال شهر تهران در ولنجک، که علاوه بر فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، از شکل و شمایل برجهای تهران فاصله گرفته و در محوطه ای باغی و زیبا قرار گرفته است.

شروع قیمت از2,350,000 تومان
هتل ایران تهران

هتل ایران تهران هتل

3 ستاره

از هتلهای موجود در مرکز شهر تهران می توان به هتل سه ستاره ایران اشاره کرد که با قرارگیری در شمال میدان ولیعصر، موقعیت مناسبی را برای رزرو هتل و اقامت کاری و تفریحی در تهران فراهم کرده است.

شروع قیمت از1,600,000 تومان
هتل بزرگ 2 تهران

هتل بزرگ 2 تهران هتل

4 ستاره

دومین هتل گروه هتلهای بزرگ تهران واقع در قلب پایتخت با امکانات کامل اقامتی در خدمت میهمانان است. فاصله هتل بزرگ 2 تا فرودگاه بین المللی امام خمینی ۴۵ دقیقه و تا فرودگاه مهرآباد ۲۰ دقیقه می باشد.

شروع قیمت از1,550,000 تومان
مشاهده موارد بیشتر