اقامتگاه بومگردی ستاره پلند فردوس

درباره اقامتگاه بومگردی ستاره پلند فردوس

ستاره پلند یک اقامتگاه بومگردی است که در 60 کیلومتری شهر فردوس در استان خراسان جنوبی و در دل کویر واقع شده است. این اقامتگاه یکی از بهترین گزینه ها برای تماشای ستاره ها در دل تاریکی کویر است. این بومگردی در سال 1395 در یک طبقه همکف افتتاح شده است و دارای 8 واحد اقامتی است. به دلیل حفظ فضا و معماری سنتی، اتاق های این اقامتگاه بومگردی فاقد تخت و حمام و سرویس بهداشتی هستند، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه وجود دارد. همچنین اتاق های این مجموعه نیز فاقد سیستم سرمایشی، یخچال و تلویزیون هستند. یخچال به صورت عمومی در اشپزخانه اقامتگاه وجود دارد که در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه، امکان استفاده از آن برای مسافران فراهم شده است. برای دسترسی به این اقامتگاه، می بایست مسافت حدود 6 کیلومتر در مسیر خاکی و بدون آسفالت طی شود.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق برای دونفر

اتاق برای دونفر

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق برای 3 نفر

اتاق برای 3 نفر

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق برای 4 نفر

اتاق برای 4 نفر

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات اقامتگاه بومگردی ستاره پلند فردوس

اتاق های اقامتگاه ستاره پلند فاقد تخت و حمام و سرویس بهداشتی هستند و حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه تعبیه شده است. اتاق های این مجموعه نیز فاقد یخچال و تلویزیون هستند و یخچال به صورت عمومی در اشپزخانه اقامتگاه وجود دارد که در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه، امکان استفاده از آن وجود دارد.


  • رستوران

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این بومگردی تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند فردوس

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند فردوس اقامتگاه بومگردی در فردوس

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha