نظرات مسافران درباره هتل آریوبرزن شیراز

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل آریوبرزن شیراز را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

در مرکز شهر شیراز و در فاصله نزدیکی از جاذبه های گردشگری شيراز مانند زندیه، حافظیه، سعدیه، شاهچراغ، باغ ارم و ... هتل 4 ستاره آریوبرزن شیراز واقع شده است و با امکاناتی بینظیر آماده میزبانی میهمانان و گردشگران شهر شیراز است. رستوران آریو، رستوران آپادانا، فست فود، کافی ... ادامه

میانگین امتیاز 3 مسافر

7.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

چهارشنبه 21 فروردين 1398

امتیاز 5

با سلام ما اردیبهشت پارسال در این هتل بصورت خانوادگی بودیم هتل بسیار عالی و اطاقهای جدید بسبار دلباز و عالی بودند و پرسنل پذیرش بسیار مهربون و با مسئولیت بود صبحانه هتل هم عالی بود به نسبت قیمت بسیار عالیست

يکشنبه 10 خرداد 1394

امتیاز 2

با سلام گرچه پس ازبازسازی چندسال پیش تغییراتی دراتاقهای هتل داده شده ولی هنوز تخت و میز و صندلی و فنکویل و اینه و.... قدیمی بود اکثر پرسنل بسیار خوش برخورد بودند ولی روز اخر سفر بابرخورد بسیار بدی حوله اتاق مارو که کمی باموی سررنگی شده بود به ما عودت دادند بیش از ۲ برابر قیمت یک حوله نو از ما پول گرفتند درحالی که اصلا به خود زحمت نداده بودند حوله رایکبار بشویند که بعد از سفر همسر من با تاید معمولی حوله را شست و هیچ اثری از رنگ باقی نماند جدا از تلخ کردن روز اخر سفر فکری که ذهن مارو مشغول کرده اینه که ایا بقیه حوله هارو هم همینطوری میشویند؟!!!!!!

يکشنبه 9 فروردين 1394

امتیاز 3.5

1. سرمایش اتاقها مشکل داشت. 2. تور ما شامل ناهار انتخابی بود ولی در منوئی که در رستوران به ما ارائه شد، برخی غذاها فقط برای شب بود و قابل انتخاب نبودند (غذاهای گرانتر). امیدوارم روزی مدیریت هتل، چشم ودل سیرشود و این رویه زننده را متوقف کند. توصیه می کنم مدتی نزد مدیر محترم هتل فلامینگو کیش دوره ببیند. 3. هنگام مراجعه به رستوران، انتظار هر چیز غیر منتظره ای را داشته باشید. ممکن است غذائی که برایتان می آورند با چیزی که سفارش داده ایدکمی متفاوت باشد!

هتل آریوبرزن شیراز

هتل آریوبرزن شیراز هتل در شیراز

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی