هتلهای نزدیک حرم امام رضا (ع) مشهد

12 مورد پیدا شد.

هتل الماس 2 مشهد

هتل الماس 2 مشهد هتل

5 ستاره

دومین هتل از گروه هتلهای الماس مشهد و در حال حاضر، یکی از مجلل ترین هتلهای مشهد است که با 220 اتاق در 26 طبقه با الهام از معماری خاص ملل مختلف، موزه ای از هنر های بین المللی را به نمایش گذاشته است.

شروع قیمت از416,000 تومان درخواست رزرو
هتل الماس 1 مشهد

هتل الماس 1 مشهد هتل

4 ستاره

هتل الماس 1 مشهد، یکی از هتلهای 4 ستاره خوب مشهد است که در فاصله 5 دقیقه ای از حرم و در نزدیکی بازار رضا قرار دارد و از نظر موقعیت مکانی، یکی از بهترین هتلهای مشهد برای رزرو است.

شروع قیمت از235,000 تومان درخواست رزرو
هتل جواد مشهد

هتل جواد مشهد هتل

4 ستاره

یکی از نزدیکترین هتلهای مشهد به حرم امام رضا (ع) هتل جواد است که علاوه بر ویژگی نزدیکی به حرم، فراهم کردم امکانات کامل اقامتی آنرا به یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در مشهد تبدیل کرده است.

شروع قیمت از275,000 تومان درخواست رزرو
هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای نزدیک به حرم و تمیز مشهد، هتل 4 ستاره اترک است. هتل اترک با فاصله کمتر از 3 دقیقه به حرم با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی توانسته به یکی از گزینه های مناسب برای مسافران تبدیل شود.

شروع قیمت از160,000 تومان درخواست رزرو
هتل رضویه مشهد

هتل رضویه مشهد هتل

3 ستاره

هتل رضویه یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که در فاصله نزدیکی نسبت به حرم و بازار رضا قرار دارد، بطوریکه یک درب آن به حرم و درب دیگر به بازار رضا باز می شود.

شروع قیمت از380,000 تومان درخواست رزرو
هتل توس مشهد

هتل توس مشهد هتل

4 ستاره

بدون شک یکی از شیکترین و با کیفیت ترین هتل های مشهد هتل توس است که در ابتدای خیابان شیرازی مشهد واقع شده است. این هتل با عنوان یک هتل 4 ستاره با فاصله بسیار نزدیک به حرم میزبان زائرین مشهد مقدس است.

شروع قیمت از500,000 تومان درخواست رزرو
هتل سهند مشهد

هتل سهند مشهد هتل

3 ستاره

هتل سهند یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به موقعیت مکانی خود که در کنار حرم واقع شده، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در مشهد باشد.

شروع قیمت از215,000 تومان درخواست رزرو
هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد هتل

4 ستاره

هتل کیانا یکی از بهترین هتلهای 4 ستاره مشهد بوده و یکی از نزدیکترین هتلها به حرم است. این هتل در خیابان امام رضا 2 قرار دارد و چند دقیقه بیشتر با حرم فاصله ندارد.

شروع قیمت از320,000 تومان درخواست رزرو
هتل حیات شرق مشهد تخفیف ویژه

هتل حیات شرق مشهد هتل

3 ستاره

هتل حیات شرق مشهد یکی از بزرگترین و لوکس ترین هتل آپارتمانهای مشهد است که در فاصله 300 متری حرم امام رضا قرار دارد. فاصله تا حرم بصورت پیاده فقط 15 دقیقه است. این هتل در سال 1394 افتتاح شده است.

شروع قیمت از490,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان ملل مشهد هتل

1 ستاره

هتل آپارتمان ملل مشهد یکی از واحدهای نمونه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد که با فاصله ای کمتر از 5دقیقه تا حرم با کادری مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان محترم را دارد .

شروع قیمت از154,000 تومان درخواست رزرو
هتل الغدیر مشهد

هتل الغدیر مشهد هتل

4 ستاره

هتل الغدیر یکی از هتلهای 4 ستاره نزدیک به حرم مشهد است که در سال 1388 افتتاح شده و در سال 1394 بازسازی شده است. این هتل 7 طبقه 289 واحد اقامتی با امکانات کامل دارد و یکی از گزینه های خوب برای رزرو هتل در مشهد است.

شروع قیمت از350,000 تومان درخواست رزرو
هتل اطلس مشهد

هتل اطلس مشهد هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای با سابقه و قدیمی مشهد که در کنار حرم امام رضا (ع) واقع شده است، هتل اطلس است. این هتل سه ستاره دو ساختمان شمالی و جنوبی دارد و جمعا شامل 200 واحد اقامتی است.

شروع قیمت از235,000 تومان درخواست رزرو