Logo تلفن رزرو

هتل های نیشابور

نیشابور یکی از شهرهای دیدنی خراسان است و معمولا مسافران مشهد از این شهر عبور می کنند. با توجه به وجود دیدنی ها و جاذبه های بیشمار مانند مقبره خیام، عطار نیشابوری و کمال الملک، اقامت در این شهر و بازدید از این دیدنی ها خالی از لطف نیست. ایران بوکینگ با هتلهای مناسب و با کیفیت نیشابور قرارداد همکاری دارد و می تواند بهترین هتلهای این شهر را با قیمت مناسب برای شما رزرو کند.

 1. هتل امیران نیشابور

  هتل امیران نیشابور

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  مجتمع امیران یک مجتمع گردشگری، اقامتی و تجاری در نیشابور است که شامل هتل 4 ستاره، مرکز خرید، رستوران و مراکز تفریحی می باشد. هتل 4 ستاره امیران نیشابور در چهار طبقه و 48 واحد اتاق (اتاق هاي يك تخته، دو تخته، دبل، كانكت و دو سوئيت VIP) با تجهيزات كامل و روز دنيا ساخته شده است.
 2. هتل جهانگردی نیشابور

  هتل جهانگردی نیشابور

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  هتل یا مهمانسرای جهانگردی نیشابور یکی از هتلهای 2 ستاره و مناسب در نیشابور است که با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب در کنار قیمت خوب، می تواند یکی از گزینه ها برای رزرو هتل در نیشابور باشد. مهمانسرایجهانگردی نیشابور که با نام هتل مهر نیشابور نیز شناخته می شود از هتلهای با سابقه و قدیمی شهر است که در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفته و با 13 باب واحد اقامتی در خدمت مسافران است.
 1. 1