Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل هرمز بندرعباس

نظر مردم و نقد و بررسی

2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل هرمز بندرعباس را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

یکی از بهترین هتل های 5 ستاره بندرعباس، هتل هرمز می باشد که با فراهم نمودن محیطی زیبا،مدرن و آرامشبخش با تمام امکانات تفریحی و رفاهی، آماده میزبانی مسافران و میهمانان شهر بندرعباس می باشد. هتل هرمز در فضایی به مساحت پنجاه و یک هزار متر مربع در مرکز شهر بندرعباس قرار ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل هرمز بندرعباس

رزرو هتل هرمز بندرعباس


از تاریخ:
به مدت: شب

نظر و تجربه مسافران درباره هتل هرمز بندرعباس

2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
پنجشنبه 12 آذر 1394 - امتیاز: 3

من در تاریخ 94/9/5 به مدت یک شب در اتاق دبل جونیور این هتل اقامت داشتم. هتل بزرگ و پرسنل مودب بودند ولی خدمات هتل به نسبت قیمتش اصلا راضی کننده نبود ، دوش حموم خراب بود و آب فشار نداشت. لوازم اتاق هم نسبتا کهنه بود.صبحانه هتل تنوع زیادی نداشت و در حد هتلهای 5 ستاره نبود.
شنبه 8 فروردين 1394 - امتیاز: 3

من بارها در این هتل اقامت داشته ام ، بطور خلاصه در مقایسه با دیگر هتلهای بندر عباس بهترین و تنها انتخاب ارحج هست ولی فی الذاته در ازای قیمت نسبتا بالای خود کیفیت دلچسبی ندارد .
برخورد پرسنل انصافا بسیار خوب و حرفه ای است ، تمیزی اتاقها و محل های عمومی خوب است لاکن بسیاری از اقلام نظیر موکتها رختخواب و پرده و رنگ دیواره ها بسیار قدیمی هستند ، وان حمامها بسیار قدیمی و بارها تعمیر شده بطوریکه نمی توان با رغبت از آن استفاده کرده ، علیرغم داشتن چندین رستوران فقط یکی از آنها برای میهمانان فعال است با منوی تکراری ، متاسفانه با هر بار تغییر آشپزها طعم همه غذا ها تغییر میکند و کیفیت بشدت افت میکند البته قیمت غذای رستوران نیز بسیار غیر منصفانه است . در کل ارزش پولی را که میپردازید ندارد اما تنها انتخاب ممکن است چرا که بندر عباس در این زمینه بسیار ضعیف است .
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید