هتلهای نزدیک میدان ولیعصر تهران

17 مورد پیدا شد.

هتل اسپیناس تهران

هتل اسپیناس تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره اسپیناس خلیج فارس اولین هتل پنج ستاره شهر تهران است که بعد از انقلاب تاسیس شده است. هتل اسپيناس تهران با موقعیت مکانی مناسب و تجهیزات مدرن، آماده سرویس دهی به میهمانان است.

شروع قیمت از463,000 تومان درخواست رزرو
هتل آرامیس تهران

هتل آرامیس تهران هتل

4 ستاره

اگر بخواهیم در محدوده میدان ولیعصر حد فاصل سینما استقلال و آفریقا هتلی برای اقامت انتخاب کنیم، بهترین گزینه هتل 4 ستاره تاپ آرامیس تهران است. هتل آرامیس تهران دارای 84 واحد اقامتی است.

شروع قیمت از336,000 تومان درخواست رزرو
هتل انقلاب تهران

هتل انقلاب تهران هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتل های 4 ستاره و قدیمی تهران هتل انقلاب است که با امکانات کامل و رستوران گردان در طبقه شانزدهم در سال 1356 در زمینی به مساحت 5800 متر در مرکز تجاری شهر تهران افتتاح گردید.

شروع قیمت از357,000 تومان درخواست رزرو
هتل کوثر تهران

هتل کوثر تهران هتل

4 ستاره

هتل پارسیان کوثر، یکی دیگر از هتلهای پارسیان، اینبار در قلب تهران و در میدان ولیعصر، جایی که برای دسترسی به مراکز تجاری، اداری، درمانی، تفریحی و ... نیاز به استفاده از وسیله نقلیه عمومی هم نخواهید داشت.

شروع قیمت از325,000 تومان درخواست رزرو
هتل لاله تهران

هتل لاله تهران هتل

5 ستاره

در قلب شهر تهران، در خیابان فاطمی و در کنار پارک لاله، هتلی 5 ستاره با نام هتل لاله تهران با 380 اتاق و امکانات کامل اقامتی و رفاهی، آماده میزبانی میهمانان شهر تهران است.

شروع قیمت از399,000 تومان درخواست رزرو
هتل ساینا تهران

هتل ساینا تهران هتل

3 ستاره

هتل ساینا یکی دیگر از هتل های خوب 3 ستاره تهران است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب خود، نزدیک مراکز اداری و تجاری شهر تهران است و می تواند یکی از گزینه های مناسب اقامت در تهران باشد.

شروع قیمت از355,000 تومان درخواست رزرو
هتل پرشیا تهران

هتل پرشیا تهران هتل

3 ستاره

هتل پرشیا یکی دیگر از هتلهای خوب مرکز تهران است که با 3 ستاره کیفیت و فراهم کردن امکانات اقامتی کامل، گزینه ای مناسب برای کسانی است که بدنبال هتل خوب و با قیمت مناسب در مرکز تهران هستند.

شروع قیمت از335,000 تومان درخواست رزرو
هتل امیر تهران

هتل امیر تهران هتل

4 ستاره

هتل امیر یکی دیگر از هتلهای خوب تهران است که با قرارگیری در مرکز شهر، به تمام مراکز خرید و گردشگری و دیدنی شهر و همچنین مراکز اداری دسترسی دارد. هتل امیر با 70 سوئیت در خدمت مسافران تهران است.

شروع قیمت از260,000 تومان درخواست رزرو
هتل ورزش تهران

هتل ورزش تهران هتل

3 ستاره

این مجموعه در خیابان فاطمی دارای 22 واحد اتاق می باشد که شامل اتاق دو تخته، 3 و 4 تخته می باشد. رستوران و کافی شاپ و همچنین دسترسی به اینترنت بی سیم از دیگر امکانات جانبی هتل ورزش است.

شروع قیمت از265,000 تومان درخواست رزرو
هتل ایران تهران

هتل ایران تهران هتل

3 ستاره

از هتلهای موجود در مرکز شهر تهران می توان به هتل سه ستاره ایران اشاره کرد که با قرارگیری در شمال میدان ولیعصر، موقعیت مناسبی را برای رزرو هتل و اقامت کاری و تفریحی در تهران فراهم کرده است.

شروع قیمت از339,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان پارس تهران

هتل آپارتمان پارس تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتل آپارتمانهای خوب تهران که در مرکز شهر در خیابان انقلاب واقع شده است به مترو، BRT, راه آهن، ترمینال، بازار بزرگ تهران و ... دسترسی مناسبی دارد هتل پارس است.

شروع قیمت از337,000 تومان درخواست رزرو
هتل بزرگ 2 تهران

هتل بزرگ 2 تهران هتل

4 ستاره

دومین هتل گروه هتلهای بزرگ تهران واقع در قلب پایتخت با امکانات کامل اقامتی در خدمت میهمانان است. فاصله هتل بزرگ 2 تا فرودگاه بین المللی امام خمینی ۴۵ دقیقه و تا فرودگاه مهرآباد ۲۰ دقیقه می باشد.

شروع قیمت از469,000 تومان درخواست رزرو
هتل بلور تهران

هتل بلور تهران هتل

2 ستاره

از هتلهای دو ستاره اما شیک تهران، می توان به هتل بلور اشاره کرد. این هتل در خیابان سپهبد قرنی، تقاطع پل کریمخان قرار دارد و می تواند یکی از گزینه های ارزان قیمت اما شیک و تمیز تهران برای رزرو باشد.

شروع قیمت از313,000 تومان درخواست رزرو
هتل پارسا تهران

هتل پارسا تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای قدیمی و با سابقه تهران هتل پارسا است که قبلا با نام هتل پارامونت از میهمانان و مسافران تهران میزبانی می کرد. هتل در مرکز شهر، یعنی چهارراه ولیعصر - طالقانی واقع شده است.

شروع قیمت از335,000 تومان درخواست رزرو
هتل هالی تهران

هتل هالی تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای باسابقه تهران در خیابان طالقانی، هتل هالی است که در سال ۱۳۴۱ و در ۲ ساختمان پنج طبقه تاسیس شده است‌. هتل هالی دارای ۳۹ اتاق یک، دو و سه تخته با امکانات کامل اقامتی است.

شروع قیمت از311,000 تومان درخواست رزرو
هتل حجاب تهران

هتل حجاب تهران هتل

3 ستاره

هتل حجاب یکی از هتلهای 3 ستاره و خوب تهران است که با واقع شدن در مرکز شهر و در نزدیکی پارک لاله در خیابان فاطمی، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای اقامت در تهران باشد.

شروع قیمت از399,000 تومان درخواست رزرو
هتل جهان تهران

هتل جهان تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای قدیمی و باسابقه تهران در تقاطع خیابان ولیعصر و طالقانی هتل جهان تهران است که با 3 ستاره کیفیت و امکانات کامل اقامتی، یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در تهران است.

شروع قیمت از336,000 تومان درخواست رزرو