Logo تلفن رزرو

هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع) مشهد

هتلهای نمایش داده شده در این صفحه، نزدیکترین هتلها به حرم امام رضا (ع) مشهد هستند یا حداقل دسترسی مناسبی به حرم امام رضا (ع) مشهد دارند. برای انتخاب بهترین و نزدیکترین هتل، محل هتلها را در نقشه روبرو ببینید.

 1. هتل اترک مشهد

  هتل اترک مشهد

  یکی از هتلهای نزدیک به حرم و تمیز مشهد، هتل 4 ستاره اترک است. هتل اترک با فاصله کمتر از 3 دقیقه به حرم با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی توانسته است به یکی از گزینه های مناسب برای مسافران مشهد تبدیل شود.

   آدرس: مشهد - فلکه آب - اول بازار رضا - هتل اترک مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 2. هتل جواد مشهد

  هتل جواد مشهد

  یکی از نزدیکترین هتلهای مشهد به حرم امام رضا (ع) هتل جواد است که علاوه بر ویژگی نزدیکی به حرم، فراهم کردم امکانات کامل اقامتی آنرا به یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در مشهد تبدیل کرده است. این هتل تازه تاسیس که در اواخر سال 1389 افتتاح شده است، دارای اتاقهایی با چشم انداز حرم، رستوران شیک، لابی لوکس و آرام و ... می باشد.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 3 - هتل جواد مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 3. هتل کیانا مشهد

  هتل کیانا مشهد

  هتل کیانا یکی از بهترین هتلهای 4 ستاره مشهد بوده و یکی از نزدیکترین هتلها به حرم است. این هتل در خیابان امام رضا 2 قرار دارد. در هتل کیانا مشهد امکانات کامل اقامتی فراهم شده است و در رستوران هتل، انواع غذاهای ایرانی و بین المللی در سالن های مجزا سرو میگردد.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه کربلا - هتل کیانا

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 4. هتل اطلس مشهد

  هتل اطلس مشهد

  یکی از هتلهای با سابقه و قدیمی مشهد که در کنار حرم امام رضا (ع) واقع شده است، هتل اطلس است. این هتل سه ستاره دو ساختمان شمالی و جنوبی دارد و جمعا شامل 200 واحد اقامتی است. هتل اطلس در خیابان امام رضا، میدان بیت المقدس واقع شده است.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس - هتل اطلس

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 5. هتل رضویه مشهد

  هتل رضویه مشهد

  هتل رضویه یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که در فاصله نزدیکی نسبت به حرم و بازار رضا قرار دارد، بطوریکه یک درب آن به حرم و درب دیگر به بازار رضا باز می شود. این هتل در سال 1375 افتتاح شده و همواره مورد بازسازی قرار گرفته است، بطوریکه اکنون یکی از تمیزترین و مناسبترین هتلهای 3 ستاره مشهد است. هتل رضویه در 14 طبقه بنا شده و اولین هتل دارنده گواهی استاندارد ایزو 9001 می باشد.

   آدرس: مشهد - میدان بیت المقدس - جنب بازار رضا - هتل رضویه مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 6. هتل الماس 2 مشهد

  هتل الماس 2 مشهد

  دومین هتل از گروه هتلهای الماس مشهد، هم اکنون به بهره برداری رسیده و در حال حاضر، یکی از بهترین و مجلل ترین هتلهای مشهد است. این هتل با نام هتل الماس 2 با 220 اتاق در 26 طبقه با الهام از معماری خاص ملل مختلف به سبک های مختلفی چون سبک ایران باستان، سبک روسی، ترکی، رومی، آفریقایی، عربی، ایرانی، اتاق آیینه، اکونومی و ... موزه ای از هنر های بین المللی را به نمایش گذاشته است.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 20 - هتل الماس 2

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 7. هتل سهند مشهد

  هتل سهند مشهد

  هتل سهند یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به موقعیت مکانی خود که در کنار حرم واقع شده، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در مشهد باشد. ساختمان هتل در 10 طبقه احداث شده و 60 واحد اقامتی با امکانات کامل رفاهی دارد. هتل سهند همانطور که از تصاویر مشخص است، هتلی شیک و تمیز است.

  قیمت هتل سهند با توجه به تاریخ متغیر است و نرخ نهایی بعد از ثبت رزرو خدمت شما اعلام می گردد.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه کربلا - هتل سهند مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 8. هتل آپارتمان ملل مشهد

  هتل آپارتمان ملل مشهد

  هتل آپارتمان ملل یکی از هتلهای خوب و نزدیک حرم مشهد است. هتل آپارتمان ملل  مشهد یکی از واحدهای نمونه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد که با فاصله ای کمتر از 5دقیقه تا حرم با کادری مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان محترم را دارد .

  هتل آپارتمان ملل دارای واحدهای اقامتی متنوع و زیبا با سلیقه های مختلف جهت میهمانان داخلی و خارجی می باشد. واحد های اقامتی هتل آپارتمان ملل به صورت آپارتمان یک خوابه، آپارتمان دو خوابه، آپارتمان سه خوابه ( اتاق کانکت ) و اتاق2 نفره می باشند.

   آدرس: مشهد - ميدان بيت المقدس - خیابان امام رضا - امام رضا 1 - هتل اپارتمان ملل

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل