اقامتگاه سنتی سنگ پلوی کاشان

درباره اقامتگاه سنتی سنگ پلوی کاشان

اقامتگاه سنگ پلوی یکی از خانه های سنتی و قدیمی کاشان است که از زمان قاجار به جا مانده است و پس از بازسازی در سال 1398 بعنوان اقامتگاه سنتی در خدمت مسافران است. این خانه، یک طبقه همکف و 2 طبقه زیرزمین دارد و در کل 12 اتاق برای رزرو دارد. سنگ پلوی در موقعیت مکانی مناسبی قرار دارد و امکان دسترسی آسان به جاذبه های تاریخی شهر کاشان نظیر خانه تاریخی عباسیان، خانه طباطبایی و خانه بروجردی ها به سادگی امکان پذیر است. همچنین این هتل سنتی با مسجد آقابزرگ، بازار سنتی و مسجد جامع کاشان فقط 2 کیلومتر فاصله دارد.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دو تخته دبل

اتاق دو تخته دبل

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه تخته سایه

اتاق سه تخته سایه

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه تخته نساج

اتاق سه تخته نساج

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه تخته بادگیر

اتاق سه تخته بادگیر

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه تخته پله (دوبلکس)

اتاق سه تخته پله (دوبلکس)

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات اقامتگاه سنتی سنگ پلوی کاشان

این هتل یک اقامتگاه سنتی کوچک است و مناسب کسانی است که در سفر به کاشان قصد اقامت در یک فضای سنتی متناسب با جاذبه های گردشگری شهر کاشان و حال و هوای آن را دارند. افراد سالمند و خانواده هایی که کودک خردسال به همراه دارند توجه داشته باشند که عمارت سنگ پلوی کاشان در بخش ورودی به اتاق ها در طبقات 2- و 1- دارای پله می باشد. همچنین اتاقهای طبقه -2 بدون پنجره بوده و از روی در نورگیر دارند. همچنین سالن صبحانه خوری اقامتگاه واقع در طبقه 1- واقع شده است.


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • کافی شاپ
  • فضای سبز

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

اقامتگاه سنتی سنگ پلوی کاشان

اقامتگاه سنتی سنگ پلوی کاشان هتل در کاشان

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha