هتلهای نزدیک خیابان ولیعصر تهران

12 مورد پیدا شد.

هتل آرامیس تهران

هتل آرامیس تهران هتل

4 ستاره

اگر بخواهیم در محدوده میدان ولیعصر حد فاصل سینما استقلال و آفریقا هتلی برای اقامت انتخاب کنیم، بهترین گزینه هتل 4 ستاره تاپ آرامیس تهران است. هتل آرامیس تهران دارای 84 واحد اقامتی است.

شروع قیمت از2,750,000 تومان درخواست رزرو
هتل هما تهران

هتل هما تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره هما تهران واقع در قلب تهران و خیابان ولیعصر با دسترسی راحت به مراکز اصلی تجاری و اداری پایتخت، برجی با شکوه با امکانات کامل رفاهی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران است.

شروع قیمت از3,790,000 تومان درخواست رزرو
هتل ایران تهران

هتل ایران تهران هتل

3 ستاره

از هتلهای موجود در مرکز شهر تهران می توان به هتل سه ستاره ایران اشاره کرد که با قرارگیری در شمال میدان ولیعصر، موقعیت مناسبی را برای رزرو هتل و اقامت کاری و تفریحی در تهران فراهم کرده است.

شروع قیمت از1,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل نیلو تهران

هتل نیلو تهران هتل

3 ستاره

این هتل آپارتمان علی رغم 3 ستاره بودن بسیار شیک و لوکس بوده و خدمات کاملی درحد هتلهای 5 ستاره تهران ارائه می کند و البته قیمت اتاقها هم گویای این ماجراست ...

شروع قیمت از3,120,000 تومان درخواست رزرو
هتل بزرگ تهران

هتل بزرگ تهران هتل

4 ستاره

هتل 4 ستاره بزرگ تهران یا گراند هتل تهران، واقع در مرکز شهر تهران در ابتدای خیابان مطهری با امکانات کامل رفاهی و خدماتی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران شهر تهران است.

شروع قیمت از3,950,000 تومان درخواست رزرو
هتل سیمرغ تهران

هتل سیمرغ تهران هتل

4 ستاره

هتلی 4 ستاره تاپ واقع در مرکز اداری و تجاری شهر تهران، خیابان ولیعصر، با نام هتل سیمرغ تهران (میامی سابق) با امکانات کامل و تجهیزات به روز، آماده خدمات رسانی به مسافرین و مهمانان تهران است.

شروع قیمت از3,950,000 تومان درخواست رزرو
هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران هتل

5 ستاره

هتل بین المللی 5 ستاره پارسیان استقلال تهران منحصر بفرد ترین هتل ایران است. مراسم های ویژه سران بلندپایه سیاسی و همایش های ویژه کشوری همگی در هتل استقلال تهران برگزار می شود.

شروع قیمت از4,650,000 تومان درخواست رزرو
هتل رامتین تهران

هتل رامتین تهران هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتلهای شیک و 4 ستاره تهران با موقعیت مکانی عالی در خیابان ولیعصر تهران و در نزدیکی پارک ساعی، هتل رامتین است که می تواند گزینه مناسبی برای اقامتهای تفریحی و کاری در تهران باشد.

شروع قیمت از2,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل ساینا تهران

هتل ساینا تهران هتل

3 ستاره

هتل ساینا یکی دیگر از هتل های خوب 3 ستاره تهران است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب خود، نزدیک مراکز اداری و تجاری شهر تهران است و می تواند یکی از گزینه های مناسب اقامت در تهران باشد.

شروع قیمت از2,290,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان تاوریژ تهران

هتل آپارتمان تاوریژ تهران هتل آپارتمان

3 ستاره

این هتل یک هتل آپارتمان 3 ستاره خوب است که در نزدیکی میدان ونک تهران، در یکی از بهترین موقعیت های تجاری واقع گردیده است. ساختمان این هتل در 5 طبقه بنا و دارای 16 واحد اقامتی با امکانات رفاهی کامل می‌باشد.

شروع قیمت از2,400,000 تومان درخواست رزرو
هتل جهان تهران

هتل جهان تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای قدیمی و باسابقه تهران در تقاطع خیابان ولیعصر و طالقانی هتل جهان تهران است که با 3 ستاره کیفیت و امکانات کامل اقامتی، یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در تهران است.

شروع قیمت از2,900,000 تومان درخواست رزرو
هتل دیاموند تهران

هتل دیاموند تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای شیک شمال تهران، هتل دیاموند است که با موقعیت مناسب خود در خیابان فرشته، علاوه بر دسترسی مناسب به مناطق دیدنی، به بخشهای اداری و مرکزی شهر نیز دسترسی خوبی دارد.

شروع قیمت از263,000 تومان درخواست رزرو