Logo تلفن رزرو

هتل جهانگردی نیشابور

هتل جهانگردی نیشابور

خلاصه ای درباره هتل جهانگردی نیشابور

 

هتل یا مهمانسرای جهانگردی نیشابور یکی از هتلهای 2 ستاره و مناسب در نیشابور است که با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب در کنار قیمت خوب، می تواند یکی از گزینه ها برای رزرو هتل در نیشابور باشد. مهمانسرایجهانگردی نیشابور که با نام هتل مهر نیشابور نیز شناخته می شود از هتلهای با سابقه و قدیمی شهر است که در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفته و با 13 باب واحد اقامتی در خدمت مسافران است.

رزرو هتل جهانگردی نیشابور با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو آنلاین کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...

 

 ساعت تحویل اتاق: 14:00

 ساعت تخلیه اتاق: 12:00

 تعداد اتاق ها: 13 عدد

 فاصله تا مرکز شهر: 5 دقیقه

 فاصله تا فرودگاه: 90 دقیقه

 آدرس هتل: نیشابور - خیابان امام خمینی - باغ ملی - هتل جهانگردی مهر

 شماره تلفن رزرو هتل جهانگردی نیشابور: 25917070-021 ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

خدمات هتل جهانگردی نیشابور

مهمانسرای جهانگردی نیشابور یا هتل جهانگردی مهر نیشابور، 13 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد. هتل دارای پارکینگ اختصاصی بوده و در فاصله نزدیکی از دیدنی های شهر مانند مقبره خیام و عطار نیشابوری دارد.

قیمت اتاق هتل جهانگردی نیشابور


قیمت پایین تر جایی سراغ دارید؟ همین الان با شماره 25917070-021 تماس بگیرید!

قیمت برای هرشب هر اتاق می باشد. قیمت و وضعیت اتاق ها مربوط به جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸ می باشد
نوع اتاق قیمت اصلی-برد هتل قیمت با تخفیف ایران بوکینگ
اتاق دوتخته قیمت تلفنی قیمت تلفنی
اتاق سه تخته قیمت تلفنی قیمت تلفنی
اتاق چهار تخته قیمت تلفنی قیمت تلفنی
اتاق دوتخته لوکس قیمت تلفنی قیمت تلفنی
اتاق سه تخته لوکس قیمت تلفنی قیمت تلفنی
اتاق چهارتخته لوکس قیمت تلفنی قیمت تلفنی

هتل جهانگردی نیشابور

تصاویر بیشتر

رزرو هتل جهانگردی نیشابور


از تاریخ:
به مدت: شب

امکانات هتل

رستوران تاکسی سرویس
اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی
خودپرداز نمازخانه

قوانین رزرو این هتل

- رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

ارسال نظر، تجربه یا سفرنامه

شما نیز می توانید نظر، تجربه و حتی سفرنامه خود را در مورد هتل جهانگردی نیشابور ارسال کنید. به ارسال های برتر به قید قرعه جوایز ارزنده ای تقدیم می گردد.

نظر و تجربه کاربران درباره هتل جهانگردی نیشابور

هنوز نظری برای این هتل ثبت نشده است. اگر تجربه اقامت در این هتل را دارید، خوشحال می شویم تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در فرم سمت چپ می توانید نظر خود را بنویسید.