Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل چمران شیراز

نظر مردم و نقد و بررسی

27 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل چمران شیراز را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل چمران شیراز یا چمران گراند هتل، هتلی لوکس و 5 ستاره و مرتفع ترین ساختمان شهر شیراز و یکی از بهترین هتل های شیراز، واقع در منطقه قصرالدشت با چشم اندازی بی نظیر از شهر شیراز و باغ های اطراف آن است. ساختمان هتل چمران شیراز در 30 طبقه بنا شده و مشتمل بر 250 اتاق و سوئیت لوکس با ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل چمران شیراز

رزرو هتل چمران شیراز


از تاریخ:
به مدت: شب

نظر و تجربه مسافران درباره هتل چمران شیراز

27 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
دوشنبه 30 مهر 1397 - امتیاز: 4

سلام ما سه شب در این هتل اقامت داشتیم. هتل خوبی بود ولی عالی نبود. ما آخر مهر ۹۷ رفتیم. هنوز سیستم گرمایشی رو راه اندازی نکرده بودن. و از ما ۷ نفر دونفرمون مریض شدن!
صبحونه ی هتل هم اصلن در حد یه هتل ۵ ستاره نبود! معمولی بود! البته به طور کل هتل تمیز و خوبی بود ولی انتظار آدم از یه هتل ۵ ستاره بیشتره!
يکشنبه 13 دی 1394 - امتیاز: 3.5

من چهار روز در اين هتل اقامت داشتم اتاق بسیار خوبی به ما دادند منظره در طبقات بالا بسیار زیبا و دیدنی بود. اما از نظر غذا واقعا بد بود صبحانه در طبقه 24 سرو می شد ویو خوب اما کیفیت صبحانه افتضاح بود. یک رستوران سنتی هم داشت که اصلا خوب نبود پرسنل بسیار بی تجربه بودند رفتار زیاد جالبی هم نداشتند. در مجموع به نظرم در حد يک هتل 3 ستاره بود.
شنبه 15 فروردين 1394 - امتیاز: 1

من و همسرم در اسفند ماه 93 به اين هتل رفتيم. با كلي تحقيقات اين هتل رو از دو ماه قبل رزرو كرديم. هتل اصلا در حد 5 ستاره نبود. اتاق ما در طبقه 18 رو به شهر بود كه از بهترين اتاقها بود ولي متاسفانه وضعيت تهويه اتاق نامطلوب بود. پس از اعتراضهاي متوالي ما مبني بر اينكه گرماي اتاق طاقت فرساست به ما گفتند سيستم حرارت مركزي در هتل فعال است و به هيچ وجه قابل كم كردن نيست و پيشنهاد دادند برايمان پنكه بياورند كه واقعا حرف مسخره اي براي يك هتل 5ستاره بود. ما تمام روز را سعي ميكرديم در خيابان و يا ماشين مان باشيم بجاي اينكه در اتاقي باشيم كه تفاوتي با حمام و سونا ندارد.
من به هيچ كس پيشنهاد نميكنم به اين هتل برود و حتي خودم هم حاضر نيستم با نصف قيمت اين هتل در آنجا اقامت داشته باشم.
دوشنبه 27 بهمن 1393 - امتیاز: 2

من در مهر 93 در این هتل اقامت داشتم به دلیل تبلیغاتی که درباره مناظر اطراف هتل شدا بود این هتل را انتخاب کردم که به هیچ وجه با باغهای سرسبزی مواجه نشدم کیفیت صبحانه بسیار بسیار پایین نهار و شام قیمت بالا و کیفیت پایین برخورد پرسنل هم جالب نبود از مسافرین استقبال خوبی نشد و اصولا به مسافرین خارجی اهمیت بیشتری می دادند و ما از اتاق هر درخواستی داشتیم با تاخیر حدود 1 ساعت انجام میدادند و در کل این هتل را به هیچ وجه توصیه نمیکنم
دوشنبه 8 دی 1393 - امتیاز: 4

من هر سالی حداقل 2 دفعه برای حسابرسی میرم شیراز و اغلب هتلهای معروف اقامت داشتم بنظر من چمران هتل خوبیه برخورد کارمندا مودبانه است منظره و هوای خوبی هم داشت البته هنوز مشکل اینترنت و سرعت پایین آن برطرف نشده بود اما در کل برای من راضی کننده بود.
سه شنبه 15 مهر 1393 - امتیاز: 3

من برای معالجه به شیراز رفته بودم و حدودا 4 روز هتل چمران بودم باید بگم از نظر مکان و مسیر تردد و هوای پاک و سالمی که داره واقعا عالیه (البته بیشتر خاطر باغهایی سرسبز نزدیک هست) اتاقهاش هم خوبه فقط کیفیت غذاش و پارکینگش مناسب نیست اما مابقی مثل برخورد کارمندان و نوساز بودن اتاق ها و تعداد آسانسورهاش خوب بود احتمالا دوباره برگردم همینجا رو انتخاب میکنم
دوشنبه 14 مهر 1393 - امتیاز: 4

هتل خوبیه فقط اینترنتش مناسب نبود و نداشتن فضای کافی و برای پارکینگ متاسفانه خوب نیست اما برخود کارمندان هتل خوب بود و اتاقهای نوساز و منظرش هم جالبه و آسانسورهای سریع و پیشرفته ای داره
در کل من که راضی بودم
دوشنبه 7 مهر 1393 - امتیاز: 4

هتل باحالی بود مخصوصا کافی شاپ و آسانسورهای لمسی و با کلاسی داره برخود کارمندان هم خوبه فقط کیفیت غذاهاش به نسبت قیمت بالایی که دارن جالب نیست
دوشنبه 7 مهر 1393 - امتیاز: 1

در شهریور 93 در این هتل اقامت داشتم. همانطور که در برگه اظهار نظر هتل نوشتم به هیچ وجه آنرا توصیه نمیکنم. هتلی که مدعی 5 ستاره و درجه A است فاقد اینترنت است. در اصل پذیرش هتل کارت اینترنت را میفروشد به قیمتی چند برابر عرف. امکانات استخر و وسایل ورزش در ساعات محدودی و با پرداخت هزینه جداگانه میسر است. کیفیت و سرویس دهی رستوران فضای باز آن اصلاً خوب نیست. در حمام اتاق ما دو رشته کابل به همراه چندین سیم لخت از دیوار بیرون زده بود.
رفتار پرسنل هتل بطور کلی مطلوب نبود. به نظر می آید هتل به جز اتاق و صبحانه بقیه خدمات را به پیمانکاری داده و در نتیجه کیفیت سایر خدمات به شدت نازل شده است. رفتار زننده پرسنل استخر تنها بک نمونه از این برخورد ها است. بنابراین برای استفاده از خدمات اولیه مانند یک صبحانه و اتاق نباید هزینه هتل 5 ستاره را داد. بویژه اینکه هزینه اضافه گزافی بابت استفاده سایر خدمات باید پرداخت که هزینه نهایی را به شدت بیشتر از هتل های 5 ستاره هم تراز می کند.
دوشنبه 10 شهريور 1393 - امتیاز: 1

من در شهریور 93 در این هتل اقامت داشتم
این هتل از نظر قد و قامت و قیمت اتاق در حد هتل5 ستاره ولی از نظرامکانات وکیفیت بیش از یک هتل 4 ستاره معمولی در ایران نیست ( چه بسا این هتل در مقایسه با سایر هتلهائی که در کشورهای توریستی هستند ممکن است درجه 3 محسوب شود )
1-از همان ابتدا که وارد بلوار چمران میشوید باید ساختمان هتل را نشان کنید مبادا اینکه ورودی پارکینگ این هتل را که هیچ تابلوئی ندارد گم کنید
2- وارد پارکینگ که میشوید با یک پارکینگ روباز که کف آن با سنگ ریزه پوشیده شده میشوید که در تابستان و زمستان وضعیت معلوم است .
3 - پذیرش هتل بسیارساده ومعمولی است و هیچ جذابیتی در حد 5 ستاره ندارد
4- امکانات رفاهی یا سرگرمی هم بسیار کم است مثلا برای 15 دقیقه اینترنت باید به پذیرش مراجعه کنید ( بالای 15 دقیقه هم باید هزینه پرداخت کنید )
5- تزئینات اتاق واقعا در حد 4 ستاره است با اینکه ما در طبقه 19 و اتاق 2 نبش بودیم ولی اتاق کمترین تزئینات داخلی نداشت .
6- مواد شوینده نظیر صابون آدم را یاد صابونهای قدیمی که باهاش لباس می شستند میانداخت از نظر بو . همینطوردر کابین دوش حمام شما هیچ جایی برای قرار دادن شامپو یا صابون ندارید و مجبورید آن را کف کابین بذارید
7- نظافت لابی و نرده ها زیاد جالب نبود و یه نفر با یک تی نخی چرک کف لابی را تی میکشید و نرده ها هم زیاد تمیز نبودند
8- وضعیت صبحانه هم اصلا جالب نبود - تخم مرغ در طرح ها و رنگهای مختلف ( اگر تخم مرغ از صبحانه حذف میشد به یکباره از 6 غذای گرم فقط 2 تا باقی می ماند سوسیس و آش )
وضعیت ظرف آبجوش آدم را یا ظرفهای آبجوش بین راهه می انداخت واقعا ظرف آبجوش با شیر آب مضحکی داشت . نظافت ظرف شیر هم جالب نبود و بیرون ظرف شیر شیر خشک مالیده بود.
نکته مثبت هم کافی شاپ طبقه 23 هتل بود که باحال بود
در کل این هتل با این هزینه را به دوستان توصیه نمیکنم
  1. 1
  2. 2
  3. 3

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید