نظرات مسافران درباره هتل گل پونه قشم

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل گل پونه قشم را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل آپارتمان گل پونه قشم واقع در خیابان فلسطین قشم، یکی از هتلهای 2 ستاره خوب و تمیز قشم است که شما مسافر گرامی میتوانید برای اقامت در قشم، نسبت به رزرو اتاق در این هتل اقدام نمایید. امکانات کامل اقامتی برای رفاه حال مسافران در این هتل فراهم شده است. نزدیکی به بازارهای قشم ... ادامه

میانگین امتیاز 1 مسافر

2.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

چهارشنبه 13 اسفند 1393

امتیاز 1

هتل در مکان بسیار خوبی واقع شده و دسترسی خوبی به همه جا دارد.مسئول پذیرش عصر برخورد بسیار خوبی داشت ولی وقتی اتاق را دیدیم به عمق فاجعه پی بردیم. اتاق در طبقه همکف بود و چند قدم بیشتر با پذیرش فاصله نداشت. داخل اتاق هم مطمئنا از سلول زندان کوچکتر بود. حتی کمد برای گذاشتن چمدان نبود و وسائلمان بیشتر اتاق را پر کرده بود جا برای راه رفتن نبود. شب اول اقامت به دلیل رفت و امد و صدای تلفن پذیرش. و ..... از خواب خبری نبود. روز بعد هم که تقاضای تعویض اتاق را کردیم (احتمالا اتاقهای طبقه دوم سروصدای کمتری بود) پاسخ معلوم بود. قبلا پول سه شب را گرفته بودند و دیگر کاری نداشتند مهمان اسایش دارد یا خیر. خدمات و امکانات تفریحی که هیچ. فقط اینترنت بود که تا سه متری میز پذیرش انتن داشت. در کل تجربه اقامتی بسیار تلخی بود. پاسخ ایران بوکینگ: اگر رزرو از طریق سایت ایران بوکینگ انجام شود و اتاق مشکلی داشته باشد میهمان می تواند با ما تماس بگیرد و ما خود را موظف به اقدام برای تعویض اتاق می دانیم.

هتل گل پونه قشم

هتل گل پونه قشم هتل در قشم

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی