Logo تلفن رزرو

هتل های نزدیک میدان ونک تهران

هتلهای نمایش داده شده در این صفحه، نزدیکترین هتلها به میدان ونک تهران هستند یا حداقل دسترسی مناسبی به میدان ونک تهران دارند. برای انتخاب بهترین و نزدیکترین هتل، محل هتلها را در نقشه روبرو ببینید.

 1. هتل رامتین تهران

  هتل رامتین تهران

  یکی دیگر از هتلهای شیک و 4 ستاره تهران با موقعیت مکانی عالی خود در خیابان ولیعصر تهران و در نزدیکی پارک ساعی، هتل رامتین است که می تواند گزینه مناسبی برای اقامتهای تفریحی و کاری در تهران باشد.

   آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - قبل از پارک ساعی - هتل رامتین

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 2. هتل ارم تهران

  هتل ارم تهران

  یکی از شیکترین و کاملترین هتلهای 4 ستاره تهران هتل ارم است. هتل بزرگ ارم که در شمال تهران در حوالی ونک و در منطقه ای خوش اب و هوا و ساکت واقع شده، با آماده سازی محیطی دلنشین با امکانات اقامتی کامل، می تواند یکی از بهترین گزینه های مسافران برای رزرو هتل در شمال تهران باشد. قرار گیری هتل در نزدیک بزرگراههای اصلی تهران، میهمانان مقیم هتل را مقدور میسازد در کمترین زمان به همه قسمتهای شهر تهران دسترسی داشته باشند.

   آدرس: شهر تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - کنار روگذر همت - هتل ارم

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 3. هتل نیلو تهران

  هتل نیلو تهران

  یکی از هتل آپارتمان های 3 ستاره تهران که با واقع شدن در خیابان ولیعصر و نزدیکی به میدان ونک در یکی از بهترین موقعیت های شهر قرار گرفته است هتل نیلو تهران می باشد. این هتل علی رغم 3 ستاره بودن بسیار شیک و لوکس بوده و خدمات کاملی درحد هتلهای 5 ستاره تهران ارائه می کند و البته قیمت اتاقها هم گویای این ماجراست ...

  البته هتل درحال توسعه و بازسازی بوده و قرار است در آینده نزدیک بعنوان یک هتل 5 ستاره در خدمت میهمانان باشد.

   آدرس: تهران - خیابان ولی عصر - نرسیده به میدان ونک - کوچه هفتم - کوچه نیلوی شمالی - هتل نیلو

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 4. هتل تاج محل تهران

  هتل تاج محل تهران

  یکی از هتل آپارتمان های چهارستاره و شیک تهران با سبک سیاق معماری هندی که با 49 واحد اقامتی با امکانات کامل در خدمت مسافران است. هتل تاج محل دارای استخر، سونا، رستوران، آپارتمان های معمولی و VIP، اینترنت بی سیم و کلوپ ورزشی می باشد. هتل با قرارگیری در خیابان ملاصدرا، دسترسی مناسبی به بازرگراه های پایتخت دارد.

   آدرس: تهران - میدان ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان شیخ بهایی جنوبی - هتل آپارتمان تاج محل

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 5. هتل هما تهران

  هتل هما تهران

  هتل 5 ستاره هما تهران واقع در قلب تهران و خیابان ولیعصر با دسترسی راحت و سریع به مراکز اصلی تجاری و اداری پایتخت، برجی با شکوه با امکانات کامل رفاهی و اقامتی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران شهر تهران است.

  طراحی و چیدمان هتل هما تهران بوسیله مدرن ترین و زیباترین مبلمان و برگرفته از نفیس ترین هنرها، شایسته ترین فضا را برای اقامت و همچنین برگزاری مراسم ها و همایش های شما رقم زده است.

   آدرس: تهران - میدان ونک - خیابان شهید خدامی - هتل هما تهران

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 6. هتل پاریز تهران

  هتل پاریز تهران

  یکی از هتلهای خوب وشیک شمال تهران در جردن (بلوار آفریقا) هتل پاریز است که با فراهم کردن امکانات مناسب اقامتی می تواند یکی از گزینه های میهمانان برای انتخاب و رزرو هتل در شمال تهران باشد.

   آدرس: تهران - خیابان جردن (آفریقا) - بین ظفر و میرداماد - بلوار مینا - پلاک 20 - هتل پاریز

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 7. هتل اسکان الوند تهران

  هتل اسکان الوند تهران

  یکی از هتلهای تازه تاسیس و باشکوه تهران، هتل اسکان الوند تهران است. گروه هتلهای اسکان قبل از این هتل، مالک هتل سه ستاره اسکان خیابان موسوی (فرصت) بوده و اکنون با احداث این هتل، برگی دیگر به زنجیره هتلهای خود افزوده است. هتل 4 ستاره اسکان (الوند) با طراحی بینظیر و امکانات لوکس، می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل و اقامت در تهران باشد.

   آدرس: تهران - میدان آرژانتین - انتهای خ الوند - خ اسفراین - نبش خ اهورامزدا - هتل اسکان الوند

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 8. هتل سیمرغ تهران

  هتل سیمرغ تهران

  هتلی 4 ستاره تاپ واقع در مرکز اداری و تجاری شهر تهران، خیابان ولیعصر، با نام هتل سیمرغ تهران با امکانات کامل و تجهیزات به روز، آماده خدمات رسانی به مسافرین و مهمانان تهران است. این هتل در گذشته با نام هتل میامی شناخته می شده است.

  هتل سيمرغ در سال 1379 و در زمینی به مساحت 4 هزار و هشتصد متر، با معماری نوین و نمای سنگ و شیشه ای سبز و مشکی در مجاورت پارک ساعی احداث شده است.

   آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از پارک ساعی - نبش کوچه دلبسته - هتل سيمرغ تهران

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 9. هتل بزرگ تهران

  هتل بزرگ تهران

  هتل 4 ستاره بزرگ تهران یا گراند هتل تهران، واقع در مرکز شهر تهران با امکانات کامل رفاهی و خدماتی آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران شهر تهران است. هتل بزرگ تهران در کوتاهترین فاصله نسبت به فرودگاه بین المللی و همچنین نقاط تجاری و اداری شهر تهران قرار دارد و یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای تجاری و کاری می باشد.

  از امکانات این هتل می توان به استخر، سونا، سالن های همایش، اینترنت در لابی، رستوران و سفره خانه سنتی همراه با اجرای موسیقی زنده، آژانس هواپیمایی، فروشگاه و ... اشاره کرد.

   آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - ابتدای خیابان مطهری - هتل بزرگ تهران

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 10. هتل مروارید تهران

  هتل مروارید تهران

  هتل مروارید در سال 1341 به نام هتل دیاموند ساخته و شروع به ارائه خدمت نموده است. درطی سالیان گذشته باهدف سرویس دهی مناسبتر و به روز تر ، مورد بازسازی های اساسی بسیاری قرار گرفته است، که آخرین بازسازی به سال 1391 باز می گردد.

  هتل 3 ستاره مروارید تهران یکی از هتلهای خوب تهران است که از نظر دسترسی در قسمت ورودی بزرگراه مدرس قرار دارد که مرکز شهر را به شمال شهر و دیگر بزرگراهای اصلی متصل میکند ،وجود ایستگاه مترو در فاصله ای کمتر از 200 متر از هتل و نیز دسترسی آسان به بازار بزرگ تهران و دیگر مناطق مرکزی شهر و همچنین قرارگرفتن مراکز خرید بزرگ در میدان هفت تیر همگی باعث شده است تا این هتل از نظر موقعیت مکانی و دسترسی در شرایط ممتاز و استثنایی قرار داشته باشد.

   آدرس: تهران - میدان 7 تیر - روبری مسجد الجواد - پلاک 24 - هتل مروارید

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 11. هتل ساینا تهران

  هتل ساینا تهران

  هتل ساینا یکی دیگر از هتل های خوب 3 ستاره تهران است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب خود، نزدیک مراکز اداری و تجاری شهر تهران است و می تواند یکی از گزینه های مناسب اقامت در تهران باشد.

   آدرس: تهران - یوسف آباد - خیابان فتحی شقاقی - هتل ساینا

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 12. هتل دیاموند تهران

  هتل دیاموند تهران

  یکی از هتلهای شیک و 3 ستاره شمال تهران، هتل دیاموند است که با موقعیت مناسب خود در خیابان فرشته، علاوه بر دسترسی مناسب به مناطق دیدنی تهران از طرف دیگر به بخشهای اداری و مرکزی شهر نیز دسترسی خوبی دارد. هتل دیاموند دارای 60 واحد اقامتی با امکانات کامل می باشد.

   آدرس: تهران - بالاتر از پارک وی - خیابان فرشته - خیابان بیدار - مریم غربی - بن بست راز - هتل دیاموند

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 13. هتل بلور تهران

  هتل بلور تهران

  از هتلهای دو ستاره اما شیک و دیدنی تهران، می توان به هتل بلور اشاره کرد. این هتل که در خیابان سپهبد قرنی، تقاطع پل کریمخان قرار دارد با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب می تواند یکی از گزینه های ارزان قیمت اما شیک و تمیز تهران برای رزرو باشد. از امکانات هتل بلور می توان به یخچال در اتاق، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، لابی، ماهواره، کافی شاپ و اینترنت در لابی اشاره کرد.

   آدرس: تهران - خیابان سپهبد قرنی - تقاطع پل کریمخان - پلاک ۲۰۱ - هتل بلور

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 14. هتل برج سفید تهران

  هتل برج سفید تهران

  برج سفید تهران، یکی از بزرگترین و زیباترین برج های تهران که در محله سلطنت آباد سابق و پاسداران فعلی واقع شده و با 22 طبقه مانند نگینی زیبا می درخشد. این برج دارای 5 طبقه پارکینگ، 2 طبقه فروشگاه های مختلف و بانک، 9 طبقه واحد های اداری، یک طبقه فلت در طبقه 12 با نام تالار تجارت جهانی است و در طبقات بالایی سوئیت های مجلل اقامتی واقع شده که بعنوان هتل 4 ستاره تاپ آماده ارائه خدمات اقامتی به میهمانان و مسافران است.

   آدرس: تهران - خیابان پاسداران - برج سفید

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 15. هتل لاله تهران

  هتل لاله تهران

  در قلب شهر تهران، در کنار پارک لاله، هتلی 5 ستاره با نام هتل لاله تهران با 380 اتاق و امکانات کامل اقامتی و رفاهی، آماده میزبانی میهمانان شهر تهران است.

  وجود امکانات متعدد مانند استخر، سونا، بانک، فروشگاه های گوناگون، رستوران نمکدون با انواع غذاهای لذیذ ایرانی، رستوران فرانسوی روتیسری، رستوران چینی و ... در هتل لاله، وجه تمایز این هتل با دیگر هتل های تهران است.

   آدرس: تهران - خیابان فاطمی - نبش خیابان حجاب - هتل لاله تهران

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 16. هتل هویزه تهران

  هتل هویزه تهران

  یکی از هتل های 4 ستاره تهران با 25 سال سابقه،هتل هویزه تهران، ساختمانی 15 طبقه دارای بیش از 177 اتاق با امکانات کامل رفاهی و خدماتی آماده میزبانی از مسافران و گردشگران شهر تهران است. هتل هویزه اخیرا بازسازی کامل شده و اکنون یکی از بهترین هتلهای 4 ستاره تهران است که کیفیت آن توسط ایران بوکینگ تضمین می شود.

  هتل هویزه در مرکزیت شهر تهران و در نزدیکی مراکز اداری و تجاری بوده و همچنین دارای دسترسی آسان به جاذبه های گردشگری می باشد. ازین رو بیشتر اتاق ها دارای تخت های توئین است.

   آدرس: تهران - خیابان آیت الله طالقانی - تقاطع استاد نجات اللهی (ویلا) - شماره 115 - هتل هويزه تهران

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 17. هتل بلوط تهران

  هتل بلوط تهران

  یکی از هتلهای تازه تاسیس و خوب شمال شهر تهران در ولنجک، که علاوه بر فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، از شکل و شمایل برجهای تهران فاصله گرفته و در محوطه باغی زیبا قرار گرفته است و به این ترتیب، علاوه بر موقعیت مکانی مناسب خود که در نزدیکی نمایشگاه است، می تواند حال و هوای شلوغی و دود تهران را از مسافران دور کند و اقامتی آرامش بخش را فراهم کند. هتل بلوط هم اکنون یکی از گزینه های بسیار مناسب برای رزرو هتل در شمال شهر تهران است.

   آدرس: تهران - ولنجک - خیابان یمن - بالاتر از چهارراه مقدس اردبیلی - سمت چپ ، باغ گیاه پزشکی - هتل بلوط

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل