نظرات مسافران درباره هتل الماس انزلی

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل الماس انزلی را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

یکی از هتل های شیک شمال که در بندر انزلی واقع شده است هتل 3 ستاره تاپ الماس انزلی است که با امکانات مناسب خود توانسته است به یکی از بهترین مکان های اقامتی انزلی تبدیل شود. این هتل چشم انداز زیبایی به دریا ... ادامه

میانگین امتیاز 5 مسافر

7.60 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 5 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

جمعه 4 فروردين 1402

امتیاز 3

سلام سال نومبارک من امروزسوم فروردین ۱۴۰۲درهتل الماس هستم انچه که از هتل ۳ستاره انتظار داشتم بیشتره اتاق راتمیزتحویل گرفتم ملحفه ولحاف ها تمیز غذا خوب بود هرشب موسیقی زنده برقراره صبحانه سلف سرویس وازحدیک هتل ۳ستاره بیشتره چای نان وپنیرومربا عسل خامه املت سوسیس تحم مرغ شیر شیرکاکائو. الویه.هندوانه .چندنوع ژله ودسر .خیارگوجه. اب پرتقال واقعا همه چیزتمام .فقط پارکینگ محدوده وباید ماشین را بیرون توخیابان پارک کنیم .ازپرسنل ومدیریت هتل سپاسگذارم

جمعه 15 مهر 1401

امتیاز 3

امتیازات هتل: مکان و نزدیکی به ساحل دریا زیبایی بنا و ساختمان صبحانه هم قابل قبول بود معایب: محدود بودن پرسنل و عدم ارائه خدمات مناسب. در اتاق سرویس ناقص بود. مسواک، پیش دستی و لیوان نبود. زمانی هم که ازشون خواستیم گفتن خودتون بیایین پایین بگیرین. تقریبا اکثر پرده های اتاق و راه رو ها نصفه بیرون بودند و نامنظم بودند. کاغذهای دیواری جدا شده بودن و کسی رسیدگی نمی کرد. پنجره ها توری نداشتند و در اتاق های رو به دریا امکان باز گذاشتن پنجره به خاطر حشرات نبود.

پنجشنبه 16 دی 1400

امتیاز 3

برخورد پرسنل خوب بود یک نکته منفی از نظر بنده این بود که فقط یک سرویس ایرانی در کل هتل موجود بود .

سه شنبه 18 آذر 1393

امتیاز 5

سلام هتل الماس واقعا زیبا و محیطش خیلی اروومه.برخورد کارمنداشم خیلی خوب بود وضعیت نظافت فوق العاده عالی بود. به همه توصیه میکنم که حتما این هتل راتجربه کنن.

يکشنبه 16 آذر 1393

امتیاز 5

هتل فوق العاده شیکی بود و چون به دریا نزدیک بود من واقعا از اقامت در این هتل لذت بردم.

هتل الماس انزلی

هتل الماس انزلی هتل در انزلی

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی