هتلهای نزدیک دانشگاه شهید بهشتی تهران

12 مورد پیدا شد.

هتل هما تهران

هتل هما تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره هما تهران واقع در قلب تهران و خیابان ولیعصر با دسترسی راحت به مراکز اصلی تجاری و اداری پایتخت، برجی با شکوه با امکانات کامل رفاهی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران است.

شروع قیمت از3,790,000 تومان درخواست رزرو
هتل بلوط تهران

هتل بلوط تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس و خوب شمال شهر تهران در ولنجک، که علاوه بر فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، از شکل و شمایل برجهای تهران فاصله گرفته و در محوطه ای باغی و زیبا قرار گرفته است.

شروع قیمت از2,350,000 تومان درخواست رزرو
هتل پارسیان آزادی تهران

هتل پارسیان آزادی تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره آزادی تهران یا همان هتل هایت سابق، پس از بازسازی کلی به یکی از مجلل ترین و مدرن ترین هتل های کشور تبدیل شده است و از جهات بسیاری می توان آنرا بهترین هتل تهران نامید.

شروع قیمت از5,000,000 تومان درخواست رزرو
هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس هتل

5 ستاره

هتل اسپیناس پالاس در سعادت اباد تهران واقع گردیده است. این هتل بزرگ و مجلل که هتل جدید اسپیناس محسوب می شود با حدود 700 واحد اقامتی، یکی از بزرگترین هتلهای تهران است.

شروع قیمت از6,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران هتل

5 ستاره

هتل بین المللی 5 ستاره پارسیان استقلال تهران منحصر بفرد ترین هتل ایران است. مراسم های ویژه سران بلندپایه سیاسی و همایش های ویژه کشوری همگی در هتل استقلال تهران برگزار می شود.

شروع قیمت از4,650,000 تومان درخواست رزرو
هتل اوین تهران

هتل اوین تهران هتل

4 ستاره

هتل پارسیان اوین تهران، یکی از بهترین هتل های 4 ستاره تهران واقع در منطقه ای خوش آب و هوا در شمال تهران با دسترسی به بزرگراه های اصلی و با امکانات کامل، گزینه ای مناسب برای اقامت در تهران است.

شروع قیمت از3,990,000 تومان درخواست رزرو
هتل اسکان الوند تهران

هتل اسکان الوند تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس تهران، هتل اسکان الوند است. گروه هتلهای اسکان قبل از این هتل، مالک هتل اسکان خیابان موسوی (فرصت) بوده و اکنون با احداث این هتل، برگی دیگر به زنجیره هتلهای خود افزوده است.

شروع قیمت از3,896,000 تومان درخواست رزرو
هتل ارم تهران

هتل ارم تهران هتل

4 ستاره

هتل ارم که در شمال تهران در حوالی ونک و در منطقه ای خوش اب و هوا و ساکت واقع شده، با آماده سازی محیطی دلنشین، می تواند یکی از بهترین گزینه های مسافران برای رزرو هتل در شمال تهران باشد.

شروع قیمت از2,680,000 تومان درخواست رزرو
هتل تاج محل تهران

هتل تاج محل تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتل آپارتمان های 4ستاره تهران با سبک سیاق معماری هندی که با 49 واحد اقامتی در خدمت مسافران است. هتل تاج محل دارای استخر، سونا، رستوران، آپارتمان های معمولی و VIP می باشد.

شروع قیمت از3,800,000 تومان درخواست رزرو
هتل پاریز تهران

هتل پاریز تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای خوب وشیک شمال تهران در جردن (بلوار آفریقا) هتل پاریز است که با فراهم کردن امکانات مناسب اقامتی می تواند یکی از گزینه های میهمانان برای انتخاب و رزرو هتل در شمال تهران باشد.

شروع قیمت از263,000 تومان درخواست رزرو
هتل دیاموند تهران

هتل دیاموند تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای شیک شمال تهران، هتل دیاموند است که با موقعیت مناسب خود در خیابان فرشته، علاوه بر دسترسی مناسب به مناطق دیدنی، به بخشهای اداری و مرکزی شهر نیز دسترسی خوبی دارد.

شروع قیمت از263,000 تومان درخواست رزرو
هتل توچال تهران

هتل توچال تهران هتل

3 ستاره

مطمئنا پیش آمده که برای اسکی و یا گشت و گذار، سری به پیست اسکی توچال تهران زده باشید. در ایستگاه هفتم مجموعه توچال، هتلی سه ستاره با نام هتل توچال آماده ارائه خدمات اقامتی به مسافران است.

شروع قیمت از0 تومان