اقامتگاه بومگردی زاغ بور بیرجند

درباره اقامتگاه بومگردی زاغ بور بیرجند

این اقامتگاه یکی از خانه های قدیمی روستای اکبریه بیرجند است که قدمت آن به 150 سال پیش به دوره قاجار بر می گردد. این خانه در سال 1396 بازسازی شده و هم اکنور بعنوان یک اقامتگاه بوم گردی با 7 اتاق در خدمت مسافران است. اتاقهای این اقامتگاه دور تا دور حیاطی سرسبز قرار دارند که در وسط آن یک حوض زیبا قرار دارد. روستای اکبریه قبلا خارج از شهر بوده است اما امروزه بدلیل توسعه شهر، جزئی از شهر شده ولی هنوز بافت روستایی خود را حفظ کرده است. باغ ایرانی و عمارت اکبریه که جزو میراث ثبت شده جهانی است هم در این روستا قرار دارد و این اقامتگاه دقیقا در پشت عمارت اکبریه واقع شده است.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق برای 2 نفر

اتاق برای 2 نفر

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق برای سه نفر

اتاق برای سه نفر

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق برای 4 نفر

اتاق برای 4 نفر

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق برای 5 نفر

اتاق برای 5 نفر

ظرفیت:
5 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق برای 6 نفر

اتاق برای 6 نفر

ظرفیت:
6 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات اقامتگاه بومگردی زاغ بور بیرجند

اقامتگاه فاقد رستوران و کافی شاپ است و غذا تنها در صورت سفارش و هماهنگی قبلی آماده می شود. اتاق های اقامتگاه بوم گردی زاغ بور بدون تخت، تلویزیون، یخچال، حمام و سرویس بهداشتی هستند، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه وجود دارد. همچنین یخچال به صورت عمومی و اشتراکی در آشپزخانه اقامتگاه فراهم شده است. اقامتگاه در بازه زمانی 12 شب تا 5 صبح از پذیرش مهمان معذور است.


  • اینترنت بی سیم
  • فضای سبز
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این بوم گردی تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • اتاق های اقامتگاه بوم گردی زاغ بور بدون تخت، تلویزیون، یخچال، حمام و سرویس بهداشتی هستند. سرویس بهداشتی و یخچال بصورت اشتراکی در محوطه است.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

میانگین امتیاز 1 مسافر

8.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

المیرا صادقی

دوشنبه 7 بهمن 1398

امتیاز 4

من و همسرم دو شب اینجا بودیم. برای کسایی که می خوان باغ اکبریه رو ببینن این بوم گردی بهترین گزینه هست چون پیاده چند دقیقه فاصله داره. خود اقامتگاه هم خوبه اگر قبلا تجربه استفاده از بومگردی رو داشته باشید اینم استانداردهای بومگردی رو داره البته اگر قبلا فقط هتل رفتید حتما قبلش درباره بومگردی و فضا و امکاناتش تحقیق کنید. غذاش خیلی خوبه و دور سفره بصورت دوستانه سرو میشه البته باید قبلش هماهنگ کنید باهاشون، زمانی که ما اونجا بودیم بقیه اتاقها توریست خارجی بودن چون عمارت اکبریه یونسکو ثبت شده خارجی ها زیاد میان

اقامتگاه بومگردی زاغ بور بیرجند

اقامتگاه بومگردی زاغ بور بیرجند اقامتگاه بومگردی در بیرجند

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha