نظرات مسافران درباره هتل هرمز بندرعباس

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل هرمز بندرعباس را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

یکی از بهترین هتل های 5 ستاره بندرعباس، هتل هرمز می باشد که با فراهم نمودن محیطی زیبا،مدرن و آرامشبخش با تمام امکانات تفریحی و رفاهی، آماده میزبانی مسافران و میهمانان شهر بندرعباس می باشد. هتل هرمز در فضایی به مساحت پنجاه و یک هزار متر مربع در مرکز شهر بندرعباس قرار ... ادامه

میانگین امتیاز 3 مسافر

6.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

شنبه 24 فروردين 1398

امتیاز 3

من در تاریخ 98/01/04 الی 98/01/09 در هتل هرمز اقامت داشتم، پس از رسیدن به بندرعباس با تماس تلفنی هتل را رزرو کردم و با شوخی خنده به مسئول پذیرش گفتم تخفیف ندارید؟ و ایشون با لحن جدی و دعوا گونه گفت نه آقا همینه که هست!!! که این ادبیات برای پرسنل یک هتل 5 ستاره جالب نیست. هزینه اقامت شبی 800/000 تومان شد.اتاق من در طبقه 7 بود.لابی هتل خیلی خوب و زیبا بود ولی اتاق ها کهنه و فرسوده شده بود، وان حمام چنگی به دل نمیزد, روشنایی اتاق بسیار بد و ضعیف بود..شیرآلات فرسوده بود. به جای دمپایی ابری به مسافران دمپایی پلاستیکی میدادندکه بازهم برخلاف هتل های 5 ستاره است.رخت آویز، کیت خیاطی و کتری برقی در اتاق نبود.همچنین اتاق صندوق امانات هم نداشت. درصورت درخواست نظافت، پرسنل اقدام می کردند و گرنه به صورت خودکار اقدامی مبنی بر نظافت روزانه صورت نمی گرفت. استخر، صبحانه و وای فای رایگان بود که استخر هتل به قدری کثیف بود و از بهداشت پایینی برخوردار بود که آدم رغبت پا گذاشتن به استخر را نداشت و بعد از طرح موضوع با مسئولین پذیرش گفتند دست پیمانکاره و به ما ربطی نداره!! منوی صبحانه معمولی بود انواع مربا، پنیر, کره،عسل، تخم مرغ، املت، خوراک لوبیاو میوه که با توجه به هزینه اقامتی که دریافت می کنند کم و ناقص بود بعنوان مثال گردو در منوی صبحانه نبود و اگر شما در هتل اقامت نداشتید و فقط برای صرف صبحانه آنجا را انتخاب می کردید نفری 71000 تومان بابت هزینه صبحانه دریافت می کردند که اگر خود شما همین مبلغ را برای صبحانه یکروز خود کنار بگذارید صبحانه ای بسیار مفصل تر و کامل تر خواهید داشت. یکی دیگر از اشتباهات پرسنل هتل در زمان سرو صبحانه این بود که به محض به اتمام رسیدن عسل یا مربا ظرف اصلی را در رستوران و جلوی میهمانان هتل به ظرف سرو انتقال می دادند که به نظرم حرفه ای نیست. از غذاهای دریایی قابل سرو در رستوران هتل فقط میگو و ماهی بود و غذاهایی مثل هشت پا، صدف و خرچنگ را باید در رستوران های داخل شهر میل کنید. ضمن اینکه فقط رستوران سبز هتل به روی میهمانان باز بود و مابقی رستوران ها غیرقابل استفاده. پرسنل بخش خانه داری در زمان استراحت میهمانان با سرو و صدا اقدام به تمیز کردن اتاق ها می کردند. ماشین هایی در جلوی درب هتل کار رفت و آمد مسافران به سطح شهر را انجام میدادند و یک مسیر با هزینه 2000 تومان را 10000 تومان دریافت می کردند، من به شخصه خانواده ای رادیدم که قصد مرکز شهر را داشتند( اسکله حقانی) و وقتی راننده گفت 10000 تومان و آن خانواده اعتراض کردند راننده در جواب گفت تو خیابون بمونید تا شما رو ببرن اینجا قیمت هیمنه که هست!! که باز هم این لحن مناسبه ماشین هایی که با هتل کار می کنند نیست. آنهم هتل 5 ستاره!!! در لابی هتل و در کنار بخش پذیرش دختران بندری نقش حنا میزنند که شما این کار را در سطح شهر با هزینه حداکثر 20000 تومان میتوانید انجام دهید و در هتل با هزینه 120000 تومان! پرسنل هتل رفتار حرفه ای و خوبی ندارند، نظر مشتری هیچ اهمیتی برایشان ندارد و صرفا جهت رفع تکلیف پشت میز نشسته اندو به قول معروف میخواهند حقوقی بگیرند. در تمام 6 روز اقامتی که در هتل داشتم مدیر هتل وجود خارجی نداشت حتی مدیر داخلی یا مدیر اجرایی هم نبود. انتظارم از هتل هرمز به عنوان یک هتل 5 ستاره و با این مقدار هزینه کرد خیلی بیشتر از این حرفا بود، شما هزینه هتل 5 ستاره را پرداخت می کنید و در مقابل امکانات هتل 3 ستاره را دریافت میکنید. امیدوارم شاهد بهبود و روند رو به رشد در مدیریت هتل هرمز باشیم.

پنجشنبه 12 آذر 1394

امتیاز 3

من در تاریخ 94/9/5 به مدت یک شب در اتاق دبل جونیور این هتل اقامت داشتم. هتل بزرگ و پرسنل مودب بودند ولی خدمات هتل به نسبت قیمتش اصلا راضی کننده نبود ، دوش حموم خراب بود و آب فشار نداشت. لوازم اتاق هم نسبتا کهنه بود.صبحانه هتل تنوع زیادی نداشت و در حد هتلهای 5 ستاره نبود.

شنبه 8 فروردين 1394

امتیاز 3

من بارها در این هتل اقامت داشته ام ، بطور خلاصه در مقایسه با دیگر هتلهای بندر عباس بهترین و تنها انتخاب ارحج هست ولی فی الذاته در ازای قیمت نسبتا بالای خود کیفیت دلچسبی ندارد . برخورد پرسنل انصافا بسیار خوب و حرفه ای است ، تمیزی اتاقها و محل های عمومی خوب است لاکن بسیاری از اقلام نظیر موکتها رختخواب و پرده و رنگ دیواره ها بسیار قدیمی هستند ، وان حمامها بسیار قدیمی و بارها تعمیر شده بطوریکه نمی توان با رغبت از آن استفاده کرده ، علیرغم داشتن چندین رستوران فقط یکی از آنها برای میهمانان فعال است با منوی تکراری ، متاسفانه با هر بار تغییر آشپزها طعم همه غذا ها تغییر میکند و کیفیت بشدت افت میکند البته قیمت غذای رستوران نیز بسیار غیر منصفانه است . در کل ارزش پولی را که میپردازید ندارد اما تنها انتخاب ممکن است چرا که بندر عباس در این زمینه بسیار ضعیف است .

هتل هرمز بندرعباس

هتل هرمز بندرعباس هتل در بندرعباس

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی