Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل امپراطور چلک لاهیجان

نظر مردم و نقد و بررسی

1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل امپراطور چلک لاهیجان را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

در یکی از زیباترین مناطق اطراف لاهیجان، در سال 1387 ساخت مجموعه توریستی به نام امپراطوری چلک آغاز شده و در عید 90 این مجموعه به بهره برداری رسیده است. این مجموعه دارای 600 متر بنای مفید در 10000 متر فضای سبز باغ چایی کاری، درخت کاری و گل کاری شده ، 500 عدد پله تندرستی با شیب ملایم و ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل امپراطور چلک لاهیجان

امکان رزرو هتل امپراطور چلک لاهیجان از طریق ما درحال حاضر وجود ندارد. برای رزرو آنلاین هتل امپراطور چلک لاهیجان می توانید مستقیم با شماره تلفن هتل تماس بگیرید.
اما ...
امکان رزرو بسیاری از هتل های برتر و تاپ ایران با تخفیف ویژه در این سایت فراهم شده است. شما می توانید با هزینه ای پایین در یکی از بهترین هتلهای رشت و اطراف اقامت کنید. هتلهای پیشنهادی ما برای رزرو هتل در رشت و اطراف را ببینید.

اینجا کلیک کنید: لیست هتلهای پیشنهادی رشت و اطراف

نظر و تجربه مسافران درباره هتل امپراطور چلک لاهیجان

1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
جمعه 12 بهمن 1397 - امتیاز: 5

با سلام من تابستان امسال با خانواده بمدت دو روز به این هتل رفتم بسیار جای زیبا و با صفایی بود با پرسنل با اخلاق و با امکانات عالی
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید