Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل آپارتمان فضل مشهد

نظر مردم و نقد و بررسی

2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل آپارتمان فضل مشهد را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

یکی از هتل آپارتمان های تازه تاسیس و خوب مشهد، هتل آپارتمان فضل است به با فاصله 20 دقیقه ای با حرم و فراهم کردن امکانات اقامتی و قیمت مناسب توانسته است پاسخگوی نیاز مسافران مشهد برای رزرو هتل آپارتمان ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل آپارتمان فضل مشهد

امکان رزرو هتل آپارتمان فضل مشهد از طریق ما درحال حاضر وجود ندارد. برای رزرو آنلاین هتل آپارتمان فضل مشهد می توانید مستقیم با شماره تلفن هتل تماس بگیرید.
اما ...
امکان رزرو بسیاری از هتل های برتر و تاپ ایران با تخفیف ویژه در این سایت فراهم شده است. شما می توانید با هزینه ای پایین در یکی از بهترین هتلهای مشهد اقامت کنید. هتلهای پیشنهادی ما برای رزرو هتل در مشهد را ببینید.

اینجا کلیک کنید: لیست هتلهای پیشنهادی مشهد

نظر و تجربه مسافران درباره هتل آپارتمان فضل مشهد

2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
يکشنبه 21 تير 1394 - امتیاز: 1

اين هتل اپارتمان حدود ٢٠ دقيقه تا حرم پياده روي دارد.به خاطر ترافيك در ان منطقه با تاكسي هم همين مقدار زمان مي برد.لطفا در دادن اطلاعات صادق باشيد
يکشنبه 7 تير 1394 - امتیاز: 3

با توجه به نسبت قیمت بسیار عالی و منطقی می باشد .اخلاق پرسنل بسیار خوب است .
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید