هتلهای نزدیک فرودگاه مهرآباد تهران

14 مورد پیدا شد.

هتل آرامیس تهران

هتل آرامیس تهران هتل

4 ستاره

اگر بخواهیم در محدوده میدان ولیعصر حد فاصل سینما استقلال و آفریقا هتلی برای اقامت انتخاب کنیم، بهترین گزینه هتل 4 ستاره تاپ آرامیس تهران است. هتل آرامیس تهران دارای 84 واحد اقامتی است.

شروع قیمت از2,750,000 تومان درخواست رزرو
هتل لاله تهران

هتل لاله تهران هتل

5 ستاره

در قلب شهر تهران، در خیابان فاطمی و در کنار پارک لاله، هتلی 5 ستاره با نام هتل لاله تهران با 380 اتاق و امکانات کامل اقامتی و رفاهی، آماده میزبانی میهمانان شهر تهران است.

شروع قیمت از2,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل پرشیا تهران

هتل پرشیا تهران هتل

3 ستاره

هتل پرشیا یکی دیگر از هتلهای خوب مرکز تهران است که با 3 ستاره کیفیت و فراهم کردن امکانات اقامتی کامل، گزینه ای مناسب برای کسانی است که بدنبال هتل خوب و با قیمت مناسب در مرکز تهران هستند.

شروع قیمت از1,450,000 تومان درخواست رزرو
هتل آساره تهران

هتل آساره تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتل های جدید و مدرن تهران هتل آساره است که با عنوان یک هتل 4 ستاره با دسترسی سریع و آسان به فرودگاه مهرآباد و مراکز تجاری و اداری شهر پذیرای مسافران تهران می باشد.

شروع قیمت از1,755,000 تومان درخواست رزرو
هتل ایران تهران

هتل ایران تهران هتل

3 ستاره

از هتلهای موجود در مرکز شهر تهران می توان به هتل سه ستاره ایران اشاره کرد که با قرارگیری در شمال میدان ولیعصر، موقعیت مناسبی را برای رزرو هتل و اقامت کاری و تفریحی در تهران فراهم کرده است.

شروع قیمت از1,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل انقلاب تهران

هتل انقلاب تهران هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتل های 4 ستاره و قدیمی تهران هتل انقلاب است که با امکانات کامل و رستوران گردان در طبقه شانزدهم در سال 1356 در زمینی به مساحت 5800 متر در مرکز تجاری شهر تهران افتتاح گردید.

شروع قیمت از2,780,000 تومان درخواست رزرو
هتل اسپیناس تهران

هتل اسپیناس تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره اسپیناس خلیج فارس اولین هتل پنج ستاره شهر تهران است که بعد از انقلاب تاسیس شده است. هتل اسپيناس تهران با موقعیت مکانی مناسب و تجهیزات مدرن، آماده سرویس دهی به میهمانان است.

شروع قیمت از4,350,000 تومان درخواست رزرو
هتل کوثر تهران

هتل کوثر تهران هتل

4 ستاره

هتل پارسیان کوثر، یکی دیگر از هتلهای پارسیان، اینبار در قلب تهران و در میدان ولیعصر، جایی که برای دسترسی به مراکز تجاری، اداری، درمانی، تفریحی و ... نیاز به استفاده از وسیله نقلیه عمومی هم نخواهید داشت.

شروع قیمت از2,450,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان پارس تهران

هتل آپارتمان پارس تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتل آپارتمانهای خوب تهران که در مرکز شهر در خیابان انقلاب واقع شده است به مترو، BRT, راه آهن، ترمینال، بازار بزرگ تهران و ... دسترسی مناسبی دارد هتل پارس است.

شروع قیمت از1,860,000 تومان درخواست رزرو
هتل پارسا تهران

هتل پارسا تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای قدیمی و با سابقه تهران هتل پارسا است که قبلا با نام هتل پارامونت از میهمانان و مسافران تهران میزبانی می کرد. هتل در مرکز شهر، یعنی چهارراه ولیعصر - طالقانی واقع شده است.

شروع قیمت از966,000 تومان درخواست رزرو
هتل رودکی تهران

هتل رودکی تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای سه ستاره و خوب تهران هتل رزیدانس رودکی است. هتل رودکی با قرارگرفتن در قلب تهران بزرگ، محلی بسیار مناسب برای دسترسی به بیشتر مراکز تجاری و اداری ، تالار وحدت ، تاتر شهر است.

شروع قیمت از1,990,000 تومان درخواست رزرو
هتل پاسارگاد تهران

هتل پاسارگاد تهران هتل

2 ستاره

یکی از هتلهای 2 ستاره و خوب تهران که دسترسی مناسبی به بازارها و همچنین فرودگاه مهرآباد دارد هتل پاسارگاد می باشد. هتل پاسارگاد دارای امکانات مناسب اقامتی در حد هتلهای 2 ستاره است.

شروع قیمت از1,190,000 تومان درخواست رزرو
هتل حجاب تهران

هتل حجاب تهران هتل

3 ستاره

هتل حجاب یکی از هتلهای 3 ستاره و خوب تهران است که با واقع شدن در مرکز شهر و در نزدیکی پارک لاله در خیابان فاطمی، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای اقامت در تهران باشد.

شروع قیمت از2,380,000 تومان درخواست رزرو
هتل جهان تهران

هتل جهان تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای قدیمی و باسابقه تهران در تقاطع خیابان ولیعصر و طالقانی هتل جهان تهران است که با 3 ستاره کیفیت و امکانات کامل اقامتی، یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در تهران است.

شروع قیمت از2,900,000 تومان درخواست رزرو