هتل خانه عامری ها کاشان

هتل خانه عامری ها کاشان هتل

5 ستاره

یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعنوان یک مهمانسرای 5 ستاره بروی گردشگران باز است، سرای عامری های کاشان است. این مجموعه با معماری بینظیر خود یکی از دیدنی ترین بناهای تاریخی کاشان است.

شروع قیمت از4,250,000 تومان
هتل نگارستان کاشان

هتل نگارستان کاشان هتل

4 ستاره

هتل 4 ستاره نگارستان کاشان در نزدیکی مجموعه باغ فین کاشان، یکی از بهترین اقامتگاه ها برای مسافران کاشان است. چشم انداز همه اتاق های هتل به باغ فین بوده و نمایی زیبا را از شهر کاشان در اختیار قرار می دهد.

شروع قیمت از1,320,000 تومان
هتل خانه ایرانی کاشان

هتل خانه ایرانی کاشان هتل

3 ستاره

یکی از زیباترین و رویایی ترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعد از بازسازی بشکل یک هتل 3 ستاره پذیرای مسافران است، اقامتگاه سنتی خانه ایرانی کاشان است.

شروع قیمت از427,000 تومان
اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان

اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان هتل

4 ستاره

اقامتگاه سنتی فلاحتی یکی دیگر از خانه های قدیمی مربوط به دوره قاجار است که در سال 1398 بازسازی شده و بعنوان هتل در حال خدمت رسانی به مسافران است.

شروع قیمت از1,440,000 تومان
خانه تاریخی احسان کاشان

خانه تاریخی احسان کاشان هتل

3 ستاره

یکی از خانه های قدیمی کاشان که اکنون بعنوان اقامتگاهی تاریخی مورد استفاده قرار می گیرد، خانه تاریخی احسان کاشان است. این مجموعه اقامتی که در محله درب باغ کاشان واقع شده است.

شروع قیمت از344,000 تومان
هتل فانوس ویونا کاشان

هتل فانوس ویونا کاشان هتل

3 ستاره

مجموعه هتلهای ویونا بعد از ابیانه این بار در کاشان و در نزدیکی مسجد آقا بزرگ و محله تاریخی و دیدنی کاشان با هتل فانوس ویونا در خدمت مسافران است. این هتل یک خانه سنتی قدیمی 1300 متری است.

شروع قیمت از950,000 تومان
هتل امیرکبیر کاشان

هتل امیرکبیر کاشان هتل

3 ستاره

هتل 3 ستاره امیرکبیر کاشان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین هتلهای کاشان است که با 90 باب اتاق و 6 واحد سوئیت، جمعا 96 واحد اقامتی را جهت اقامت مسافران کاشان فراهم کرده است.

شروع قیمت از647,000 تومان
هتل ابیانه کاشان

هتل ابیانه کاشان هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای خوب و سه ستاره روستای تاریخی ابیانه کاشان، هتل ابیانه است. هتل ابیانه در سال 86 در 4 طبقه افتتاح شده و دارای 35 واحد اقامتی (اتاق و سوئیت) با امکانات کامل می باشد.

شروع قیمت از268,000 تومان
هتل مهینستان راهب کاشان

هتل مهینستان راهب کاشان هتل

4 ستاره

هتل مهینستان راهب، این مجموعه بسیار زیبا یک خانه سنتی قدیمی بوده که دارای شاه نشین، حیاط های بیرونی، درونی و خدمه و یک حوض و باغچه در وسط حیاط است.

شروع قیمت از1,484,000 تومان
اقامتگاه سنتی یاسمین راهب کاشان

اقامتگاه سنتی یاسمین راهب کاشان هتل

3 ستاره

اقامتگاه سنتی یاسمین راهب یکی دیگر از خانه های سنتی و قدیمی کاشان است که در بافت تاریخی این شهر و در خیابان غیاث الدین جمشید کاشانی قرار گرفته است. این خانه قدیمی و سنتی در سال 1397 بازسازی شد.

شروع قیمت از523,000 تومان
هتل خانه نقلی کاشان

هتل خانه نقلی کاشان هتل

2 ستاره

خانه تاریخی نقلی با مساحت 198 متر به عنوان کوچکترین خانه با هویت و معماری قاجاری و بوم است و دارای بادگیر، ایوان، سرداب و دو حیاط کوچک با 8 اتاق می باشد.

شروع قیمت از117,000 تومان
هتل سنتی زاویه کاشان

هتل سنتی زاویه کاشان هتل

1 ستاره

هتل زاویه، یک بوتیک هتل سنتی و زیبا در کاشان است که در سال 1398 افتتاح شده است.  اقامتگاه سنتی زاویه در 2 طبقه ساخته شده و 11 باب اتاق با امکانات کامل دارد و در موقعیت مکانی خوبی قرار دارد.

شروع قیمت از1,340,000 تومان
اقامتگاه سرای درب باغ کاشان

اقامتگاه سرای درب باغ کاشان هتل

4 ستاره

اقامتگاه سنتی سرای درب باغ یکی از زیباترین اقامتگاههای شهر کاشان است که در خیابان فاضل نراقی قرار دارد و متعلق به دوره پهلوی اول می باشد. این اقامتگاه قبلا یک خانه تاریخی بوده است که پس از بازسازی پذیرای مسافران است.

شروع قیمت از385,000 تومان
اقامتگاه سنتی سنگ پلوی کاشان

اقامتگاه سنتی سنگ پلوی کاشان هتل

3 ستاره

اقامتگاه سنگ پلوی یکی از خانه های قدیمی کاشان است که از قاجار به جا مانده و پس از بازسازی در سال 1398 بعنوان اقامتگاه سنتی در خدمت مسافران است. این خانه، یک طبقه همکف و 2 طبقه زیرزمین دارد و در کل 12 اتاق برای رزرو دارد.

شروع قیمت از410,000 تومان
هتل سنتی خادمی کاشان

هتل سنتی خادمی کاشان هتل

1 ستاره

اقامتگاه سنتی خادمی، یکی از خانه های قدیمی با قدمت 250 سال در کاشان است که اکنون بازسازی شده و با حفظ همان معماری زیبای سنتی، تبدیل به هتلی سنتی برای اقامت مسافران کاشان گردیده است.

شروع قیمت از184,000 تومان
هتل سنتی آمیرزا کاشان

هتل سنتی آمیرزا کاشان هتل

1 ستاره

آمیرزا یکی از اقامتگاههای سنتی کاشان است که با قدمت 130 ساله، اخیرا مورد بازسازی قرار گرفته و در سال 1397 ضمن تجهیز، آماده میزبانی از مسافران شده است. این مجموعه در میدان کمال الملک کاشان و در نزدیکی مناطق دیدنی شهر قرار دارد.

شروع قیمت از686,000 تومان
هتل ویونا ابیانه

هتل ویونا ابیانه هتل

3 ستاره

هتل ویونا ابیانه یکی از تمیزترین هتلهای 3 ستاره ایران است که در روستای تاریخی ابیانه قرار دارد و کسانی که می خواهد به ابیانه سفر کنند می توانند در آن اقامت داشته باشند.

شروع قیمت از152,000 تومان
هتل خانه مرشدی کاشان

هتل خانه مرشدی کاشان هتل

4 ستاره

خانه مرشدی با قدمت 200 ساله یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان است که پس از مرمت به هتلی سنتی تغییر یافت. به لطف معماری بی نظیر و جو صمیمانه می توان اظهار داشت که این خانه در نوع خودش بی نظیر است.

شروع قیمت از1,989,000 تومان
هتل خانه رز کاشان

هتل خانه رز کاشان هتل

3 ستاره

مجموعه خانه رز واقع در منطقه توریستی فین کاشان در منطقه سیلک در مساحتی بیش از 3000 متر مربع براساس باغ ایرانی در محیطی آرام و دارای امکاناتی چون رستوران، کافی شاپ و فضای سبز طراحی شده است.

شروع قیمت از219,000 تومان
هتل منوچهری کاشان

هتل منوچهری کاشان هتل

3 ستاره

هتل سنتی خانه منوچهری با 400 سال قدمت واقع در بافت تاریخی، در محله پشت عمارت کاشان و در نزدیکی بازار قدیمی و در حد واسط محله سرپله یکی از گنجینه های بی نظیر معماری سنتی ایران به شمار می آید.

شروع قیمت از2,795,000 تومان
مشاهده موارد بیشتر