هتلهای نزدیک میدان ونک تهران

18 مورد پیدا شد.

هتل لاله تهران

هتل لاله تهران هتل

5 ستاره

در قلب شهر تهران، در خیابان فاطمی و در کنار پارک لاله، هتلی 5 ستاره با نام هتل لاله تهران با 380 اتاق و امکانات کامل اقامتی و رفاهی، آماده میزبانی میهمانان شهر تهران است.

شروع قیمت از2,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل هویزه تهران

هتل هویزه تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتل های 4 ستاره تهران با 25 سال سابقه، هتل هویزه است. هتل هویزه اخیرا بازسازی کامل شده و یکی از بهترین هتلهای 4 ستاره تهران است که کیفیت آن توسط ایران بوکینگ تضمین می شود.

شروع قیمت از2,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل هما تهران

هتل هما تهران هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره هما تهران واقع در قلب تهران و خیابان ولیعصر با دسترسی راحت به مراکز اصلی تجاری و اداری پایتخت، برجی با شکوه با امکانات کامل رفاهی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران است.

شروع قیمت از3,790,000 تومان درخواست رزرو
هتل مروارید تهران

هتل مروارید تهران هتل

3 ستاره

هتل 3 ستاره مروارید تهران یکی از هتلهای خوب تهران است که از نظر دسترسی در قسمت ورودی بزرگراه مدرس قرار دارد که مرکز شهر را به شمال شهر و دیگر بزرگراهای اصلی متصل می کند.

شروع قیمت از1,680,000 تومان درخواست رزرو
هتل بلوط تهران

هتل بلوط تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس و خوب شمال شهر تهران در ولنجک، که علاوه بر فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، از شکل و شمایل برجهای تهران فاصله گرفته و در محوطه ای باغی و زیبا قرار گرفته است.

شروع قیمت از2,350,000 تومان درخواست رزرو
هتل نیلو تهران

هتل نیلو تهران هتل

3 ستاره

این هتل آپارتمان علی رغم 3 ستاره بودن بسیار شیک و لوکس بوده و خدمات کاملی درحد هتلهای 5 ستاره تهران ارائه می کند و البته قیمت اتاقها هم گویای این ماجراست ...

شروع قیمت از3,120,000 تومان درخواست رزرو
هتل بزرگ تهران

هتل بزرگ تهران هتل

4 ستاره

هتل 4 ستاره بزرگ تهران یا گراند هتل تهران، واقع در مرکز شهر تهران در ابتدای خیابان مطهری با امکانات کامل رفاهی و خدماتی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران شهر تهران است.

شروع قیمت از3,950,000 تومان درخواست رزرو
هتل سیمرغ تهران

هتل سیمرغ تهران هتل

4 ستاره

هتلی 4 ستاره تاپ واقع در مرکز اداری و تجاری شهر تهران، خیابان ولیعصر، با نام هتل سیمرغ تهران (میامی سابق) با امکانات کامل و تجهیزات به روز، آماده خدمات رسانی به مسافرین و مهمانان تهران است.

شروع قیمت از3,950,000 تومان درخواست رزرو
هتل اسکان الوند تهران

هتل اسکان الوند تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس تهران، هتل اسکان الوند است. گروه هتلهای اسکان قبل از این هتل، مالک هتل اسکان خیابان موسوی (فرصت) بوده و اکنون با احداث این هتل، برگی دیگر به زنجیره هتلهای خود افزوده است.

شروع قیمت از3,896,000 تومان درخواست رزرو
هتل ارم تهران

هتل ارم تهران هتل

4 ستاره

هتل ارم که در شمال تهران در حوالی ونک و در منطقه ای خوش اب و هوا و ساکت واقع شده، با آماده سازی محیطی دلنشین، می تواند یکی از بهترین گزینه های مسافران برای رزرو هتل در شمال تهران باشد.

شروع قیمت از2,680,000 تومان درخواست رزرو
هتل برج سفید تهران

هتل برج سفید تهران هتل

4 ستاره

هتل برج سفید تهران، یکی از بزرگترین و زیباترین برج های تهران است که در محله سلطنت آباد سابق و پاسداران فعلی واقع شده و با 22 طبقه مانند نگینی زیبا می درخشد.

شروع قیمت از1,025,000 تومان درخواست رزرو
هتل رامتین تهران

هتل رامتین تهران هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتلهای شیک و 4 ستاره تهران با موقعیت مکانی عالی در خیابان ولیعصر تهران و در نزدیکی پارک ساعی، هتل رامتین است که می تواند گزینه مناسبی برای اقامتهای تفریحی و کاری در تهران باشد.

شروع قیمت از2,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل ساینا تهران

هتل ساینا تهران هتل

3 ستاره

هتل ساینا یکی دیگر از هتل های خوب 3 ستاره تهران است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب خود، نزدیک مراکز اداری و تجاری شهر تهران است و می تواند یکی از گزینه های مناسب اقامت در تهران باشد.

شروع قیمت از2,290,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان تاوریژ تهران

هتل آپارتمان تاوریژ تهران هتل آپارتمان

3 ستاره

این هتل یک هتل آپارتمان 3 ستاره خوب است که در نزدیکی میدان ونک تهران، در یکی از بهترین موقعیت های تجاری واقع گردیده است. ساختمان این هتل در 5 طبقه بنا و دارای 16 واحد اقامتی با امکانات رفاهی کامل می‌باشد.

شروع قیمت از2,400,000 تومان درخواست رزرو
هتل بلور تهران

هتل بلور تهران هتل

2 ستاره

از هتلهای دو ستاره اما شیک تهران، می توان به هتل بلور اشاره کرد. این هتل در خیابان سپهبد قرنی، تقاطع پل کریمخان قرار دارد و می تواند یکی از گزینه های ارزان قیمت اما شیک و تمیز تهران برای رزرو باشد.

شروع قیمت از1,590,000 تومان درخواست رزرو
هتل تاج محل تهران

هتل تاج محل تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتل آپارتمان های 4ستاره تهران با سبک سیاق معماری هندی که با 49 واحد اقامتی در خدمت مسافران است. هتل تاج محل دارای استخر، سونا، رستوران، آپارتمان های معمولی و VIP می باشد.

شروع قیمت از3,800,000 تومان درخواست رزرو
هتل پاریز تهران

هتل پاریز تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای خوب وشیک شمال تهران در جردن (بلوار آفریقا) هتل پاریز است که با فراهم کردن امکانات مناسب اقامتی می تواند یکی از گزینه های میهمانان برای انتخاب و رزرو هتل در شمال تهران باشد.

شروع قیمت از263,000 تومان درخواست رزرو
هتل دیاموند تهران

هتل دیاموند تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای شیک شمال تهران، هتل دیاموند است که با موقعیت مناسب خود در خیابان فرشته، علاوه بر دسترسی مناسب به مناطق دیدنی، به بخشهای اداری و مرکزی شهر نیز دسترسی خوبی دارد.

شروع قیمت از263,000 تومان درخواست رزرو