هتلهای نزدیک بازار بزرگ تهران

9 مورد پیدا شد.

هتل پرشیا تهران

هتل پرشیا تهران هتل

3 ستاره

هتل پرشیا یکی دیگر از هتلهای خوب مرکز تهران است که با 3 ستاره کیفیت و فراهم کردن امکانات اقامتی کامل، گزینه ای مناسب برای کسانی است که بدنبال هتل خوب و با قیمت مناسب در مرکز تهران هستند.

شروع قیمت از1,450,000 تومان درخواست رزرو
هتل اسکان تهران

هتل اسکان تهران هتل

3 ستاره

اولین هتل گروه هتلهای اسکان، هتل 3 ستاره اسکان است که در خیابان فرصت واقع شده است. این هتل دارای 42 اتاق و سوئیت، رستوران، کافی شاپ و امکانات رفاهی کامل است.

شروع قیمت از2,284,000 تومان درخواست رزرو
هتل هالی تهران

هتل هالی تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای باسابقه تهران در خیابان طالقانی، هتل هالی است که در سال ۱۳۴۱ و در ۲ ساختمان پنج طبقه تاسیس شده است‌. هتل هالی دارای ۳۹ اتاق یک، دو و سه تخته با امکانات کامل اقامتی است.

شروع قیمت از1,700,000 تومان درخواست رزرو
هتل فردوسی تهران

هتل فردوسی تهران هتل

4 ستاره

هتل بزرگ فردوسی تهران واقع در مرکز تجاری و فرهنگی شهر تهران و نزدیک به بازار بزرگ و موزه های آبگینه، ایران باستان، جواهرات، کاخ گلستان و ... با امکانات کامل آماده میزبانی از میهمانان شهر تهران است.

شروع قیمت از3,200,000 تومان درخواست رزرو
هتل ایرانشهر تهران

هتل ایرانشهر تهران هتل

3 ستاره

هتل ایرانشهر در بخش مرکزی تهران واقع گردیده و امکان دسترسی به کلیه مکانهای مهم تهران از جمله بازار، فرودگاه، ترمینالهای مسافربری، راه آهن، مکانهای دیدنی و موزه ها، وزارتخانه ها و اداره ها فراهم است.

شروع قیمت از1,321,000 تومان درخواست رزرو
هتل باباطاهر تهران

هتل باباطاهر تهران هتل

3 ستاره

هتل باباطاهر تهران یکی از هتلهای 3 ستاره تهران در خیابان سپهبد قرنی است که نزدیکی به بازار و مراکز اداری تجاری تهران یکی از مزایای رزرو این هتل است.

شروع قیمت از865,000 تومان درخواست رزرو
هتل رودکی تهران

هتل رودکی تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای سه ستاره و خوب تهران هتل رزیدانس رودکی است. هتل رودکی با قرارگرفتن در قلب تهران بزرگ، محلی بسیار مناسب برای دسترسی به بیشتر مراکز تجاری و اداری ، تالار وحدت ، تاتر شهر است.

شروع قیمت از1,990,000 تومان درخواست رزرو
هتل مرکزی تهران

هتل مرکزی تهران هتل

2 ستاره

از هتلهای با سابقه و قدیمی تهران است که در سال 1386 بطور کامل بازسازی شده و اکنون با امکانات مناسب اقامتی یکی از گزینه های مناسب و ارزان رزرو هتل در تهران است.

شروع قیمت از607,000 تومان درخواست رزرو
هتل سعدی تهران

هتل سعدی تهران هتل

2 ستاره

سعدی از هتلهای 2 ستاره اما شیک و تمیز تهران است که با توجه به موقعیت مناسب خود، می تواند یکی از گزینه های رزرو هتل در تهران برای کسانی باشد که قصد دارند نزدیک جمهوری و لاله زار اقامت داشته باشند.

شروع قیمت از1,299,000 تومان درخواست رزرو