هتلهای نزدیک دانشگاه صنعتی شریف

13 مورد پیدا شد.

هتل لاله تهران

هتل لاله تهران هتل

5 ستاره

در قلب شهر تهران، در خیابان فاطمی و در کنار پارک لاله، هتلی 5 ستاره با نام هتل لاله تهران با 380 اتاق و امکانات کامل اقامتی و رفاهی، آماده میزبانی میهمانان شهر تهران است.

شروع قیمت از2,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل امیر تهران

هتل امیر تهران هتل

4 ستاره

هتل امیر یکی دیگر از هتلهای خوب تهران است که با قرارگیری در مرکز شهر، به تمام مراکز خرید و گردشگری و دیدنی شهر و همچنین مراکز اداری دسترسی دارد. هتل امیر با 70 سوئیت در خدمت مسافران تهران است.

شروع قیمت از2,100,000 تومان درخواست رزرو
هتل آساره تهران

هتل آساره تهران هتل

4 ستاره

یکی از هتل های جدید و مدرن تهران هتل آساره است که با عنوان یک هتل 4 ستاره با دسترسی سریع و آسان به فرودگاه مهرآباد و مراکز تجاری و اداری شهر پذیرای مسافران تهران می باشد.

شروع قیمت از1,755,000 تومان درخواست رزرو
هتل اسکان تهران

هتل اسکان تهران هتل

3 ستاره

اولین هتل گروه هتلهای اسکان، هتل 3 ستاره اسکان است که در خیابان فرصت واقع شده است. این هتل دارای 42 اتاق و سوئیت، رستوران، کافی شاپ و امکانات رفاهی کامل است.

شروع قیمت از2,284,000 تومان درخواست رزرو
هتل انقلاب تهران

هتل انقلاب تهران هتل

4 ستاره

یکی دیگر از هتل های 4 ستاره و قدیمی تهران هتل انقلاب است که با امکانات کامل و رستوران گردان در طبقه شانزدهم در سال 1356 در زمینی به مساحت 5800 متر در مرکز تجاری شهر تهران افتتاح گردید.

شروع قیمت از2,780,000 تومان درخواست رزرو
هتل ساینا تهران

هتل ساینا تهران هتل

3 ستاره

هتل ساینا یکی دیگر از هتل های خوب 3 ستاره تهران است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب خود، نزدیک مراکز اداری و تجاری شهر تهران است و می تواند یکی از گزینه های مناسب اقامت در تهران باشد.

شروع قیمت از2,290,000 تومان درخواست رزرو
هتل ایرانشهر تهران

هتل ایرانشهر تهران هتل

3 ستاره

هتل ایرانشهر در بخش مرکزی تهران واقع گردیده و امکان دسترسی به کلیه مکانهای مهم تهران از جمله بازار، فرودگاه، ترمینالهای مسافربری، راه آهن، مکانهای دیدنی و موزه ها، وزارتخانه ها و اداره ها فراهم است.

شروع قیمت از1,321,000 تومان درخواست رزرو
هتل ورزش تهران

هتل ورزش تهران هتل

3 ستاره

این مجموعه در خیابان فاطمی دارای 22 واحد اتاق می باشد که شامل اتاق دو تخته، 3 و 4 تخته می باشد. رستوران و کافی شاپ و همچنین دسترسی به اینترنت بی سیم از دیگر امکانات جانبی هتل ورزش است.

شروع قیمت از828,000 تومان درخواست رزرو
هتل باباطاهر تهران

هتل باباطاهر تهران هتل

3 ستاره

هتل باباطاهر تهران یکی از هتلهای 3 ستاره تهران در خیابان سپهبد قرنی است که نزدیکی به بازار و مراکز اداری تجاری تهران یکی از مزایای رزرو این هتل است.

شروع قیمت از865,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان پارس تهران

هتل آپارتمان پارس تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتل آپارتمانهای خوب تهران که در مرکز شهر در خیابان انقلاب واقع شده است به مترو، BRT, راه آهن، ترمینال، بازار بزرگ تهران و ... دسترسی مناسبی دارد هتل پارس است.

شروع قیمت از1,860,000 تومان درخواست رزرو
هتل پارسا تهران

هتل پارسا تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای قدیمی و با سابقه تهران هتل پارسا است که قبلا با نام هتل پارامونت از میهمانان و مسافران تهران میزبانی می کرد. هتل در مرکز شهر، یعنی چهارراه ولیعصر - طالقانی واقع شده است.

شروع قیمت از966,000 تومان درخواست رزرو
هتل رودکی تهران

هتل رودکی تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای سه ستاره و خوب تهران هتل رزیدانس رودکی است. هتل رودکی با قرارگرفتن در قلب تهران بزرگ، محلی بسیار مناسب برای دسترسی به بیشتر مراکز تجاری و اداری ، تالار وحدت ، تاتر شهر است.

شروع قیمت از1,990,000 تومان درخواست رزرو
هتل جهان تهران

هتل جهان تهران هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای قدیمی و باسابقه تهران در تقاطع خیابان ولیعصر و طالقانی هتل جهان تهران است که با 3 ستاره کیفیت و امکانات کامل اقامتی، یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در تهران است.

شروع قیمت از2,900,000 تومان درخواست رزرو